bugün

zall ve fedailerinin sayesinde olan ortamdır. zall görev başında. evet.
Okulların açılmasıyla sağlanandır. Dün nasıldı bugün nasıl oh be. Evet.
Son Bir iki gündür mümkün olandır. Böylece güzel mı güzel ortam oluştu.

Bazı at hırsızlarının olmaması işe yaramış.
Özellikle bugün pek bir durgun. Sevdim mi sevmedim mi bilemedim açıkçası.
t. Şubat'ın 28 çekmesi kadar nadir olan olay.
iyi bir filtreleme yapılmış gibi. arada çıkan bazı istisnaları da ergenliklerine verip idare edersek bu kısa sürecek huzurun tadını çıkarabiliriz.
biraz daha emek ile daha da artacak olan sakinlik ortamıdır. birkaç tip daha kaldı alçak sürünme ile geziniyorlar şimdilik. kafalarını çok kaldırmıyorlar farkındalar durumun. onlarda enselendiğinde biraz daha nezih bir ortama kavuşulacak.

yıllardır anlatılmaya çalışıldı bazı şeyler ama görülmek istenmedi. sadece bu başlıkta değil genel olarak bir memnuniyet var. olması gerekende bu zaten. buraya hep yetişkin insanlar girmiyor hep yetişkin insanlar okumuyor. yaşı küçük insanlar, kadınlar, farklı sosyal kültürden gelen insanlarda yazıyor, okuyor. 3-5 lira için kendisini paralayacak şekilde yapılan siyasi trollük , cinsiyetçilik üzerinden yürüyen tipler, pedofili aşıkları, mezhepçilikten geberecek tuhaf tipler, küfürsüz kendisini anlatamayan acizler.. herkese hitap edemedikten sonra insanlar rahatsız olduktan sonra başarılı bir site denilemez buraya. 10-15 tane ergen irisi kendilerini tatmin edecekler diye geriye kalan 250-300 yazar ve bunun 5-10 katı kadar okuyucuyu kenara atmak olmuyordu. inşallah daha da güzel olacak.
Birkaç kişi çaylak olunca gerçekleşen ortam. Vay be ne güzel kimse kimseye sataşmıyor, nickaltlarında entryler uçuşmuyor. Kurdukları gruplarda bol bol dedikodu yapsınlar işte bu süreçte. Severler.
Dün buraya entry girerken maşallah demedi herhalde kimse.
t. ancak yazan kimse olmadığında oluşan ortam. evet
Sözlüğe yeni geldim ve görünüşe göre bu ortam bozulmak üzere. Linçlemeler, silik attırmalar başlamış.
Olmayan ortamdır. Bir kere sıkılan bana bulaşıyor ben devamlı tetikteyim özel harekat gibiler anasını satıyım hep aynı adamlar.
An itibariyle oluşan ortamdır. Kavga yok, kaos yok.
Herkes kardeşçe yazıyor.
Tabi bunda;
Uludağ sözlük Kuran ı kerim okuma gecelerinin de etkisi var.
Herkes çok sakin ve huzurlu.
(bkz: maşallah)
Aktroller kayıp bir kaç gündür bu ortam çok iyi.
Huzurlu; fakat refah ortamından bayağı uzakta bir ortamdır.
bozulmasını istemediğimdir.
maşallah pek güzeliz son zamanlarda.

akabenin kaybedeceğinden mütevellit paralıların da çıtı çıkmıyor pek.
nedense dingin bir huzur ortamı var sözlükte...
içimizde fırtınalar koparken..garip.
birilerinin hala manyak olmaya karar vermediğini gösterir.
(bkz: bu terslikte bir ilişki var)
suriyeliler huzuru da beraberinde getirdi. asla siyaset yapılmıyor artık.
Üstüme vazife olmadığı halde bunu kendime görev addediyorum.

Sözlükteki huzur ve güven ortamını tesis etmek; tesis edilmişse bunu korumak için küçük bir karınca gibi var gücümle çalışıyorum.

Ortam gergin olursa o iş kesin bana patlar. illa ipimden adresi tespit edip beni dövmeye gelirler. Yazarlar kavga etmeğe başlayınca ortadan kayboluyorum. Bana sıçrar falan. Bela istemiyorum.
Bazı gereksiz zevatların yokluğunda, iyiden iyiye hissedilen huzur ve refah ortamıdır..
Kardeş sen çok yanlış bir yorumlama şekline sahipsin.

it bağlasan durmayacak nerdeyse.
Sen bir de trollerin olmadığı zamanları düşün yeğen. Cennet gibiydi buralar.
şu an ortalık karıştırıcıları olmadığı için harika huzurlu. frank bile keyfimi bozamıyor o derece huzurlu.