bugün

entry'ler (59)

bütün kızların makyajsız gezdiği gün

erkek neslinin tükendiği gündür.

331 inci dönem askere gidecek sözlük yazarları

çok şükür bitti artık.Bu mübarek dönemde gidip tüm günlerimin berbat geçmesini sağlayan dönem....

kısa dönem 6 ay * uzun dönem 15 ay * 331. dönem gitmek paha biçilemez:)

ahmet çalık

malatya'lı olur kendileri,rahmetli turgut özal zamanında piyasa yapıp.erdoğan hükümetinde medya patronluğuna soyunan zatı muhterem.paraya yeni isim arıyordur şuan.

dolmuş yazıları

- Dünya delikanlı olsaydı yuvarlak olmazdı.
- Direksiyon kitlenir,bizim yenge diklenir.
- Karayollarında değil, senin kollarında öleyim.

müslümanlara özel küfürler

ruhunu git şeytana sat.

29 ekimde çalışmak

devlet memurları tatil yaparken özel sektörde çalışmanın olması durumunda.şu türkiyede memur olmak vardı anasını satayım deyip.iş verenin kulağını çınlatmak.

dogru cevap alinmasi zor olan sorular

en zor durum sevgilinin (manitanın )sorduğu sorulara doğru cevap vermek.

+ haluk beni aldatıyormuşsun
- nerden çıkardın ya bunu
+ neslihan dedi bana
- hangi neslihan
+ öpüştüğün neslihan o dedi söyle bakalım
- aha da sıçma durumu

yarin olecegini ogrenince yapilacaklar

yarın öleceğinin bilinmesi durumunda;patronun arkasına geçip,
vezir parmağını geçirmek,okadar çalışmanın emeği boşa gitmesin bari.

futboldan anlamayan erkekler

taç,ofsaytve korner'den anlamayan yeri geldimi en iyi futbol yorumcu kişiliğine bürünüp futbolculara, teknik adam'a sidik savuran zihniyet.

öğretmenlere takılan lakaplar

matematikci nalan hoca vardı lisede gelde anma polinomlarla haşır neşirdi lakabınıda polinom nalan koymuştum. hey gidi günler heyy.

polinom nalan (matematik hocası)
penguen hayri (muhasebe hocası)
badi mehmet (beden hocası)
hacı osman (din hocası)
aristo kamil (felsefe hocası)

hepinizi çok özledim..

yara bandıyla karizma yapan insan

insanlıktan nasibini almamış varlıkların, şiddetti bu kadar simge haline getirip orasına burasına yarabandı yapıştıran malukattların karizma yaptığını sanmasıyla başlamıştır bu olay sanırsam.

kontroldan cikmis bekar evi

halkalı çöplüğünü andıran görüntüsü ve halici andıran kokusuyla ev halkına eşlik etmesiyle tanılır bekar evleri,mutfakta ki tabak çanakların kokosu,kirli çorapların kokusu birleşir bide üstüne sigara dumanı eklendiğinde inden farkı olmaz ama bireysel olarak mutlu verici durumdur.

kadınların yapıp da erkeklerin yapamadığı şeyler

- ara vermeksizin dedikodu yapmak.
- çocuk yapıp, üstüne kariyer yapmak.

azrail e soylenmeyecek laflar

oo hoşgeldin müdür..otur biraz soluklan uzun yoldan gelmişsindir..

4 mayıs 2008 sivasspor galatasaray maçı

bu maçı bir daha unutamam herhalde, fenerbahçe maçı bile bu kadar etkilememişti buruk bir sevinçle maçı izliyordum ki ardanın ve hakan kralın gollerinden sonra ohbe dediğim tanımadığım insanlarla kolkola girip maçın sonucunu kutladığım aksiyon dolu maç.

10 mayıs 2008 galatasaray g birliği oftaş maçı

adnan polat'ın dediği gibi türkiyenin çıldıracağı maçtır.temennimiz gençler birliği oftaşı yenerek şampiyon olup ilklere bir kez daha imza atmak.

hafta sonu sinav koyan zihniyet

AÇIK ÖĞRETiM FAKÜLTESiNiN YILLARCA HAFTA SONUNA ONCA DERSi SiĞDIRIP ÖĞRENCiLERiN BEDDUALARINI ALDIĞI ÖĞRETiM SiSTEMi.

takıma yanlış kişiyi transfer etmek

galatasayar'ın her sezon yaptığı gibi büyük ümitlerle transfer edip paraların heba olması carrusca,bouzid,ali lukunku v.s yaz yaz bitmez yaaaa..

sarhos kafayla yapilmayacak seyler

jet-li filmi izleyerek,filmde geçen hareketleri arkadaşına uygulamak.sonuç olarak muhakakkak biri sakatlanıp hastanelik olur.

tam gecmeden uzunlari yakan okuz

tam geçmeden uzunları yakan öküzlerin ,trafikte kaza,ölüm,kavga eylemlerinin artmasındaki karamanlardır bunlar pardon öküzlerdir hemde önde gideni..