bugün

3.nesil yazar olmuş kendisi hayırlı olsun
tam bir ulusözlük adamı.ilginçtir zira sadece burda değil gerçek hayatında da sözlük dilinde konuşur.onun her yorumuna ihtiyacımız var.burdan modlara sesleniyorum bu adama sahip çıkın *
türkiye açıkdeniz yarış kulübünün kısaltması.lakin yazarımızla bir alakası varmı bilemiyorum
akla zarar bir insan olduğundan kuşkulandığım, 3 kuruşa beş köfte isteyen yazar.*
biraz geç tanıştığım ve pek bir ateşli kardeşim.biliyorum yanıyorsun ancak herkes susar biz konuşuruz * *
sözlüğe ve zirvelere askeri bir bakış açısı getiren yazarlardan, 7-8 kişilermiş, dördü ile tanışmak nasip oldu. halı saha zirvelerini artık daha rahat planlayabiliriz sayelerinde...

fazla konuşamadık ama tanıştık. umarım daha çok görüşeceğiz.
kendisinin bana belirttiği gibi aynen rahatça muhabbet edilebilecek yazar kişisi, meyendis mi dedim alla alla.. *
(bkz: cesur yürek)
--spoiler--
" bi tane g.tveren ölünce "hepimiz ermeniyiz" demeyi biliyorsunuz da "
--spoiler--

sen hakkında hiçbirşey bilmediğin birine g.tveren diyebiliyorsun ya , e ben de sana diyeyim o halde g.tveren diye...

yazık o kafanda taşıdığın beynine..
http://hurarsiv.hurriyet....6255&tarih=2007-01-19

(bkz: bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp)
bu arada o entry'nin numarası değişti, (#1728411) buyrun bakın. ben hala o lafımın arkasındayım.
kendini demokrasi kılıfı içine saklayıp, yüzüne de insan hakları maskesi takan ve ardından bölücülerin, vatan hainlerinin ve hatta teröristlerin avukatlığına soyunan bir kaç kendini bilmez tarafından ağır eleştirilere maruz kalan yazar. siz istediğiniz kadar bana değişik yakıştırmalar yapın, istediğiniz kadar eksi oy verin şehitlerin hakkını savunduğum için, "ne mutlu türküm diyene" dediğim için faşist demekten çekinmeyin ben yine de doğru olduğunu düşündüklerimi söyleyeceğim. ben faşist veya öteki yazar veya başka birşey değilim. ben sadece ve sadece sözlükte pkk sempatizanlığı yapanlara, ben kürdüm diyip kürt faşizanlığı yapanlara karşıyım. ben hrant dink öldürüldüğünde "hepimiz ermeniyiz" demekten çekinmeyip şehit cenazelerinde "hepimiz türküz" demeye korkanlara karşıyım. bu ülkede yaşayan herkes; kürdü, lazı, çerkezi, rumu, ermenisi, zazası eğer kendini buraya ait hissediyorsa ne mutlu ona, alnından öperim ben onun. ama kalkıp da kendi etnik kökenini kullanarak ayrılık tohumaları ekerse ve burdaki bazı çanakçılar da bunları sularsa ben buna en sert şekilde tepkimi koyarım. siz istediğiniz kadar bana faşist deyin, ben bunlara karşı duruşumu gösteririm.
kolay gaza gelen bir insan. hakaretine rağmen milliyetçi duygularına saygı duyuyorum.
şovenizm dalgasından nasibini almış biri.
kaliteli entrylerin sahibi, sözlük için bir kazanç olarak niteleyebileceğim yazardır..
kendisinden cok sey öğrendiğim, bana hayatı sevdiren candır,abimdir. ayrıca beni ulusozlukle tanıstıran odur. yazar aileden geliyoruz.*
(#2836687) *
sabrına inandığım yazardır.
#4009916 no'lu entry'si ile cümle aleme ayar nedir ne değildir dersini tek kerede vermiş usta. *
artvin'in yusufeli ile erzurum'un oltu, olur, tortum, şenkaya, narman, pazaryolu, uzundere ve ispir ilçelerini kapsayan ve gürcülerin "tao" dediği bölgenin ermenice karşılığı. bu bölge önce araplardan sonra yahudi asıllı ermeni hanedanı bagratlar, bizanslılar, selçuklular, saltuklular, gürcüler tarafından yönetilmiş, daha sonra moğollar, karakoyunlular, akkoyunlular ve gürcülerin kurduğu ahıska atabeyliğince yönetildikten sonra safevilerin ve osmanlıların eline geçmiştir. ayrıca bölgedeki yusufeli, ispir ve pazaryolu dışındaki ilçelerin 1878-1918 arası rus egemenliğinde kaldığını da belirteyim.
doğum gününü kutladığım, öpüp mıncırdığım dünya tatlısı kuzum. hayatın ona sırt çevirmemesini, hep mutlu, musmutlu olmasını dilediğim.
(#8942250) Tespitlerine hayran kaldığım yazardır.
kuleli askeri lisesi mezunu yazardır.