bugün

kesinlikle doğru bir gerçektir. bazı vatan hainleri tarafından kabul edilmeyecek tu-kak denecektir. sayın başbakanımız eşsiz siyasi dehasını kullanarak yıllardır bu ülkeyi refah ve ferah içersinde yönetmektedir. ekonomi güllük gülistanlık ülke huzuru hiç olmadığı kadar fevkaladeyken onu nasıl kötü bir lider olarak görebiliriz ki? tüm ülke onun etrafında kenetlenmelidir. valla bak.
batmamış hali buysa batmışını düşünemediğimiz durum.
60 yaş üstü, kahvedeki Mehmet amca olarak nitelendirdiğimiz, düz mantık, at gözlüklu kişilerin aşırı alkol aldıktan sonra sarfedebileceği söz.
hayal ürünüdür.
(bkz: don t feed the şakirt)
''deveye diken insanı siken'' diye boşuna dememişler.
Kuşkusuz efsanevi bir (bkz: entry nick uyumu)
tu-kak denecek tutarsiz onerme.
medeniyete, aydınlığa batardı.

terör'e, komşu ülkelerin savaşlarına, dini alet ederek şirk'e batmazdı..

doğru önerme en nihayetinde.
sürekli 50 liralık benzin alan bünyelerin düşüncesi.

not: bir ülkede küçük insanların gölgesi büyüyorsa o ülke batıyor demektir.
doğru bir önerme. Türkiye içinde yaşayan bu kadar geri zekalıya rağmen batmadı ise bu allahın yardımından ve recep tayyip erdoğanın başarısından dolayıdır.
hayatında hiç ekonomi diye bir terim görmemiş kişi saçmalığı. Lan nerede ekonomi? Rte nin mitinglerde söylediği rakamlara inanmış mahluk. Biraz gazete oku ülkeyi sattılar gelmiş ekonomi iyi diyor. Refah içinde yaşıyor muşuz. ilginç. Her gün duyuyorum keşke oy vermeseydim diyenleri. Ama nedense millet birbirini kandırıyor. Hala %50.
bir ak yalak böğürtüsü.ülkenin başkentinde neredeyse ayda 1 patlama oluyor. her gün en az 3-5 şehit veriyoruz. hiçbir komşumuz ile dostane ilişkimiz yok hala batardı diyor. bu ayki maaşını torpilli almış bu koyun.
he la sayesinde işsiz güçsüz suriyeliler bize
suriyenin petrolleri israile kaldı

ah ah ah
o ve çetesi olmasa ne yapardık bilmiyoruz
gotüün gılıyıh, huloooğğ.
asıl mevzu şu;
daha ne kadar batabilirdi?
Ekonomi hakkında bilgilenmesi gereken yazar beyanıdır.

Kişi başına düşen milli gelirimizin tamamıyla nedeni nüfus artışıdır. Hoş bizim 12/1'miz olan bir ülkeyle aynı milli geliri paylaşıyor olmak da acı vermiyor değil.
ülkenin 80 yılda yaptığı 129 milyar dolarlık dış borcunu, 14 yılda 420 milyar dolara çıkarmış bir adam için söylenebilecek en son şeydir.

asıl söylenmesi gereken şey, tayyip erdoğan´ın bu ülkeyi batırdığı gerçeği olmalıdır.
şu amına koduğumun ülkesinde herkes ekonomist. herkes ayrı bir iktisat profu. benim anlamadığım nokta ise bu kadar iyi ekonomi bilgimiz varken çok basit bir şekilde ithalat ihracat farkına bakmayı akıl edemiyor oluşumuz.
bok çukuruna batmisız zaten amk, daha ne batacak dediğim gorus.
Yanlış düşüncedir.

Şu anda hiç batmış gibi durmuyor zaten.
Dolar 3 tl, euro neredeyse 4 tl iken, benzin 5 tl iken, her sikten boktan şeylerden vergi alınıp halen aç gözlü olmaya devam etmelerine rağmen böyle bir başlık açılması enteresan.
şeytanın en büyük hilesinin insanları kendisinin olmadığına inandırmasıdır sözünü aklıma düşüren tespittir. demek ki şeytan sadece ben yokum diye kandırmıyor ben olmassam batarsınız da diyormuş. şüphesiz ibret alınacak mevzudur..
tayyip olmadan önce daha iyi bir ülke olmasından dolayı gayet anlamsız sözdür.
hastalıklı yandaş zihniyetinin şehirleri suriye kentlerine dönmüş bir ülke için ortaya attığı sıçmıktır.

lan daha nasıl batar bir ülke?
129 milyar dolardan 420 milyar dolar dış borca gelmiş ülke, yani 80 yılda 129 milyar dolar borçlanmış, 14 yılda da onun 3,5 katı borçlanmış. yani 80 yılda borçlandığının 18 katında bir süratle borçlanmış.

demek ki neymiş, tayyip erdoğanla batmış ülke.
'' biraz fazla kezzap içmişim abi, yarım saate geçer '' kafasıdır.