bugün

rakamlarla oyna. mesela 20 sayı küçük göster, kaynak soran olursa da, onun cevabını 15 temmuzda verdik deyip savuştur.
kan tutan kasap ölüyorum diye entry girse öteki tarafı telefonla arayıp teyit almadan inanmam.
Yasin falan oku.
pamuğu hazırla! yoksa slikonla yapıyollar!
cevabı meral tülinden beklenendir.
Sözlükte boş yapma. Sağlık kurumları var bu tarz sıkıntılar için eğer gidemiyorsan bilgin olsun kapıdan da alıyorlar. (bkz: 112)
yaşıyomusun kardeşim.
Adam bunu açalı kaç gün oldu
Şimdiye ne şeker kaldı ne tansiyon.
Az ye. Turşu peynir salça sigara kahve sos azalt.
Doktora git. Mutlaka.
Ya limon suyu iç. Ya da kolonya ile bileklerini ov.
Yat, dinlen düşer.
o tansiyona dil altı vermezler.

O kadar 31 çekme...
zıbar yat.
Sarımsak düşürüyordu herhalde. Buraya yazacağına internetten araştırsana bişeyler.
Su iç işe.
doktora git, biz hekim ve yetkili değiliz. bizim halkın hobisi heralde yeterliliği olmadan tavsiye vermeleri. herşeye bilme hastalığı var. azda olsa tıp bilgim var ama kimseye yardım etmiyorum ve benden ilaç isteyen kimseye ilaç vermiyorum ağrı kesici dahil. çünkü diplomam mesleki yeterlilik belgem ilkyardım sertifikam , belgem yok. yarım doktor candan yarım hoca dinden eder. verilen ilaçlar kişiye özeldir.
Tabi lan manyak mısındir dur ve koşmaya ara ver 5 dakka dinlenince geçer ikisi de yaklaşık normalde yükselmiş.
enseye soğuk havlu...
15-9 çok yüksek değil ama küçüğün düşmeli.

Limonlu su iç.
Ekşi bir şeyler ye. 20 dakika düşmezse dil altı hap alman lazım. Böbrek hastalığın varsa doktora sormadan o hapı alma.
süper tansiyon olmuşun hemen bir tansiyon hapı atman lazım.
Satırı mabadına sok, ancak akan kana bakma. Böylece kan tutmaz. Kan aktıkça tansiyonun düşecek.
(bkz: forum)
güzel kardeşim eğer uykusuzsan hemen uyumaya bak. he yok değilsen hemen bir ılık suya yarım limonu sıkıyosun kafaya dikiyosun. he yine mi geçmedi? o zaman da en yakın hastaneye gidip bir dil altı alıyorsun. hadi geçmiş olsun.
Komşunun kapısını çal bence, günümüzde hala insanlık yapacak birileri çıkar belki.
Şeker hastası isen limon yeme! Sarımsak ve wc ye gitmek iyi gelecektir. 6/8 ile yaşayan biriyim çok da panik etme. geçmiş olsun..