Benim sahip olmadığım yazar tipi, bırakın olsunlar kime ne zararı var? En fazla kızarlarsa seri eksi yeriz.
iq seviyeleri toplami bile,

Uc basamakli rakamlari birbirinden farkli en kucuk cift dogal sayi etmeyecek yazar bozmalarinin sozlugun icine etme durumudur.

Enrty sonlarina evet yazan bir beyinsiz,

Sozluge sadece got bas fotografi atmaktan baska bir boka yaramayan bir zeka ozurlu,

Sozlukteki abazalarin gonlunu eglendirmek icin seks hikayeleri uyduran, yari abaza cahilin onde gideni bir hatun dokuntusu,

Cicekli, sultanli bir grup embesilin faaliyetidir.
Ayrica moderasyonun ses cikarmadigi durumdur.

Ulan adamlar resmen nick altlarinda sohbet ediyor,

Moderasyon uykuda.

He uyusunlar bir sey demiyorum.

Ama kalkip da yerlerine yatsinlar bari.

Bu beyinsizler toplulugu da burada sozlugu iyice sohbet sitesine cevirsin.
bir de bunların herkesle iyi geçinip çevre toplayan versiyonları mevcut ve onlar daha tehlikeli.
Sözlükte "sozde" bilinen yazarlarin yaptigi zavallilik örneği.

Herkese mavi boncuk dagit. Sonra 3 5 yazarla kanka ol, nickli basliklar ac. Nickaltinda sohbet et, yalakalik yap ve Karsilikli yazılar yaz.. al sana, tek cümlelik çöp entryleri ile kaliteli yazilari olan bir yazar(!) haberleri yok sadece kendilerini kandırıyor bu zavallilar, Az önce bahsetmiştim bundan.
birey olamama durumunun en zavallı ve dışavurumu resmen. tek başına hiçbir şey ifade edemeyen bir eziksin ve bir kümenin parçası olarak aidiyetini sürdürmeye çalışıyorsun.
Görünen durum.
Kim kimle kanka bilmiyorum ama kankacılık müessesesi var gibi duruyor.
Kankacılığa karşıyım, bireyselliğe evet.
kanka olmak isteyen yazarlar eklesin. seri artılanır, nick altı uplatırılır...
Kanka bırak bu işleri ya gel iki kelam konuşak.*
Kanka ayagi g*t ayagi.
aynen öyle ayıptır söylemesi benim burada aathena diye bir arkadaşım var,çok iyiyizdir onunla.her yazdığıma eksiksiz katılır.tatlım öpüyorum seni buradan iyi ki varsın.
Normal hayatlarında arkadaş edinemeyenlerin yaptığıdır. Üzücü. Evet.
çünkü normal hayatında arkadaşı pek yoksa buradan arkadaş edinerek birbirinden bir şeyler öğrenebiliyor insan.
Boş yapma Oytun.
(bkz: komedi dans üçlüsü) bunlara bir örnektir..
Merak ettim bizim baktım, bizim eski zirveleri yaptığımız yer geri açılmış. Cumartesi akşam 10’dan sonra kankacılığın dibine vuruyoruz. Kimseye randevu vermeyin.
basliklara girince taze soganli patates salatasi kokuyor.
Sözlüğün hala işlemesinin sebebi. En azından sönen ateşe odun atıyorlar.
Kendi kendilerine anket açıp birbirlerini oylarlar. Kendilerini de oyluyor olabilirler... kim bilir.