Arada ara vermeyi gerektiren hödü şüphesiz.. Çok fazla sözlüğe girince ve sol taraf akmayınca başa gelir.. Bide sohbet ettiğiniz yuzır sözlükten gitmişse..
bizden iyi gündem mi olur.
Sanki artık sözlüğü bırakma zamanı geldi gibi. Kitlenip duruyor. Gündem de yok zaten.
öyle kimseye yüz vermeyip zor türk kızını oynarsanız yalnız kalır ve sıkılırsınız tabi, üzgünüm.
Sözlüğe yeni gelen güruh yüzünden oldu böyle. Eskiden dutluktu buralar. sol freym akarken taşardı, bir başlığı yakalayamazdık.
umarım bağımlılık yaratan daha iyi bir alternatifiniz vardır...
Arada gelendir.
Edit: sıradaki şarkı sana gelsin temenujka.
Başıma gelir ara ara...
24 saat sozlukte yazan kisi beyani.
Devamında uzun süre sözlüğe ara verme durumunu getirir.
13 yılda defalarca yaşadığım durum. Zaman zaman 6-7 ay girmiyorum bi ufak özlem oluşuyor, geliyorum 1-2 ay takılıp gidiyorum tekrar...size de tavsiye ederim.
Arkadaşlar ben bu internete para veriyorum lütfen beni eğlendirin.
zaman zaman ben bile sıkılıyorum hep aynı tarz aynı tür başlıklar aynı yazarlar sürekli rutin hatta bir başlığa tıklamadan kim açmış tahmin etmek bile zor değil. yani herşey aynen aynı konular üzerinde hep.
insan her zaman bir şeylerden sıkılabilir, ardından ozleyebilir. kimse kimseyi sözlükte zorla tutmuyor. bu nedenle sıkılanlar sessizce bu duygularını kendilerine saklamalı.

sözlükten sıkılanlar şöyle bir dönüp baktıklarında bunun yanı sıra daha pek çok şeyden de sıkıldıklarını göreceklerdir.

tavsiyem; gidin, biraz uzak durup özleyin ve yine gelin. sözlük hep burada olacak.
bence sözlük senden sıkıldı. bir de böyle düşün.
Cinsel içerik görünce.
Yazma isteğinin azalmasıyla fark edilen durum.
Mümkün değildir. Canlarım bir tek siz sıkmadınız beni. Tşkler.
Boş beleş salakça muhabbetler.. futbol forumlarında takılıyorum artık daha eğlenceli ve komik.
Yayaktaki performansı sözlüğe yansıtanlar tabi mutsuz olur.
Sıkılan varsa siktirsin gitsin abicim kalabalık yapmayın.
(bkz: oyunlar başlasın)
son zamanlarda yazarların çoğunun yaşadığı durum. sırf bu yüzden millet yapıyor ben de trollük yapayım dedim belki zevk alırım diye. beceremedim. troll adam zeki adamdır. e bende de kafa yok. normal yani.
https://www.uludagsozluk.com/cikis/

Bu versiyonu oldukça eğlencelidir. Deneyin. Evet.
Artık demir almak günü gelmişse zamandan,
Meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan.

(bkz: sessiz gemi)
(bkz: yahya kemal Beyatlı)