bugün

genellikle yazıyorum. ancak her aklıma geleni yazmam sorun oluşturabileceği için bazen yazmadığım da oluyor.
noktasız virgülsüz yazıyorum burası onun için var zaten.
yoo kızlar cinsel hayatlarını çok yazmıyorlar sözlüğe.
bizim içimizden hiçbir sey geçemez çok şükür sıkar o biraz. ille gerekiyorsa biz birilerinin veya bir şeylerin içinden geçeriz:
içinizden geçen her şeyi...
gazımı bile yazdım...
daha ne yazayım.
gazımı bile yazdım...
daha ne yazayım.
gazımı bile yazdım...
daha ne yazayım.
Yazmıyorum.
Yazsam su an hapiste olurdum.
penis hariç her şeyi yazanlar var zaten.
buna tenezzül etmiş olsam kendime ceza verirdim!
Yazmıyorum. Bir yerlerin soğukluğunu hissetmek istemiyorum...
görsel
hayır, ama resimlerle anlatmaya çalışıyorum anlayana.
Yazmıyorum elbette.

Neden yazayım ki hem ?
içimden geçenleri daha kendime söyleyememişken ulu' ya niye yazayım. Ulu kim kiii !!! Eyyy ulu kendine gel. Fazla samimiyet iyi değildir.
cevabı '' hayır yazmıyorum çünkü manipüle edip saldırıya dönüşecek kıvama gelmesinden çekiniyorum '' olan soru.
Kısaca hayır..
Sözlük formatını anlamayanları ifşa eden bir başlık. Sözlük aslen "online günlük" diil. Kişisel bişey, hiç değil!!.. bütün dünyada türkçe bilen herkesin girip okuyabileceği bir platform.

Onu bilip ona göre yazmak lazım.
yeni başladım ve çok seveceğim minvalde hissediyorum. içimden gelen her şeyi yazmasam da pek çok hususta done verip alacağımdan şüphem yok.
yani yazıyordum, aslında hâlâ yazıyorum ama bir müzisyen kendisi hakkında başlık açtığımı, entry girdiğimi görmüştü yani o yüzden ders alıp kötü bir şey yazmamaya çalışıyorum. gerçi barıştık allah'tan. başıma bela almak da istemem. uzun zamandır kendi fotoğrafımı da paylaşmıyorum. gerçekten sanatçı falan olmadıkça sözlük gibi mecralarda ünlü olmaya çalışmak çok iyi bir şey değil bence.
Hepsini yazmaya kalksak satırlar yetmez.