Tantuninin alacağı versus. Lakin izmirliler ağzının tadını bilmiyor. Tantunici çok az.
iyi bir burgeri hepsine tercih ederim.
E)hicbiri.

Hepsi kilo yapıyor sınırsız sebze + yogurtu tercih ederim.
kokorecin ezilmiş köfteyi bebek maması kıvamında doğranan eti karşısında ağzında sigarasıyla kavga ayırmaya gelip herkesi döven esnaf olarak olay yerini terk edeceği versus.
Büyük iskender.
hepsi aynı paket içerisinde verilebiliyor ise yüz güldürecek yiyeceklerdir. ramazan ve takip eden 1 aylık süreçte veririz zaten aldığımız kiloyu sıkıntı yok.
iskenderin sikip atacağı kolay versus.
Kokoreç
iyi bir hamburger
Tantuni
iskender.
Tantuni
Iskender
Cuzdan hafiflediginde burger.
Kokoreç açık ara farkla kapatır diye düşünüyorum. Fakat en sonuncusu burger olur benim tahminime göre.
Anne tarafından Mersinli biri olaraktan tantuni diye cevaplayacağım versustur.

Ulan hadi diğerlerini geç kokoreci nasıl yiyorsunuz, sakatat lan işkembe aq
iskender alır diyorum. Ama belki tantuni daha güzeldir, çok yediğimden soğudum biraz.
görsel
Çengelköyde bulunan ayla tantuni şubesi bi Harika dostum. Kesinlikle tavsiye ederim. En sağlıklı ve en hızlı fast food tartışmaya bile gerek Yok.
all in çekilesi versus.
iskender'in tek atacağı versus.
iskender her turlu alir.
kokorec dogru yerde dogru zamanda yenirse efektif.
Tantuni isinde cok hile hurda donuyor. Biftek etinden yapilan hakiki tantuni yenirse super ama onu bulmak zor.
Burger bu karsilastirmaya torpille girmistir olsa olsa.
iskenderun dönerinin olmadığı yerde, mersin tantuni. tabi hiç bir tada karşı değiliz hepsini aynı gün tüketmişliğim de var.
Her zaman burger.
Hiçbiri.
Bir gün başa geçersem atatürkü koruma kanunu gibi kokoreçi koruma kanunu çıkartıcam. Böyle densizler destursuz kokoreç diyemeyecekler.
burgerin vs'den bile daha az istah acacagi versus.
tantuni reyiz her ne kadar birinciligi zorlasa da iskenderin heybetinde ezilir. evet.
hepsi.
zor olcaksa burger olmasa da olur.
Abi iskender candır gerisi heyecandır.
Bol kimyonlu acı şalgamlı tepsi kokoreç ismi bile ne hoş ne manidar...
tantuni diğerlerini muhattap bile almaz.

diğer üçü kendi aralarında takılsın. " veni-vidi--vici " filan yapsın.
ya da ne bileyim " ooo piti piti karemela sepeti " filan yapsınlar.