Chp'li antalya Büyükşehir Belediyesine ait teleferikte yaşanan faciadır.

Rezil ettiniz bizi dünyaya.Turizm büyük darbe aldı. Turizmi baltalamak budur işte. Mutlu musun chp?

Kazada hayatını kaybeden vatandaşımıza Allah'tan rahmet, yakinlarina sabırlar dilerim.

Havada mahsur kalıp, Kurtarilmayi bekleyenler de en kısa zamanda kurtulur inşaallah.
ölen ve yaralılardan teleferik kabinine verdikleri zararın bedelini istemeseler bari. Burası türkiye.
Yazıklar olsun...
bundan siyaset yapman mide bulandırıcı.

habere baktım, direk devrilmiş ve altında kalan bir kabin parçalanmış.

sonra işletmesinin belediyede olduğunu öğrendim. sonuç olarak sorumlu elbette belediye olmuş oluyor. bu direk, kabin vb bakım prosedürlerinin ne olduğunu bilmediğim için doğru yorum yapamayacağım.

kazanın direk devrilmesi dolayısıyla gerçekleşmiş olması beni en çok şaşırtan nokta oldu. sonra buradan siyaset yapılmasının ne kadar iğrenç olduğunu bilsem de bu teleferiğin akp belediyesi döneminde inşa edildiği ve devreye alındığını hatırlatırım.

direk devrilmesi öyle kolay olacak bir kaza değil, ben işin temel ve direk montajı kısmına da bir bakılmalı diye düşünüyorum.

görsel )
--spoiler--
bu teleferiğin akp belediyesi döneminde inşa edildiği ve devreye alındığını hatırlatırım.
--spoiler--

Hahahahakikatten kuş beyinlisiniz yahu. Bakım ve kontrollerini yapan belediye?

Chpli...
Nihavend bi sg sokarım siyasetine de sana da şimdi.

Oh be. Efendilik yok artık. Günahkar bir profilim ben bundan sonra.
kuş beyinli değilim yalnızca benzer sektörde olan biri olarak direk yıkılması konusuna nasıl yaklaşmam gerektiğini muhtemelen senden daha iyi biliyorum.

neticede teleferik direği olmasa da başka sektörün bir çok direğinin temelini attırdım, ördürdüm, diktim.

dediğim gibi teleferik direği bakım detaylarını bilmiyorum, belki periyodik bakımda ortaya çıkmayacak bir sebepten olabilir, sektörden olmadığım için ve kaza henüz araştırılmadığı için kimse bilmiyor.

sakın akpli bir müteahhitin malzeme çalmasından ya da vasıfsız işçiliğinden çıkmasın sonra diyorum.

ya hahahahah falan yazıyor bir de, bari kazaya üzülmüş gibi yapmaya devam etseydin. buna sevindiğini bu kadar belli etmeseydin…
Ailecek atlatamadığımız kaza. Kardeşim ve annem çok etkilendi. Bizimkiler de tekrar binmek istiyordu dün ama benim aksiliğim yüzünden binemediler. Ya binseydik biz ne yapacaktık diye takılı kaldılar. Ben muhtemelen binmeyen olacaktım. Bebişimiz olduğu için herkes binmeden çok etkilendi. onu düşünüyor herkes.
Allahım çok talihsiz bir olay ama ekipler çok iyi çalıştı. Tebrik ediyorum. Çok dağlık çok zor bir arazi orası. Yaralılara acil şifalar diliyorum. Yardımcı olan herkesten Allah razı olsun.
--spoiler--
sakın akpli bir müteahhitin malzeme çalmasından ya da vasıfsız işçiliğinden çıkmasın sonra diyorum.
--spoiler--

Müteahhidin hatası var olsa bile ki yok bunun kontrol ve bakımını yapan belediye sorumludur. Ruhsat veya yeşil etiket vs.

Zaten direct belediyenin kuruluşu oğlum işletmeci. Ne konuşuyorsunuz?

Chp pişmanlıktır.
CHP li belediyede oldu ya, koyun seçmeni unutur hemen. Böyle başa böyle tarak.
chp'li antalya büyükşehir belediyesine ait teleferikte yaşanan faciadır.Belediye başkanı istifa etmemiştir, bu vakıadan sorumludur, utanç kaynağıdır…
Teleferik menderes zamanında yapıldı be bari açın iki satır okuyun öyle yazın.
--spoiler--
teleferik menderes zamanında yapıldı be bari açın iki satır okuyun öyle yazın.
--spoiler--

Bu nasıl bir şapşallıktır?

