bugün

Nargile çeke çeke akciğer kanserine yakalanmış havuz medyası elemanı kripto cemaatçi. Engin ardıç, barlas derken rabbim aldıkça alıyor maşallah, öbür tarafta da yalan haber yapar artık..
görsel
görsel
görsel
görsel

Fetöcü bir yazar. Ben rahmet okumayı içime sindiremem.
yandaşlığını bile anladığım, didim belediye başkanı olan şahsa yaptığını anlayamadığım kişi.
y-chp ile derdi olan biriyim. o adamcağıza yaptığınız neydi be ! hiç mi utanmadınız ?
ölümü; abisine de, mesai arkadaşlarına da, kendisi gibi tetikçilik yapanlara da ibret olsun.
Kendisini hiç iyi bilmezdik valla. Artık ahirette görülür hesabı.
Yalan dünya işte daha 52 yaşındaymış , gerçek olan ise herkesin birgün toprak olacağı gerçeği, malda yalan, mülkte yalan var birazda sen oyalan dünyası işte.
Rabbim aldıkça alıyor. Maşallah.
Siyasal islamcı tayfanın kullanıp bir köşeye fırlatıp attığı gazetecimsi.
hadi Özışık!!!
hadi-süleyman ve mehmet özışık kardeşler akp tarafından aforoz edilince parasız kaldılar bu süleyman hastane parası bulamadığından kardeşi hadi ağlıyordu. (allah kimseyi o duruma düşürmesin)

kimsenin hastalığı ile uğraşılmasından yana değilim ama yüzsüz sağcılar ,dinci-milliyetçi ahlaksızlar başsağlığı dileyince ifrit oluyorum..

ulan malsporlar adam sağken niye yardım edilmesini istemediniz, sözlükte de var böyle yüzsüz sığırlar allah belanızı versin inşallah..

rahmetli ferhat tüysüz'de kanserden vefat etmişti bir iki arkadaşı hariç mhp'liler sırtlarını dönmüştü, ancak son günlerinde hastane de iken mhp'den timsah gözyaşları geldi.

atsız'da aynı şekilde yaşama veda etti, sağlığında ve hastalığında ölsün diye beddua edenler ,cenazesin de gözükmek için koşmuşlardı.

bu sağcı kafa böyle rezil bir kafadır, yazmaya değmez..
Allah rahmet eylesin.
Burhan kuzu ve kadir topbas gibi ölümü şaibelidir.
iyi bilirdik,allah rahmet eylesin.
bugün 52 yaşında ölmüştür.
Allah rahmet etsin.
ölmüş......
Sedat Peker olaylarından sonra 180 derece dönerek fikirlerini değiştiren gazeteci.
sağlam gazetecidir. o videoda iktidar gitmeli derken mizah yapmış cuhapeyle dalga geçmiş alay etmiştir. tabi videonun tamamının izlemezseniz ortamda bu şekilde taşşak geçilirsiniz.
Bu videosunu izledim. Aklınca milleti AKP'ye oy vermeye çağırıyor. Kelime oyunu yapıp millet ittifakını destekliyor gibi yapıyor. Bu twitterdaki videonum kısa bir hali.
utanmazlar!
kardeşi ''açlıktan nefesi kokuyor'' gibisinden feryad ediyor.
bu iktidar gitmeli diyen kişi !..

https://twitter.com/i/status/1611082006317735937
aaa hanimiş ??????

ne varmış buradaaa ????

https://pbs.twimg.com/med...format=jpg&name=small
Topuklamış diyolla.
Daha karpuz kesecektik nereye böyle.
Ustumde bu kadar saibe varken kose yazarligi yapmayi onuru kabul etmiyormus. Dustugu kuyu hz. Yusuf kuyusuymus ve allah'in izniyle cikacakmis.

Tevazuya bak amk. Kendini peygamberlere layik bir durumda goruyor.
Boyle piskinlik olamaz.
tam bir maldır. iktidar yalakalığı yapmak adına karakterini satan bir gazeteci! dir. gizli hayranı olduğu yılmaz özdil'in taklidinu yapmaya çalışır ama bunların kapasitesizliğini zaten hepimiz biliyoruz.
yıllar yıllar evvel twitter'da takip ettiğim bir isimdi. o dönem daha meşhur olma yolundayken kendisine "abi, seni televizyonlarda da görmek isterim." demiştim. cevap olarak "bizim işimiz yazmak kardeşim, televizyonda ben beceremem." demişti. haklıymış, beceremiyor. eminönü'nde karşılaşmıştık bir akşam. az da olsa sohbetimiz olmuştu. temiz bir insana benziyor, içini Allah bilir.