1. 1.
  hemen hemen hiç bir personeli çalışmaz, öğle arasında kızılaya kaçarlar tek güzel yanı girişte güzel bir güvenlik görevlisi var o da özel zaten.
  ... amedan
 2. 2.
  işgücü istatistikleri - Dönemi : Eylül 2008
  Eylül 2008 döneminde çalışma çağındaki nüfus geçen yılın aynı dönemine göre 769 bin kişi artmıştır.

  Hanehalkı işgücü istatistikleri - Dönemi : Temmuz 2013
  işsizlik oranı %9,3 seviyesinde gerçekleşmiştir.

  Çocuk işgücü Anketi Sonuçları - Dönemi : 2012
  Kurumsal olmayan nüfusun %20,6'sını 6-17 yaş grubu çocuklar oluşturdu.

  Sağlık Sorunları Ve Faaliyet Güçlükleri Yaşayanların işgücü ... - Dönemi : II. Dönem 2011
  15 + yaştaki 19 milyon 678 bin kişi süreğen hastalık veya sağlık sorunu, 12 milyon 11 bin kişi ise faaliyet güçlüğü yaşamaktadır.

  il Düzeyinde Temel işgücü Göstergeleri - Dönemi : 2010
  işgücüne katılma oranının en yüksek olduğu iller sırasıyla, Rize %61,8, Artvin %60.8 ve Burdur %59,1 olarak tahmin edilmiştir.

  Gençlerin işgücü Piyasasına Geçişi Araştırma Sonuçları - Dönemi : 2009
  Türkiye de kurumsal olmayan nüfusun % 33,5 ini, 15-34 yaş grubu oluşturmaktadır.
  ... 34prometheus
 3. 3.
  türkiye insanları kandırma teşkilatı.
  ... baris gucu
 4. 4.
  işyeri eğilim anketi adı altında her ay firmaların eğilimleriyle ilgili bilgileri toplayan bir kurum. bu ankete katılmayanlara da belirli bir miktar para cezası uygulancağından bahsedilmektedir. her ay yalan yanlış doldurup gönderiyorum.
  ... imddel
 5. 4.
  (bkz: yalan istatikler yayınlama kurumu)
  ... sebbaha kadar mokoko
 6. 5.
  Yıllık Sanayi Ürün istatistikleri ve Yıllık Sanayi ve Hizmet istatistikleri Araştırması adı altında firmalara zulmeden devlet oluşumu.

  Ben bir çalışanımı, tüm gün sizin saçma salak sorularınızı yanıtlaması için kitlemek zorunda mıyım?
  Sizin salak sorularınıza yanıt vermek için mali verilerimi sizinle paylaşmak zorunda mıyım? zaten maliyede var bu veriler, oradan çekmek yerine neden beni ifrit ediyorsunuz?

  Bir de yanıtlamazsak 2651 tl ceza gömeceklermiş!

  Sanki o verileri bir güzel şişirip, Uzun' un hoşuna gidecek şekle sokmayacaksınız. Madem yalancısınız, siz asıl benim girdireceğim değerleri görün.

  Edit: Türkçe katliamı.
  ... thondras
 7. 6.
  --spoiler--
  TÜiK, 'Hanehalkı Bütçe Araştırması'nı açıkladı. Buna göre en fazla gıda harcaması “ekmek ve tahıllar” ile “et ve balık” için yapıldı.
  Hanehalkı Bütçe Araştırmasının, 2015 yılı sonuçlarına göre toplam tüketim harcamasının yüzde 20,2'sini gıda ve alkolsüz içecekler oluşturdu.
  Gıda ve alkolsüz içeceklere yapılan harcamalarda en büyük paylar yüzde 19,1 ile ekmek ve tahıllar ile et ve balık gruplarına ait oldu. Harcamaların yüzde 15,9'u sebze, yüzde 14'ü süt, peynir ve yumurta, yüzde 10,4'ü ise meyvelerden oluştu. Türkiye istatistik Kurumu’ndan yapılan açıklamaya göre, gıda ve
  alkolsüz içecek harcamalarında en düşük paylar yüzde 2,9 ile kahve, çay ve kakao, yüzde 3,2 ile diğer gıda ürünleri, yüzde 3,9 ile de alkolsüz içecekler
  grubuna ait oldu.
  DÜŞÜK GELiRLiLER GIDAYA DAHA FAZLA PAY AYIRIYOR
  Araştırma sonuçlarına göre, en düşük gelirli birinci yüzde yirmilik dilimdeki haneler, gıda ve alkolsüz içecek harcamalarına yüksek gelirli hanelerden daha fazla pay ayırdı. 2015 yılında en düşük birinci yüzde yirmilik gelir diliminin gıda ve alkolsüz içeceklere ayırdığı pay yüzde 30,2 iken en yüksek yüzde yirmilik gelir dilimde yüzde 14,6 oldu.
  --spoiler--
  ... recomax
 8. 7.
  Makyajlarla, oynamayla büyümeyi AKP yararına zıplattığı ekteki linkte açık açık anlatılmış. Kendisine yöneltilen eleştirileri de bir türlü cevaplayamayan iktidarın başka bir maşası bir kurum.

  http://www.birgun.net/hab...nu-arizalidir-153403.html

  Genel olarak kabul edilen kanı, bu tür makyajların ve oynamaların batmakta olan ekonominin son habercisi ve en büyük kriz tetikleyicisi olduğu.
  1 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 9. 8.
  Benim kadar nefret eden yoktur eminim. Şirketler için Sanayi istatistik verilerini her sene hazırlardım. Allah belalarını versin her boku en ince detayına kadar isterlerdi.
  ... herkesin hayatina karisan adam
 10. 9.
  yanlış istatistikler veriyor.
  ... invulnerabilite