bugün

böyle taviz vermeye devam edersek "United states of turkey" olarak mümkün olabilecek hadise.
(bkz: kürdistan)
galatasaray ın kadıköyde puan alması kadar düşük ihtimal.
hiç bir hristiyan ülkenin,türkiye ye sıcak bakmadığını düşününce,pekte sağlıklı bulmadığım bakıştır. çünkü alt yapısı din, *üzerine kurulmuş olan avrupa birliği,bizi ne kadar kandırsa'da müslüman bir ülke,avrupa birliğine alınmaz.
euro türkiye'nin avrupa birliği ne giremiyeceği'nin,en büyük kanıtların'dan birisidir de, çünkü; euro'nun üzerinde *dünya haritasından sadece,avrupa kıtasının haritası var ve ne yazık ki türkiye nin yeri bizans olarak geçiyor ve avrupalıların istanbul'a hala konstantine dediklerinide sayarsak. türkiyenin * sittin sene avrupa birliğine giremiceğinin kanıtı oluyor.*.
dağılmak üzere olan bir birliğin içine girmek için bastıran ülkemiz yetkililerinin hala diretmesidir. (bkz: ileri görüşlülük)
inşallah çocuğumun göreceği olaydır.
ömrümüzün belki de yetmeyeceği, bizimde büyüklerimiz gibi 'inşallah sen görürsün yavrum.' diyeceğimiz, ikinci milat sayabileceğimiz gelişme.
(bkz: avrupa birliği)
(bkz: gümrük birliği)
işgal edilme korkusuyla avrupalıların sürekli yan çizdiği hadise. haklıdırlar da nitekim.
(#982648 )
Aşağıdaki şartlar yerine getirildiği takdirde gerçekleşmesi mümkün olan hadisedir:

1- Türkler, 1070 yılındaki sınırlarına çekilecek.

2- Kıbrıs boşaltılacak, çok isterlerse kendilerine bir adet kaymakamlık binası ve iki adet de lojman tahsis edilecek.

3- Tekstil üretimine ara verilerek pestil üretimine geçilecek.

4- Uefa ve Şampiyonlar Liginde oynanacak maçlarda Türk futbol takımları, maç başına en az 5 gol yiyecek.

5- Türk haltercileri, Kuzey Kutbundaki müsabakalara bile iştirak etmeyecek.

6- istanbul Yunanistan a, Hatay Suriye ye ve Diyarbakır israil e verilecek.

7- Bakkal ve işportacıların, Avrupalı yatırımcılarla rekabet etmesi önlenecek.

8- Türkiye, her yıl Avrupa dan 100 milyar dolarlık mal ve hizmet alacak, buna mukabil Avrupa Türkiye den yılda 25.000.000 kuruşluk ciklet alacak.

9- Türkiye, Avrupa'nın namı ve hesabına Irak a, iran a girecek ve oradan sağladığı petrolleri Avrupa ya babasının hatırına hibe edecek.

10- Türkiye, Avrupa ya hiç kızmayacak ve sinirlenir gibi olduğunda, içinden 1000 e kadar sayıp sakinleşmeye çalışacak.

11- Atatürk ü, on kasım dahil hiçbir gün anmayacak ve "bağımsızlık benim karakterimdir" sözünü, üç vakte kadar unutacak.

12- Her yıl 29 Ekimde kutlanan Cumhuriyet Bayramı, bundan kelli, AB ye katılma ve kul-köle olma şenliği olarak kutlanacak.

13- Ne mutlu Türküm diyene, sözü, "ne mutlu ab nin bir şeysi oldum diyene" olarak değiştirilecek.

14- Türkler, AB ye girilmesini müteakip üç gün içinde, ilgili makamlara başvurarak, nüfus cüzdanlarında T.C. yazan yere, W.C. (washington cumhuriyeti) yazdıracak.

15- Türkiye Afganistan a üç ölçek asker ve beş ölçek de Hıristiyanlık sevgisi gönderecek.

16- ilköğretimde; zorunlu din dersleri, zorunlu isevilik ve musevilik dersi olarak okutulacak.

17- Türkçe, yabancı dil olarak öğretilecek.

18- Uluslararası yazışma ve belgelerde istanbul, constantinapolis olarak anılacak.

19- Genelkurmay lağvedilecek.

20- Başkent Brüksel olacak.

21- istiklal Marşı nın tamamını ezberden okuyan 3 yaşındaki kız hakkında soruşturma açılacak ve ezberini unutmazsa hapisle cezalandırılacak.

22- Kıbrıs taki limanlar, göğüslerdeki imanlar açılacak

23- Bu pilav daha su kaldıracak ve her şey çok güzel olacak.

Moderatöre not: yazı benim olduğu için ayrıca kaynak belirtmedim.
(bkz: kurban bayramı)
(bkz: tüm türklerin birleşip ab ye girmesi)
Türkiye'nin önüne sunulmuş boş ve amaçsız bir idealdir. Türk halkının kafasını yersiz ve gereksiz bir hayal ile boş yere meşgul etmektir. Kendi kendine yetebilmenin öneminin anlaşılması gerektiği andır.
cem uzan gibi dur durak bilmeyen, utopik bir adamin dahi cesaret edemedigi hyperutopik hadise.
(bkz: olmayacak duaya amin demek)
türkiyenin avrupalı standartlarına erişmesi ile yaşanacak eylem.
bu da demek oluyor ki en az 50 yıl.
politik yapımız islami görüşü,hukuğumuz adam kayırmayı,askerimiz savaşı,halkımız şovenizm dalgasını sevdiği sürece benim avrupalı olamayacağım bir gerçek ve ben bu gerçekle yaşamak zorundayım.terkedemem çünkü bu toprağın çocuğuyum.sevemiyorum çünkü beni öteki görüyor büyük bir kısım halk.kendi içimizdeki basit politik yapılar kaşıyor kendilerini.
ama umutsuz değilim ve değil bazıları.
hayal kadar gerçektir.
hiç bir zaman olmayacak hadisedir.
zaten olmaması da gerekir, türkiye'nin kendine saçma sapan kriterler sunarak benliğinden vazgeçirmeye çalışan ve neye hizmet ettiği bilinmeyen bir kuruluşa üye olması bir şey kazandırmayacaktır.
avrupa birliğinde köklü değişikliklere yol açacak olaydır. ilk önce de logosundan başlarız değişime.

görsel
81. nesil sözlük yazarlarının an itibarı ile sözü ile başlayan cümlelerle duyuracakları olay.
(bkz: avrupa birliğinin türkiye ye girmesi)
türkiye müdürle yatması gereken bir sekreterdir bu olayda.
Hangi istiklal vardır ki ecnebilerin nasihatleriyle, ecnebilerin planlarıyla yükselebilsin? Tarih, böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir. Mustafa Kemal Atatürk
ülkedeki yobazlık ve din devletine gidiş yüzünden asla mümkün olmayandır. akp'yle olmaz o iş.
ab var ab var hangisi olduğu önemli.bu gidişle o ab'ye giremeyeceğimize göre öbür ab'ye gireriz(arap birliğine) ama iş bana kalsa ben türk birliğine girmeyi isterdim, ne işimiz var onun bunun birliğinde.
görsel
kimin kime girdiğinin belli olmadığı olaydır. galiba gerçekte bir atraksyon yok, her şey bir şehir efsanesinden ibaret.