bugün

kavram kargaşası yaşayan canlı. yazar demeye dilim varmıyor çünkü yazarlık namına sıfır. sadece bok at izi kalsın. bok olunca yapacak pek bir şey olmuyor haliyle.

normal şartlar altında bu adamın çaylak olması gerekir. hayır ben onun anladığı dilden konuşmayacağım bu sefer, bekleyip göreceğiz, bakalım ne olacak.
tamircisi fenerbahçe taraftarıdır. gel sana bi yol yordam öğreteyim.
at gözlüklü saf insandır.
at yaraklı pak insandır.
2004 yılında akademi türkiye de barış akarsu tarafından da oldukça güzel seslendirilmiştir.
(bkz: barış akarsu)
tam bir tamirci çırağı olup, ayırca da troll'ü geçmektedir efendim. Nick altıma yazdığı entry i hiç hoş bulmamışımdır. lakin doğruyu söylediğimi de o da biliyor ve hala inat ediyor. her neyse lafın gelişi adam troll..
(#12137457)
(bkz: kafan çok güzelmiş canım güle güle kullan)
o nasıl güzel bir şarkıdır.
bir zamanlar hakir görülen, fabrikatör kıza aşık, fakir ama gururlu insan..
dikkat çekmek için yalan yanlış haberler yayıyor kendisi. ama başarabilmiş değil dikkat çekmeyi.
dünden kalma sol framedeki rosso çılgınlığı, yerini bu yazar insanına bırakmıştır efendim.

rosso fenerbahçe için çalışıyordu, bu zat-ı muhterem ise anti fenerbahçe adına döktürüyor.
fenerbahçe'yle ilgili bir yarası olduğunu düşündüğüm bir yazardır.
hah amk. ben de ne zaman gelecek bu yorum diyordum. zira gecikti bir beş dakika kadar. bu başlığa girilen 40 entrynin 35 i fenerle ilgili yarası var diyor.

sonra bütün fenerliler aynı deyince de genelleme yapıyor diye kızıyorsunuz. anlamadım ki.
yazık la kimin çocuğuysa diye düşündüğümüz genç (bkz: ergen) yazar. kafayı fenerbahçe ile bozmuştur. yazık la hakikaten.
(bkz: bebe)
Gereksiz bir yazar.
sözlük yazarlarının hakkında karar vermesi gereken kişi.

birisi tutar fenerli der.
birisi tutar gassaraylı der.
birisi çıkar gereksiz der.
öbürü çıkar süpermen der.
kafamı karıştırmayın oyarım hepinizi.