bugün

sınıfta en önde oturan, gözlüklü ve bayandır.
(bkz: inek)
verirse incileri dokulecek olan ogrencidir.
kimsenin yüzüne bakmadığı, arkasından "inek, inek" diye seslenilen, herkesin içten içe sinir olduğu kişiler.
öğrenciden öte ibne gibin puşt gibin bir şeydir.
gerçekten ihtiyacı olan arkadaşlarına büyük haksızlık yapan öğrencidir.
sağ kolunu komple kağıdın üstüne koyup kendi bile durumdan rahatsız olan, sınavlarda başarılı olup iş hayatında bir bok olamayacak insandır.tiksinçtir ,bencildir ,nefes alıp vermesi dünyaya ızdıraptır. tanımdan da anlaşılacağı üzere solaktır.
Şu an ağzıma geleni söyleyebileceğim öğrenci tipidir,kendinizi onun yerine koyduğunuzda anlayamazsınız aslında,bizlere göre kopya vermelidir,çünkü kaybedecek bir şeyi yoktur,fakat bi yanlışlık sonucu ders çalışan bir bünyenin* çalıştığı dersten sınava girdiğinde ve çevreden kopya istekleri geldiğinde,çocuğa hak verebilir fakat yinede kopya verir.
kağıdına bakmak istediğinizde, kağıtta yazanlar devlet sırrıymış gibi kağıdın üstüne kapaklanan, bildiğiniz inek.
arkadaşının tek dersten okulu bir sene daha uzatmasına sebep olan öğrencidir. Ben de yapamadım, yanlış benim yaptıklarım der ve kopya vermez, sonra kendisi 80 alır ve geçer, siz 30 alır kalırsınız.

(bkz: Joe satriani)
(bkz: Ekonometri)
(bkz: SAcit Ertaş)
(bkz: Uludağ üniversitesi)
inek burcundandır,tenefüse bile cıkmaz gider evinde hacet giderir,cantası sırtına yapısıktır ayıramazsınız ve genelde önde oturur.
sınav bitiminden sonra kafa göz kırmak için daldığım malukattır.
kopya vermedigi gibi arkasini dönüp;

- nea ?! diye bagiran ögrencidir. haindir, köftedir ve bir baska sinavda görülecek bir hesabimiz vardir.
çıkışda görüşülmesi farz olan ögrencidir.
(bkz: arkadasim bir saniye bakar misin)
(bkz: götveren)
xxx: kopya isteyen öğrenci
yyy: kopya veririm diyen ama sınavda direnen öğrenci

xxx: bana bak tamam değil mi her şey?
yyy: tamam.verecem dedim ya daha ne duruyosun üstünde?
xxx: bak dağıtıyor kağıtları hoca.
yyy: tamam kes.dön önüne.
15 dakika sonra...
xxx: 5?
yyy: ...
xxx: lan 5 diyorum!
yyy: fısıızzıııssııpptıp.
xxx: ?!?!
xxx: üffff.8 ne?
yyy: fızısıpıpsıztam yes?
xxx: ne diyon olum bir halt çakmadım.
yyy: ...
sınav sonrası...
xxx: lan nyie söylemedin 5i 8i?
yyy: dedim ya beşinci a^2/43, 8. de marjinal maliyet olacak.
xxx: bu söylediklerinden o çıkıyor yane demi?vızıldamandan bi şey anlamadım ki... *
yyy: ben bilmem duysaydın.len sebati nasıl geçti sınav?ben 90 alacam olûûûûmmm.
sadece sınavda değil derste aldığı notları da sınavdan önce fotokopisini çektirmek için bile vermeyen gözlüklü şişmandır. korku filmlerinde ilk ölen karaktere benzeyen tiptir.
''kıl insan''ın literaturde ki karşılığıdır.
şerrefsizdir. ipnetor. "banane olm, hoca yakalarsa nolcak?" sözü en bilinen mazeretleridir. yakalanınca okulun ortasında sallandırcaklar sanarsın götleği. çocukluk hayatımı "top benim oynatmıyorum" diyenler öğrencilik hayatımı da bu adamlar yok etti benim. bezdirdiniz ulan.
ibnelik yapma lan hakaretleriyle baş başa kalacak öğrencidir.
kalifiye ibnedir. bencildir.
'ya kopya verirsin yada ben sana teneffüste başka bişey veririm' denesi öğrenci
**
Rekabet edilen arkadaşa vermediyse haklı olan öğrencidir.
ihtiyacı olana vermediyse bencilin kralıdır.
(bkz: bencil ipne)
potansiyel inek olan öğrencidir.pek sevilmez çünkü veli toplantılarında hoca hepp ondan bahseder anne-babalarda evde hep onla kıyaslar.
-eşşek herif bir günde ders çalış.
+çalıştımya babaya yemin ederim.
-hadi orda bak mehmeti gördünmü çocuk okul birincisi
+heaa öylemiş(a.koycam onun)
-onu örnek alsana biraz
+bir okula bir inek yeter baba
-sen adam olmazsın boşuna masraf yapıoz hanım biz buna.
(bkz: noammıssız)
güncel Önemli Başlıklar