Advertisement

 1. 1.
  adı ustunde bır radyo ıstasyonu. sevimli ve sevilen kalıtelı programları ıle 7/24 super yayın yapan yegane radyolardan
  ... vezir tonyukuk
 2. 2.
  kahraman tazeoğlu nun haftanın 6 günü program yaptığı radyo istasyonu.
  1 ... kurabiyecanavari
 3. 3.
  müslüman mahallesinde salyangoz sattığı iddia edilen radyo istasyonu. istanbul 104.6 dan yayın yapar. Reklam için kasmazlar. Televizyonlarının reklam sözleşlerinde şart olarak bulunurlar. Türksat 2A da tv listesinde çıkan tek radyodur.
  ... uzaklarda
 4. 4.
  keyifli programların yapıldığı radyodur.
  yani trt fm dı$ında böyle bir radyo sanırım.
  ... sayincevizkabugu
 5. 5.
  13 ağustos 2007 18:10 itibari ile grup yorum dan sevda türküsünü çalmış olan radyodur.
  ... isildur
 6. 6.
  güzeldir, hoştur fakat reklam işinin bokunu çıkartan radyodur.
  ... larende
 7. 7.
  nöbete eşlik edendir.
  ... kingodisco
 8. 8.
  saat gece 01.00-03.00 arası, "perde kapanıncaya kadar ölümlüyü oynayan" barış cem kaya'nın programının olduğu hoş bir radyo istasyonu. istasyon, bildiğimiz. ümit yaşar oğuzcan'dan beşinci mektubu, feridun düzağaç'tan cumartesi'yi bana tanıtandır ayrıca. az söz çok müzik yapmaz, aksine çok söz az müzikle özellikle gece, güzel güzel gider, ruhu ferahlatır. ruha iyi gelir, günde 2 saat.
  ... vpmarcenko
 9. 9.
  iktidar menşeili radyo.

  Şu an. 02.06.2015 de erkan diye bi radyocu telefon ile bağlanan biri ile, askeri ücret artmasın diyorlar.

  Herkesin işi gücü 4, 4 lük gösteriyorlar.
  -1 ... appan cuppan
 10. 10.
  sabahları işe gelirken bindiğim dolmuşların tamamında çin işkencesi maksatlı olduğunu düşündüğüm kafa ziken yayınları zorla dinlediğimiz iktidarın yar ve yalakası olan radyodur. bu sabah ki 15 dakikalık birlikteliğimiz boyunca haber kuşağı dedikleri yalakçılığın tamamı başkanlık sisteminin faydaları olmasına rağmen finalinde "evet başkanlık sisteminin artılarını ve eksilerini ???? paylaştık gelen tweetleri değerlendirdik" gibi bir ibare geçmesi ile hayattan iyice tiksinmeme sebep oldukları için kendilerine minnettarım.

  gelen tweetlerde malum. hepsinde ne hikmetse reise olan minnettarlıkları içeriyor ve okunan 5 tweet in 3 tanesinde sistemi bilmediklerini ama reis diyorsa doğru sistem olduğunu söylüyorlar. ne yapacağız bu insanlar ile bilemiyorum. hiç bir bilgileri olmadığı bir konuyu sırf oy verdikleri adam istiyor diye kabul etmeye razılar..
  4 ... mel mel bakan gibson