bugün

Eti' nin şu ince küçük bitter çikosu, bu kadarcık. *
görsel
şindilik kahve içiyorum.
duş alıp çıkayım, tabi ki tost bişirip yiyeceğim.
Fırında tavuk, pirinç pilavı öorba salata.
lor peyniri, zeytin, ekmek, çay.
3 yumurta beyazı bir adet tam yumurta, 120 gr öğütülmüş yulaf, yarım kabak, 1 adet avokado, bir bardak yeşil çay, 1 bardak kahve.
Üfff simiti çok severim ama yiyemiyorum. Ağlayarak başlığı terk ediyorum. Afiyet olsun.

Eğer glutensiz bir şeyler yiyen olursa beni teselli etmek için uzatsın.

Edit: bişirseniz asla hayır demem.
--spoiler--
hem yulaf cok gaz yapiyor.
--spoiler--

osurmak burada bedava, vergide almıyorlar)
yarim kilo tulum peynirini taze ekmegin arasina yesil soganla koyup 6 bardak cayla dürüp yiyeceksin.

30 dk tempolu kosu duş al gune hazirsin.

hem yulaf cok gaz yapiyor.
kahvaltı bizde tamamen protein + yavaş karbonhidrat üzerine olduğu için, karbonhidrat için yulaf unlu lapa, protein içinde Türkiye de olmayan çok yüksek proteinli peynir tarzı birşey ((((

aynaya baktığımda gördüğüm çok hoşuma gidiyor ama o formu korumak için yemekten zevk almak nedir, unuttum((( bütün yediklerim abuk sabuk tatsız-tuzsuz şeyler((
Peynir, zeytin, yumurta meyve suyu.
bir kase zeytin bir kalip peynir iki uc ekmek 8 bardak cayla yapacagim kahvaltidir.

henuz tavani izliyorum.
kahretsin hic istahim yok.
hamur abi kurallarına göre hamur kızarttım söylemesi ayıp...
Haşlanmış patates tulum peyniri ev zeytini sucuk. isteyen patates e tereyağ koyabilir ben sucuğun yağını indirdiğim için koymadım.

Çüklü prensesim doğum günün kutlu olsun
Peynir de tüketmelisin.
görsel

Bu sabah da patates ezdim çünkü yağmur yağınca ben mutsuz olurum.
Balsız yapılmayan kahvaltıdır.
Her sabah küçük bir muz üzerine tahin döküp yiyorum. Kahvaltımı 1 saat sonra yapıyorum. Mide sorunu olanlar denesin. Zamanla mide sorununu yok olduğunu göreceksiniz.
su.

çayın paketi kaç para?
ya zeytin? en ucuzu 50 civarında çeşitlemelerinin yanına yaklaşmayalı yıllar oldu.
peynir? ulan en ucuzunu alsan zehirlenip gebermek kolayda aileye cenaze masrafını bırakmak olmaz.
ekmek? halk ekmekte bile 3 tl.

kahvaltıda başka ne yeniyordu? sucuk, yumurta, reçel, bal?

asgari ücretle bunlardan yarım kilo alsam ay sonunu nasıl getireceğim? kira, elektrik, su, doğalgaz, aidat, yol parası, kira, tuvalet kağıdı, zeytinyağı???????????????

su kardeş su! bağırsaklarım kurudu, yönetim uyuyor mu?
Süt veya yoğurtla beraber 100 gr yulaf, lor peyniri, sarısız yumurtalar, 8 tane zeytin, sınırsız yeşillik. Sınırsız olmasının bi esprisi yok, marulu dereotunu kasayla yesen ne ki!
Allah izin verirse 1.5 yıl sonra kavurmalı tost yicem.
çay, peynir, zeytin, iki dilim ekmek.
taksit taksit yapılan aktivitedir. sabah evde aileyle sonrasında çaycı dayı ile.
Daha yapılmayandır. Gidiyorum şimdi yolda bir yerde yapcam.
sabah görkem hanım uyandırıyor, helva ekmek çay.