bugün

"türk moğol kardeştir" adlı entry sinde tarih bilgisinin olmadığına kesin kanaat getirdiğim 5.nesil yazar.
uzun zamandır, yazmayan yazardır kim bilir hangi yolllardadır efenim.
crystal meth i azaltmasını önerdiğim yazar. gerçi son entry sini 2010 da girmiş. aşırı dozdan gitmiş herhalde, hep derim organik kullanacaksın, bulaşmayacaksın kimyasala diye ama ne yapalım dinletemiyoruz ki anasını satayım.
doğumunda meydana gelen yanlışlıklar sonucu bu hale gelmiş,kafatası içinde tezek bulunan omurgasız yaratıktır.
ne idüğü belirsiz,tanımlanamayan cansız varlık
candır, canandır, aynı dünya görüşüne sahip olmaktan gurur duyduğum güzide yazardır.
(bkz: #9926430)nolu entrysinde kürtlerin kendisine zararı dokandığını belirten trolller padişahıdır.kendisine sigmund freud okumasını tavsiye ediyorum.
(bkz: bilinçaltı)
(#9926430) (içeriği aşağıda spoiler içindedir).
--spoiler--
(başlık:nasyonal sosyalizm)
günümüz türkiye si için acilen geçerli duruma geçmesi gereken ideoloji.
kürt dediğimiz kişilerin ülkeye zararlı olduğu aşikardır. bunları başka ülkelere sürmek acımasız bir ideolojiyle mümkün olabilir. ille de gitmeyeceğiz diye diretmeleri halinde de hitler in yaptıklarının bir kopyası gerçekleşebilir, gerçekleşmelidir.

(bkz: nasyonal sosyalist türk partisi)
(t14m0, 16.11.2010 13:05 ~ 13:06)
--spoiler--
yorumsuz..yazık, çok yazık...
kafatasçı, agzı bozuk ve insanlara hakaret etmeyi kendine iş eylemiş yazar.
espirittosu yavan yazardır.
tarih sonrası köpeklerin nick altında yalandığı kişi.
tarih öncesi köpeklerin nick altında havladığı yazar.
gereken cevabı vermiş yazardır. arkana yaslan ve rahat ol biraderim.
o kadar ucuz değil bu memleketin toprakları. *
psikopatın biri tarafından sabah saatlerinden beri hedef alınan yazar..
ırkçı, mırkçı ama; insan kırmaktan çekindiğini düşünüyorum, bunun için eleştiri hakkımı askıya alıyorum dediğim sözlük yazarı.
sürekli olarak türkçülere be türkçülüğe küfreden, hatta bu yüzden moderasyona şikayet edilmiş ve inceleme altında olan etnik özürlülerin küfür etmesinden yakındığı yazar.
bizim memlekette göte göt derler birader.

#10070615 bu entarisinde türkçülere insan değil demiştir.
#10047043 kürtçe öğrenmemek zeka özürlülerin yapacağı işmiş.
#10047017 türkçülere zeka özürlü demiştir.
#10046931 bir gruba beyni sikilmiş demiştir.
#10032727 aynı gruba hayvanoğlu hayvan demiştir.

şimdi ben buna ne diyeyim?
kendisine okul çocuğu demek istediğim yazar. evet evet okul. hemde ana okulu.
türkçülüğüne yakışır bir şekilde bana ettiği "orospu çocuğu terörist" küfründen ve başbakan recep tayyip'e ve seçilmiş eşbaşkan selahattin demirtaş'a orangutan ve geri zekalı benzetmeleri yaptıktan sonra hala sözlükte yazar olarak kalıyor olması şaşırtıcı olan kurtçuk.
zaten türkçülük bu üç kelimeden ibarettir: orospu çocuğu, geri zekalı, orangutan. bunları sevmediklerinize ırkını da telafuz ederek 3 kere söyleyin bu yazar gibi türkçü olabilirsiniz. bol şans.

ahan da başlık: selahattin demirtaş'ın başbakana verdiği ayar

ahan da entari numarası;

(#10330711)

ahanda sıçtıkları;

--spoiler--

orospu çocuğu teröristlerin götünden uydurduğu ayardır.
iki gerizekalı da ayar verme yetisine sahip değildir. biri gürcü bir leş kargası, diğeri kürtlerin çoğu gibi orangutandır.

--spoiler--
faşizmin diger faşizimle beslendiğini bilmeyen yazar.
kesinlikle ve kesinlikle inandığı, savunduğu sabit olan yazardır. çaylaklığı sebebiyle girisi geç gözükecektir, olsundur.

asla solcu ağzı kullanmaz, değildir. entry de de özellikle böyle anlaşılmasın diye uğraşmıştır. orada eleştirdiği faşizm değil, bir vatan haininin faşizmi uygulamasıdır.
ülkenin dini olduğuna inanan gerektiğinde skolastik düşünce için hristiyan demokratlarla işbiliğinde olmaktan kaçınmayacaklarını söyleyenlerin asla ve asla anlayamayacağı adamdır. bir de adama git hollanda'da yaşa demişler sonra birde ağlarlar kemalistler ülkenin sahibiymiş gibi harekete edip herkesi kovuyorlar diye. yahu insan olun insan.

bir düşünün siz inanmadığınız din için zorla vergi verseydiniz sorun olmaz mıydı? olurdu bu yüzden kimse vermesin diyor adam hala tek bir tane adam gibi yanıt yok.
şakirt ve bölücü tayfanın hiç sevmediği ama doğru yolda ilerleyen yazar.
sözlükte bulunması benim için memnuniyet yaratan bir yazar.
demokrasiye sarmış durumda şu anda. ülke nedir falan diyor, ülkenin bir dine inanıp inanmadığını soruyor. lan yine sinirlendim ha. hıristiyan hakları konusunda pek bi demokrat olan bu ve bunun gibileri "islamcı" bir parti iktidara geldiğinde demokrasiyi tatile çıkarıyorlar askeri göreve çağırıyorlar. arkadaşım iki dakka adam olun adam gibi konuşun. sen demokrasiden bahsediyordun biz de demokrasi ihraç eden ülkelerden bahsettik. önemli olan haktır, demokrasi falan hikaye. müslümanın da gayrimüslimin de ümüğünü sıkmış bir kemalist düzenin şakşakçılığını yapıyorsun bir de demokrasiden insan haklarından bahsediyorsun. komik şey seni.
o dedigin hollandada var git oralarda yaşa diye söylenecek yazar. hristiyan demokrat partilerede bizden selam söyle. sonuçta inandıgımız, taptıgımız allah bir.