15 temmuz köprüsü çökse (hafazanallah) demirel mi sorumlu olur?
--spoiler--
afad başkanının açıklamasına göre kazaya heyelan nedeniyle yıkılan bir teleferik direğinin neden olduğu belirtilmiş;
--spoiler--

E yani, noldu bitti mi olay?
Bu gibi felaket ihtimalini düşünüp önlem almayan işletmeci (chpli belediye) suçu yok mu?
Ölenlere rahmet, yaralılara acil şifalar dilerim. Olay CHP'li belediyenin sorumluluk alanında gerçekleştiği için sorun yok.

Kimse ortalığı birbirine katmiyor, sadece tüh yha, yazık olmuş yha, kaza işte falan diyerek gecistiriyor.

Zaten olması gereken de tam olarak bu zira Kemalist iseniz her şey olur bir tek rezil olmazsınız. Ama eğer ki ' Akepeli ' iseniz sictiniz.

Şöyle ki; bu durum'akepeli' bir belediyenin sorumluluk alanında gerçekleşmiş olsa idi bugün Tarkan 'ı, Mustafası,sezen'i, candan'ı vs. Hepsi siyaset yapıyor olurdu, insan hayatı üzerine.
yazık değil mi o adamcağıza vefat etti...

sorumluların hesap vermesi yüreğimize bir miktar su serpecektir.
Sene olmus 2024, teleferikle ulasim mi saglanirmis aq? Uzerine para verseler bile binmem ben.
Sarısuya her gittiğimizde nolur binelim diye yalvaran arkadaşın amına koyayım.
Alkol alırsınız kafanız güzel partilinize tecavüz edersiniz suçlu ak parti,
Kentsel dönüşüme karşı çıkarsınız Deprem olur suçlu ak parti,
Metrobüs bakımlarını yandaşa verirsiniz suçlu ak parti,
Teleferik yaparız bakımını bile yapamazsınız suçlu ak parti,
Siz ne çeşit süzme olimpiyat çocuğusunuz.
cehape belediyesi döneminde ve yönetiminde olmuştur.
Ortada teleferik yok, kabin parcalanmis, Teleferik sisteminde sıkıntı yok bakımları rutin yapıldı demiş belediye başkanı. Puahahah ancak chpye yakışır bir açıklama. O değilde koca direk nasil söküldü oradan ? Direk akp belediyesine bağlı herhalde. Yakında direği suçlu bulup idam ederlerse şaşırmayın bu materyalistlerden bunu beklerim.
Ölen öldüğüyle kalır. Chp liler de kafa ütülemez işin içinde kendi zombi zihniyetleri olduğu için.
5 kişi tutuklandı.

Antalya'nın Konyaaltı ilçesinde 1 kişinin hayatını kaybettiği, 7 kişinin de yaralandığı teleferik kazasına ilişkin gözaltına alınan 14 şüpheliden 5'i tutuklandı.

https://www.google.com/am...di,xWO7fR3M9EeMQoKJKKnb1g
Işıklı partimiz mensubu belediye başkanı da tutuklanmış diyolar. Nedir ayol bı foşşik akepe zihniyetinden cektiyimiz. Koca bb işi gücü yok teleferik mi konturol edicek hıı???

Tutuklamak ne demek??? Bıgktık artık. Tayyyy yiiibb istifaaa tayy yiibb istifaaa!!!!

(Aman nonoşlar, hemen karşı atağa geçelim. Sosyal medya üzerinden organize olub, başkanımıza sahib cikalim. Akepeli vekil ıstakoz yiyo yaa felan diyip dikkatleri dagitalim. Üstümüze düşen namussuzlugu layikiylan yerine getirelim. Olenle ölünmüyor, bari başkanımızi kurtaralım)
yetkililer makam gözetmeksizin tutuklanmaya başlamışken iliç'te siyanürlü toprak altında can veren 9 işçinin ölümüne sebep olan şirkete ruhsat veren eski çevre bakanını da alsalar da samimiyetleri inandırıcı olsa.