Abimin kedisi dolabıma girip işediğinden beri kedilere karşı bir antipati besliyorum.

(bkz: ironi)
bazen bazı insanları karşıma alıp, ellerini tutup -duygusal destek mühim- gözlerinin içine bakarak "sen salaksın." demek istiyorum. hatta çoğu zaman kendi kendime yapmak istiyorum.
ilgimi çeken karşı cinslerin içersinde niçin hiç bekar kalmış olanı yok amına koyim ya.
Yorgunluktan gözlerimi açamıyorum, kısık kısık bakıyorum, bildiğin kedi gibi oldum. Az kaldı birazdan miyavlarım. Her yerim ağrıyor. Parmağımı bile zor kaldırıyorum. Esnemekten, entryi girerken 3-5 saniye bekleyip, öyle yazıyorum.
Çok hastayım benim için dua edin.

Rabbimiz şeyhmus kuluna yardım et..

Sen rahmetini ondan esirgeme, o seni çok seviyor..
Hayallerim var ama umudum yok.
Beni tanımadıkça daha çok seversin sözlük.
9 dersim vardı, 5 tanesinden kaldım. saygılar..
Sözlük reis 2 tane çark düşün bunlardan birisi o birisi ben. Huy davranış hal hareket hersey müthiş uyumlu. Hani al bu kızı git deseler ok der giderim. Amma tabi bu işler amasiz olmaz, kız kankam. Bu bi yerde dursun diğerini de anlatayım. Şimdi bu kız benim olur olmaz o önemli değil ama aga bu kızı bu üniversite de delik deşik edecekler biliyorum. Yani piclerin elinde oyuncak olacak.hani eski Türk filmlerinde var ya Cüneyt Arkın çıkar kızı adamların elinden çeker alır aynı onu yapmam lazım ama imkansız. Bumu buraya yazıyorum her sene editleyicem göreceksin son oraya gidecek. Keşke olmasa ama olacak. Lan benim de olmasın bulsun delikanlı birisi o da olur o üzülmesin olay o, o bozmasin masumiyetini çünkü harbiden iyi insan fakat öyle olmayacak, biliyorum. anasını avradıni sikeyimolmayacak elin orospu çocuklarının kucağında gezecek sonra ben her zaman yaptığım gibi böyle hayatın amk diyip bi sigara daha yakacağım.
Bir çocuk düşünün. Hafif yaralı. Böyle aşkı meşki daha bilmiyor. Ama geceleride ağladığı birisi var.
Bir çocuk düşünün liseye başladığı ilk gün tütüne tutsak.
Bir çocuk düşünün duvarlara vuruyor.
Velhasıl bu çocuğu çok üzdüler. Birisi geldi utanmadı gitti. Bir de yüzsüzlük yaptı yanında çocuğun dostunu götürdü. Çocuk sustu. Ağladı. Ağladı. Acılar çekti. Adam olmayı acılarla öğrendi. Sonra vuruldu birine gene. En derinden. Kalbinin sesini dinleyecekken kızın sesini duydu. Sesi dünyayı susturur. Suskunluğu dünyayı küstürür. Kalbi için dönüyor dünya. iyi niyetinden sular berrak. Baktı dostu bu kıza da yaklaşıyor. Haddini bildirdi. Geçmişin kinini kustu dostuna adam. Dostu ağladı bu kez. Sevdiği kadın adamın omzuna koydu başını adam tam orda anladı aşkı. Ah bir de kağıt kalem olsaydı o an. Dostuyla kız utanmadı devam etti. Adam dostundan aldı alacağını. Almadığı bir canı kaldı. Sonra kızı buldu. Bıraktı yar'ini. Bıraktı yarına... Sesi sustu. Niyetleri iyi kaldı ama kalbi nefret kustu kadının. Ama adam kararlıydı alacaktı geçmişin bedelini kızın ecelinden. Sonra o kıza yar dedi içi kan ağlasa da. Sonra o kıza aşkı anlattı kadın aklındayken. Öyle bir yalan olacaktı ki bu, adam bile inanacaktı yalanına. Yaptı. O kızı terketti acı bir sonla. Adam aldı alacağını kızdan almadığı bi canı kaldı. Dostu gavatlığın kız da kevaşeliğin bedelini ödedi. Adam iyi değildi ama. Ciğeri çökmüştü. Gönlü paramparça. Elleri acıyordu. Göz altları çukur çukur. Adam ölüyordu. Kadın geldi aklına dönmeye yüz bulamadı. Yanlışlıkla yazmış bişiler çok da utandı.
