bugün

En azından kız çıkmış. Biz burada ne mücadele veriyoruz şark sofrası gibi burası. Bildiğin erkek çıksa dahi o erkek bildiğimiz erkek olmuyor. Adam kız çıkmış diye ne yapmış.
harun abi terörü bir can daha almış.
Bir insanın senin için değil senin yüzünden, senin aptallıkların, senin saçma eğlencelerin yüzünden ölmesi nasıl bir vicdan azabıdır ya. Umarım hiçbir gün uyuyamaz. O kız keşke kendisi gibi birine denk gelseydi ama olmaz işte.
Gencecik adamsın, insan kız için kendini öldürür mü? Yazık.
yalnız haber gerçek kesit tadında yazılmış.
yaşamaya rağbet yok ki
herkes ölmek için fink atıyor.
aşkmı gururmu bilmiyorum ama yaşadığı hayal kırıklığı adama fena yıkmış.
Ah be Mutlu ismine yakıştımı bu şimdi kardeşim..

Gençsin, askerliğini yapmışsın.. Gözün açılmış olman gerekirken kendini nasıl bu yalana inandırdın.. Asosyal kişiler hayatını istediği gibi yaşayamadığı gibi seni de bu yalanın içine sokmuşlar.. Görmediğin , elini tutmadığın birisi için nasıl evlenme kararı aldın! Hayat zaten yalan dolan nasıl inandın mutlu..

bu ve bunun gibi kadınlar , erkekleri tuzaklarına düşürerek kandırıp hayallerini yıkanlar, duygusal boşluğunu kullanıp hayat söndürenler allah bin belanızı versin!!

Olan gencecik kardeşimize olmuş, allah ailesine sabır versin.. mekanı cennet olsun..
Bu eleman yazın ortasında kaybolmuştu. Nerden baksan en az iki ay geçmiş üzerinde. O ceset ağaçta kim bilir ne hale gelmiştir. Keşke ailesine teşhis ettirmeyip dna testi yaptırsalardı. intihar edecekseniz cesedinizin bulunacağı bir yerde edin ki aileniz çürüyüp parçalanmış cesedinizi görmek zorunda kalmasın.
Kendisine yazık etmiş; yaşayıp hayatta mücadele etmemiş ve başlıktaki gibi bir sebepten "ölüme gitmeliyim"demiş adamdır.
Filmi bile yapıldı bunun. Halen daha birkaç salonda gösterimde.

celle que vous croyez ismiyle çekilen bir fransız filminde 50 yaşındaki kadın kendisini 19'luk bir kız gibi gösterip 25 yaşında bir genç erkeği aldatmıştı. Eekeğin hadi buluşalım artık şeklindeki tekliflerini hep savuşturdu kahpe karı. Sonunda eleman arabasını bilerek uçuruma doğru sürüp intihar etmişti.

Çevrenizdeki erkeklere söyleyin; birebir görüşmediği, sesini duymadığı hiçbir kızla sanal alemde uzun süre konuşmasın. Yoksa sonu hiç iyi olmaz.
Geçen hafta anne babasınin Muge anli'nin programinda aradığı adamdir. Öyle saf ailelerin saf çocuklarıni nasıl parmaklarinin ucunda oynatiyorlar aklim almiyor.

Sosyal medyada azar isimli programla alakalı güldürü yapilan olay iste. Azar diye bir sosyal medya programindan tanışmışlardi...

Muge anli'nin, "azar ne? Azmaktan mi geliyor nedir?" Deyip dumur oldugu yayindi. Üzdü...
Sanal alem. Adı üstünde sanal. Zanla hareket eder. Fena aldanırsınız. Dikkatli olmazsanız çarpılırsınız. Kapalı kapılar ardında türlü türlü entrkalar döner. Hayalleriniz yıkılır anlayamazsınız. Gerçeğe dönün.
Doğal seçilim örneği.
Gerçekten neden üzüldünüz ki? Yani bir insan böyle bir olay yaşasa şok olur, üzülür, en fazla depresyona girer. Adam intihar etmiş.
Doğanın yöntemi aynı, sadece insanlar ve olaylar değişiyor.
Zayıf olan elenir. Bu kadar.
kimse kızmasın ama ben böyle olaylara çok gülüyorum be kardeşim, Çomarlık akıyor resmen amk asgshdhrhghfghhcnbcvg
ulan en korktuğum şey biliyon mu.

ama yapmaz bizim kıslar öle.

yapmazsınız demi lan ağlıcam şimdi amk.
koskoca milliyet gazetesi neden haberi hikaye kitabı tadında yazar?
izmir mi ? hiç şaşırmadım.
Neden intihar diye kestirip atıyorlar? Neden cinayetten şüphelenmiyorlar. Bir insan konuştuğu kız farklı çıktı diye intihar eder mi?

