1. 1.
  radyo 7 nin sevimli ve çok sevilen radyo programcısı
  baygolge.com dan kendısıne ulasılabılır ve ulasılmaya deger.
  2 -1 ... vezir tonyukuk
 2. 2.
  (bkz: #2714029)
  ... limon cicegi kolonyasi
 3. 3.
  seninde ilginc bi bugu olan, rastgele karsima cikan sesine bi turlu isinamadigim radyo7 programcisi.bu durum belki de radyo7 nin yayin karakteriyle alakali olabilir.
  3 ... faaruk
 4. 4.
  radyo 7'nin programcılarından. bir ara radyo 7'den ayrılıp 3 yıl kadar trt radyo'da çalışmış ancak geri dönmüş. oldukça güzel bir ses tonu var. 1 çocuk babası.
  2 ... olsunolmaz
 5. 5.
  programında hikaye ve şiirler okuyan ve aynı kategoride kitaplar çıkarmış ve çıkarmakta olan radyo 7 de öğleden sonraları yayın yapan radyo programcısı. büyük bir dinleyici kitlesine sahiptir ve dinleyicileri ile ilişkileri çok içtendir. programlarında her gün farklı bir uygulama mevcuttur. misal pazartesi günleri dinleyicileri arayıp hayatını değiştiren olay kişi vs anlatır. salı günleri virtüözler günüdür ve programına bir enstrüman icracısını konuk alır gibi. programında dinleyicilerine zaman zaman imzalı kitaplarını ve zaman zaman da sponsoru olan ciğeristan restauranttan yemek hediye eder. hatta bazen dinleyicileriyle yemeğe kendisi de katılır. youtube da anlattığı hikayeleri mevcuttur. twitter adresi @talhaboraoge dir ve takip edeni o da takibe alır.
  1 -1 ... ice tea mango
 6. 6.
  cemaatin çok ekmeğini yemiş, daha sonra dengeler değişince cemaate hakaret edip, güce ve paraya tapınmış, kendini radyocu zanneden din istismarcısı. karakteri hakkında hiç iyi şeyler duymadığım insan yavrusu.
  1 -1 ... dosta
 7. 7.
  nam-i diger golge mahlasiyla, akredite ustadlarla fotograf cekinerek ben de buyugum imaji cizmeye calisan yazar.
  1 ... soulngelica
 8. 8.
  Kaynağı belli olmayan çakma, duygusal hikayeler anlatan ve itici bir ses tonuna sahip radyocu. Aralara dua ve samanyolu dizileri tadında şiirler ekler, cemaate laf sokar. daha da itici olur. Eski mesleği lokumcudur.
  -2 ... myosotis
 9. 9.
  Çok sevdiğim saygı duyduğum adam gibi adam.
  1 ... golgeler
 10. 10.
  Çok sevdiğim adam gibi adamdır. Radyo dinlemeyi, Radyo 7 yi sevdiren, siyasi düşüncesinden dolayı düşmanı çoktur.
  1 -1 ... golgeler