Dostu bedel ödedi.Kız bedel ödedi. Kadın ağır yaralı. Adam ölü...
yıllar sonra ilk kez bugün, birisinin benden hoşlandıgını hissettim. bu gidişle aşık bile olur *
Tayanc ayaydini her gordugumde, torba gözlü, gamzeli koca duamı retweetlemek istiyorum.
Evim dışında hiçbir yere ait olmadığımı düşünüyorum. Ailem dışında hiç kimsenin beni karşılıksız sevmediğini biliyorum. Sınıfta mecburiyetten yanlarında bulunduğum üç kızdan nefret ediyorum, uzaklaşıyorum her geçen gün onlardan.
Kendime dahi itiraf etmekte zorlandığım şeyler var. Kendimden utanıyorum o şeyler yüzünden.
Sevdiğim kadar sevilmedim hiç, en sevdiğim arkadaşımın en sevdiği arkadaşı olamadım hiçbir zaman. Haksızlığa uğradığımı anlatamadım hiç kimseye.
En yakın arkadaşı olabileceğim bir yakın arkadaş hayal ediyorum, gelse de anlatsam onu nasıl beklediğimi diye. Bir de yanında dakikalarca, saatlerce susarak binlerce kelimeye bedel şeyler anlatabileceğim birini. ikisi aynı kişi olsa daha iyi olur belki, insan tasarrufu.
Bekliyorum hiç tanımadığım birini. Çabuk gel, nolur.
Skolyoz psikolojimi bozdu ama kimseye çaktırmıyorum. çünkü gey değilim :(
Suan teknik olarak yazar değilim . Bu soruya yanıt vermem doğru mu bilmiyorum ama bazen kendimden nefret ediyorum . Egoist biri sayılırım ama aslında kendime olan güvensizliğimden geçmişte olan ezilmişliğin içte kalmış olan duyguların büyüyünce günyüzüne çıktığını anladığımda farkettim bunu çevremdeki insanların da bu huyumdan vazgeçmemi söylemesine rağmen yapamadığım bi durum bu . Neden bilmiyorum ama sanki dünyanın merkezinde ben varım ve herkes benim etrafımda dönüyor. Bu kötü bişey çünkü hep bi kuruntu oluyor insanın içinde. Herseyi kendi üstüne çekiyorsun benimle bi alakası varmı diyorsun.
Kusmamak için kendimi zor tutuyorum çok kötüyüm.
kendi yaptığım normal bir şeyi başkası yaparken görünce gıcık kapıyorum. kendimden bir tane daha olsa ondan nefret ederdim sanırsam.
çok kötüyüm lan bu gece.

yarın hastanede testti, kontroldü sanki kötü bir şey çıkacak hissi. o yığılıp kalmalar boşuna değildi.

ama gel gelelim. bir önceki gecemde berbat. hani yaşama şevkin kırılır ya öyle.

canım yanmadan, korkmadan öleceğimi bilsem yok demem. o denli soğudum her şeyden.
tekilamın elinde tuzluğu dökemez ah dökemez.
yok böyle değildi.
gene geç kaldım. pöh.
bugün önümde oturan kız çok masumdu hoşlandım galiba .
Ygs pazar günü ama ben çok rahatım niyeyse... Ayrıca çok imkansız birinin aşkına düştüm sözlük, asla sevdiceğimle aynı güneşe bakamıyacağız.
ders çalıştığım kütüphanedeki çocuktan hoşlanıyor olmamdır.
iki gündür eski sevgilinin sosyal paylaşım sitesi hesaplarına bakmıyordum. iyiydi.
itiraf yazmaya üşeniyorum.
Yüreğimin ateşi, dağlarımın güneşi diyebileceğim birisi bile yok hayatimda be sözlük..