bugün

turuncu reno 12 gts, otomatik camlı.
yazilmadiysa minicooper.
camaro ss. 2014 modeline de ayrı hasta oldum zaten, yolda görünce bile murat kekilli'nin o tımarhaneli klibindeki gibi hallere giriyorum. Hani sanki benim tüm zevklerimi ele alıp yapmışlar arabayı, o kadar bana hitap ediyor. şasesine, kasasına yandığım!!
Volkswagen t2 hippi ruh için bire birdir.
bentley' dir.
Porsche boxster ama galiba sadece hayal olarak kalacak.
Şöyle sevimli bir kırmızı veya sarı fosfos olsa ve ben onunla alabildiğince uzaklara gitsem, gezsem.
2003 1.2 palio 16 walf lpg şuan mevcut gözüm yok yukarlarda yetiyor.
Mustang veya Cadillac.
2012 honda civic neyime yetmesin dedirten başlık.
Vosvos en kırmızısından.
Audi A8.
aventador.
audi r8 v10 hedefini yüksek tutacan.
mini cooper s cabrio.

edit: işbu edit 40 yapmaya yöneliktir.
ford mustang gt500 shelby
FORD MUSTANG MACH1...
Ooo hayal alırım bi dal. Ya da yok yok siz kurmaya devam edin hayallerinizi, bende çıkıp cc'imle bi dolanıp geleyim.
(bkz: nickim herşeyi anlatiyor zaten)
nasıl anlatsam .. nerden başlasam .... corvette zr1'lerle başlayan honda nsx'ler civic si-vti'lar s2000'ler, nissan silvialar, mustang fastbackler, dodge chargerlarla devam eden, e34-e39-f10 m5, e30-e46 csl-e92 m3, z3 m coupelerle, koenigsegglerle, lamborghinilerle, rolls roycelarla, toyota supralarla, mazda rx-7lerle, audi rs4-rs6 avantlarla,mercedes sls amglerle devam eden ve sonu biraz zor bulunacak bir listedir bu.

tabi şu an mk7 kasa 1.4 dizel fiestayla dolanıyoruz orası ayrı.
peugeot 307..

durumum ortada sonuçta..
mustang'ten başkası yalan.
Audi a6 2014 model full+full hayalindeki tek araba bu, en azından öbürküler gibi aşırıya kaçmıyorum.
mercedes c180 7G-tronic.beyaz renginden asalet akıyor.tek hedefim okulu bitirip ona kavuşmak.
(bkz: pembe)

hep pembe bir arabam olsun dedim de modelini hayal etmedim ya.

(bkz: ayağımı yerden kessin de)
http://holydrift.com/uplo...ue-cars-wallpaper-353.jpg

pazar günleri haybeye mi çalışıyoruz? *