Sözlük gerçekten boka dönmüşsün.
Uzun süre sonra ilk defa yarına kalkmak için heyecanlıyım yapacak çok şeyim var. Mutluyuummm.
Kalbimden, ruhumdan bir parça kopuyor ama görmüyor.
hep yalnızlık var sonunda yalnızlık ömür boyu.
Derken o geldi,
Sevmez dedim sevdi,
Olmaz dedim oldu,
Ve gitmez dedim, Gitti...
*
Fena halde daralıyorum. Her durumda ılımlı, uyumlu ve anlayışlı olmamın bi faydasını göremiyorum artık. insanlarla ne kadar çatışırsam o kadar saygı gördüğümü fark etmeye başladım.
dün akşam alkol şişesinin dibindeydim. hemi de plastik!

öyle kendimden geçmişim ki bir ara, birilerini arayıp birkaç itirafta bulunmuşum. ağzıma sıçayım.
Bugün aşırı karizmatik birisiyle tanıştım. Meğer bu kişi beni çoktan tanıyormuş. Allah Allah nereden olabilir bu derkennnn öğrendik kaynakları. Arkadaşlar şunu belirteyim de burada kalsın unutuyorum sonra. Mesela ben biri bana bir başkası hakkında bir şey sorduğunda ya da istediğinde hemen gider o kişinin rızasını alırım söylemeden önce. Bence çok karizmatik davranış.
Adolf Hitler'in yanında yüzbinlerce hayranı vardı, Atatürk Samsun'a çıktığı gün yanında sadece 18 kişi vardı.
Tarih birini faşist diktatör, birini ise yüzyılın dahisi olarak yazdı.
Önemli olan yanınızdakilerin sayısı değil, kalitesidir!...
görsel
Yeter artik, bu dunya beni hak etmiyor! (bkz: swh)
normalde kimseye yazasım gelmez. hiçkimsesiz yaşarım gıkım çıkmaz.

alkol alınca herkese yazasım geliyor.

iki halim arasındaki bu uçurum beni derin derin düşündüyor. bu ikilikte bi problem var. çözülmeli.

not:alkol dediğimde 2 bira içtik he.
sevdiğini sevdiğine bile anlatamazken, sevildiğini sevilirken bile anlamazken, nasıl insanları anlamayı ve seni anlamalarını beklersin. hayat seni anlamıyor, senin de onu anlamanı falan beklemiyor. sen yoksun ve sana göre bir hayat da yok.

görsel

hayat boktan hepimiz daha boktan, bu günler daha iyi günler, her şey daha kötü olacak.
sanırım en iyisi yatmak. zabahanan iş var.
babannem gittikten sonra olan her şey, yaşanan her şey, içtiğim su dahil büyük bir baş dönmesi. bacaklarım, kollarım ve hatta kalbim benden çıktı, benden bağımsız hareket ediyor. artık çok yalnızım ve bunun bana bir şey öğretmesi gerekiyor. beklediğim şefkat, beklemediğim bu terk edilmislik sonunda beni nereye götürecekse gitmek istiyorum.
söylemek istediklerimiz, olmasını istediklerimiz olmadıktan sonra, olmayacağını bildikten sonra söylemek pek bir manasız geliyor. olmayacak bir şeye bir nefes harcamaya dahi tahammülüm yok.
Televizyon sesi olmadan uyuyamayan ben, şu an televizyonu çalışmayan bir evdeyim.

Küçümsemeyin, bu da bir acı...
Ayık kaldığım bir ömür, sarhoş etti beni,
Kalbimin çığlıklarıyla ...
Bir slogan olabilir.
(bkz: hepiniz)
çok sıcak amq. nem oranı da çok yüksek.
Hava o kadar sıcak ki normalde gece çalışırım ama bu mevsimde gece bile sıcak çalışılmıyor. En iyisi sabah beş gibi kalkmak anca serinliyor.
Elbet vardır bizim de gönlümüzden geçen.

Hayattayken nefes alabiliyorken
Söylenilmek istenen söylensin yapılmak istenen neyse yapılsın.
Zaman gibiyiz ötesi yok ki...
Görünmezlik iksiri içirdiler bana galiba.
görsel

Sanırım hayatım boyunca cevabını bulamayacağım ve gerçekliğiyle her yüzleştiğimde, beni, etkisi değişmeksizin yerle bir edecek bir soru.

Söylemek istediğim şey ise, kimse aynı şartlar altında yaşamıyor. Şartı bırakın şans bile bazılarına fazlaca gelirken bazılarına uğramayı unutuyor. Başkalarına karşı biraz anlayış lütfen.
Kıskanıyorsunuz yep.
arkadaşlar sıkı tutunun uçuyoz

ama

geriye doğru.