Hani aldatılıp reddedilip intihar edeni gördüm. Ama böylesi bir durum için intihar etmek sizce de şüpheli değil mi? Yani nir ihtimal var, Çocuğun ağır psikolojik sorunları varsa eğer mantık aramak yersiz olur.

Ama bu farklı çıkan kızın çevresinden, ailesinden yada ona takıntılı bir takım serseriler tarafından buna mecbur edilip intihar süsü verilmişte olabilir. Kim kendini ıssız ormana götürür asar ki?

Orman ve dağlar genelde halk arasında infaz yeri olarak kabul edilir. "Ormana kaçırdık, dağa kaldırdık" gibi cümleleri çok duymuşsunuzdur. Yoksa intihar eden ya kendini atar bir yerden, yada en kolay kısa yol neyse onu seçer. Bana çok şüpheli geldi.
Yıl 2012 falandı. Ulu sözlükten bi kızla tanıştım adı merveydi, ankaralıydı. 3-4 ay konuştuk. Seviyoruz birbirimizi ama öyle böyle değil he. Her gün konuşurken “şimdi yanında olsam var ya üfff” diyoruz. Sonra bir gün ankaraya gitmeye karar verdim günlerden cumartesi. iş yerindeydim, Eve gittim duşumu aldım yanıma da bir arkadaşımı aldım bastım gittim ankaraya.

Dışarda kar yağıyor, ben ankaraya gidiyorum. Saat gece 11 oldu biz ankaraya vardık. Bi otele yerleştik. Otelden çıkıp ankaranın pavyonunu görelim dedik kapıdaki güvenlik ; “gardaş istanbuldan geliyonuz plakadan gördük, şimdi size çok hesap çıkarırlar ödemezsiniz dövmek zorunda kalırız.” Dediler. Delikanlı adamsınız teşekkür ederiz diyip 2 şer bira alıp gittik otele.

Sabah oldu kızla buluştum kızılayda. Arkadaşı da bıraktım oralarda gezsin diye. Kızla gidip bi cafede oturacaktım ben. Merve hemen otele gitmek istedi. Maltepe 2000 adlı otele gidelim dedi, gittik.

2-3 saat sonra çıktık otelden, yemek yiyelim dedi.. yemeği yedik beni eve bırakır mısın dedi, bıraktım. Yemek yerken elimi bir an bırakmayıp sana deliler gibi aşığım diyen kız ben istanbula dönerken soğuk davranıyordu. 1-2 gün sonra da ayrıldı benden. Neymiş efendim uzak mesafe ilişkisi olmuyormuş, beni çok özlüyormuş ve hayatını beni özleyerek geçiremezmiş.

1 hafta falan buna ulaşmaya çalıştım, açmadı telefonları. Nasıl bunalımdayım anlatamam.. 1 sene sonra o istanbula geldi görüşmek istedi tamam dedim. Beylikdüzüne gelmiş, beşiktaştayım dedim. Sen taksiyle gel, ben taksi parasını veririm dedim. Hiç şüphelenmedi aq malı. Beşiktaşa gelince aradı beni neredesin diye, evdeyim yatıyorum hadi iyi geceler diyip kapattım telefonu xd. Telefonda Orospu çocuğu taksi param yok benim diye bağırışı dün gibi aklımda. iyi oldu kahpeye.
lan o kız değilse ne olmuş? basarsın tekmeyi dönersin memleketine. neyin kafasını yaşıyor bu gençlik?
Bu işte başka iş var. Bu kadar kısa sürede bu kadar bağlanıp ne hikmetse kızın şehrine gidip kendini asıyor üstelik kadın fake. Araştırılması gereken bir durum var ortada bence. Onu da geçtim eğer gerçekten böyle bir durum varsa çocuğun ruh sağlığı pek yerinde değilmiş zaten. Çok kısa süre ya bu kadar bağlanıp hayatından vazgeçmek için.

Benzer durumları yaşamış bir insan olarak söylüyorum bu işte başka bir iş var.
Bu haber beni çok üzdü.
Insanların özgüven eksikliğiyle kendilerini olmadığı biri gibi göstermesi ayrı acı,onların sonuçlarının başkalarını yikmasiyla mahvolan hayaller ve hayatlar ayrı acı.
Sanırım kendini asmasi beni üzdü bu kadar. Ağaçta asılı bir insan düşünmek içimde en acı duyguları uyandırıyor.
Hangi yurdum erkeğinin başına gelmedi ki bu?
Bunun için ölmeye değmez.
kız çirkin diye mi intihar etmiş? yani adam sevdiyse çok tartışmalı da olsa halledilebilir bir meseleymiş. yalan kısmı falan çok acı ama o kız değil diye intihar etmek nedir ya? cinayete falan mı kurban gitti ne yaptı