bugün

entry'ler (396)

sabah uyanıldığında akla gelen ilk kişi

ya sizi en çok mutlu eden ya da mutsuzluktan ölecekmişsiniz gibi hissettiren kişidir. ben ikinci gruptan birine takılmış vaziyetteyim.

aşık olduğunda yapılan en büyük mallık

ona inanmaktır.

bunu okuyacağını bilsen ona ne söylerdin

sayende çürüyorum. senin umrunda değil biliyorum. geçen onca zamana rağmen hala senin için ağlıyorum. sen gülüyorsun . artık imkansız olduğunu biliyorum, bitti. böyle nasıl yaşayacağım bilmiyorum. kimse de anlamıyor beni tıpkı sen gibi. sonsuza kadar devam edecek bu , hiçbir şey çare değil. bunca canımı yakmana rağmen hala kızamıyorum sana. tüm bu yazdıklarımdan sonra emin olduğum şey şu, seni asla görmek istemiyorum. hiçbir yerde hiçbir şekilde. sen beni görmezsin zaten. çok canım acıyor, çok.

google görsellerde nick aratılınca çıkan ilk resim

https://www.google.com.tr...0gYgD&ved=0CAYQ_AUoAQ

sıçarken yapılması en uygun şey

deliği tutturmak en önemli olanıdır. gerisi hikaye.

evde yalnızken yapılanlar

sıkılmak. sonrada sıkılmaktan kurtulmak için çareler aramak. internette dolaşmak iyi geliyor ama. bir de yemek yaptım mı tamamdır. akşam olur zaten.

iphone u masaya koymak için alan tip

yalnızdır.

yalnızlık

alışınca vazgeçilemeyen.

temizlik imanın yarısıdır

güzel bir laftır. ancak dinen bir geçerliliği yoktur. zamanında hadis olduğu söylenirdi. sonrasında sahih bir hadis olmadığı ve temiz olmanın dinen istenen bir davranış olmakla birlikte, imanın bir göstergesi olmadığı açıklamasını okumuştum.

sözlük yazarlarının bugünkü harcama tutarları

yapılan faaliyete göre değişendir. bugün için sayıyla 0, yazıyla sıfır tldir. evden çıkmadım çünkü. dolapta ne bulduysam onu yedim. harcadığım elekrik, su ve doğalgazı hesaplarsak biraz masraf yapmış olabilirim ama.

erkeklerin evde kalma yaşı

olmayan yaştır. erkekler sırf erkek olduklarından dolayı kendileri kaç yaşında olurlarsa olsunlar istedikleri yaşta bir kadın bulur evlenirler. ben evde kalmış erkek görmedim. evlenmemeyi tercih etmiş erkek gördüm.

kızların evde kalma yaşı

kişinin kendisini evde kalmış hissettiği yaştır.
kimi yirmisinde evlendirme programlarına düşer evde kaldım diye, kimi kırkına gelmiştir aman acelem yok der. toplumun kafa yapısına gelince otuz ve üstüdür. eğer otuzunu geçmiş ve evlenmemişsen sen artık bir kurusundur. sizin toplumunuzun topunu........

aşık olunan kişiyi unutmak için geçen lanet süreç

hiç bitmeyecek gibi gelen süreçtir.
şahsım için bir yılı geçmiş olup hala da devam etmektedir. biter mi bilmem. tek bildiğim acı verici olduğu.

allah domuzu neden yarattı

(bkz: derdini sikeyim)

sözlük yazarlarının aldıkları kararlar

büyük hayal kırıklıklarından sonra alınan kararlardır.
benimki de kendimi hayattan olabildiği kadar soyutlamak. zaman doldurmak için yaşamak. umut etmemek, beklenti içinde olmamak. sanırım ben bitki olma kararı almışım yazarken fark ettim. iyi yapmışım. kararlıyım.

bim kalitesinde eğitim veren üniversiteler

türkiye'deki üniversitelerin yüzde doksan beşidir.

kızların olgun erkeklerden hoşlanması

erkeklerin de çıtır sevmesinden dolayı, hoşlandıklarını elde edemeyen, onları uzaktan izleyen kızlardır. yazıkkk.

fadıl akgündüz

utanma duygusu olmayan dolandırıcıdır. çok var bunlardan, çokkk.

1995 doğumlu anne

"tabakhaneye bok mu yetiştiriyorsun, derdin ne?" denilmesi gereken ergendir.

aşkın hastalıklı bir duygu olması

kesinlikle doğru olan önerme. her hastalık gibi iyileştirilmesi gerekir.henüz tedavisi bulunmadı malesef. bulunsa da kaç kişi iyileşmeyi seçer muallakta tabi. bu hastalığa gönüllü talip olanlar hiç de az değil çünkü.