bugün

entry'ler (148)

yalan olduğu bilinen cümleler

olum son dal olmasa beni biliyosun.

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

katır katıra binmiş elinde kahpe keleş

bir fenerbahçelinin şike üzerine tartışması

ırkçının halkların kardeşliği hakkında konuşmasına eş bir durumdur.

her şeyini paylaşabileceğin insan

Olmayan insandır. aklından geçen her şeyi bir kişiyle paylaşabilirsin belki, tanımadığın birisine istediğin gibi anlatabilirsin her şeyi ama o tanımadığın kişidir. her şey paylaşılmaz. düşünceler belki ama her şey değil.

Sevgilin olur, sevgini paylaşırsın ama her düşünceni paylaşamazsın, için ukteler dünyasıdır hep.

Kısacası yoktur öyle bir insan ancak her şeyini farklı kişilere paylaşabilirsin tabi

not: tanımadığım ve beni dinleyecek birisi olsa iyi olur. mesaj kutum boş şu aralar

sözlükteki bir akıllı siz olsaydınız ne yapardınız

Başlık açardım
(bkz: bi dakka lan)

eski sevgiliye twitterdan laf sokmak

eski sevgiliyi unutamayan, içten içe hâlâ eski sevgiliyi arzulayan ama bunu gizlemek için istemiyormuş gibi yapan insan eylemidir.

eski sevgilim yapıyor, peki umrumda mı? Tabiki hayır.

yazarların aşık olduğu insanın adı

insan değil.

(Hayır bi hayvana, bitkiye, cansız bi cisime aşık olmadım tabiki, ama ona insan demem, diyemem)

erkekler neden aşık olamıyor

Saçma bir sorudur.

Öyle bir oluyoruz ki, görmüyor gözümüz kimseyi. Sonra bi bakıyoruz, aşık olduğumuz kişi bizi sevmiyor falan, soğuyoruz aşktan. Uzak kalmak istiyoruz. Her şeyi bırakmak, düşünmemek istiyoruz

sözlük yazarlarının itirafları

Bu saatte bizleri uyandıran ve okula, işe yollayan sistemin amk.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Gece yolcuları - zaman geçse de.

mükemmel bir ilişkide olması gerekenler

Mükemmel bir çiftte bulunan, her ilişkide olması gerekenlerdir.

Karşılıklı güven diyorum ben.

Bitti. Her şey bitti.. 12/11/14-15/11/14..

yapamıyorum deyip ayrılan kız arkadaş

Allahından bulması gereken kız arkadaştır.

Neden sevdiği halde yapamaz ki insan? Tamam yapamadın bitirdin diyelim, okuldan ayrılacağımı duyunca neden ayrılma seni görmeden yapamam dersin? Geçecek bi gün denyonun biriyle yanımdan, kol kola, napacam lan ben o zaman? Dalsam çocuğa bi türlü, dalmasan bi türlü..

(bkz: orospu çocuğu dünya)

3 yıl sonra uyansan duymak isteyeceğin ilk söz

"Hayatım hadi okula yetisemeyeceğiz uyaan." bunu şu an çıktığım kızdan duysam, daha ne isterim ki

zararlı alışkanlıklara karşı sloganlar

Sigara, alkol, uyuşturucu gibi maddelere karşı söylenebilecek sloganlardır.

tektekçi

Sakaryaya gelse de içsek diye beklenendir. Hayırlısı

Canımın içi dediğiniz kişinin size sanki herhangi biriymiş gibi davranması, tüm gece bunu düşünerek 4 saat uyumak, hâlâ bunu düşünüyor olmak.. Bunlar çok kötü şeyler.

Ben okulun başında iyiydim, rahattım. Birden sen çıktın, daha mutluydum seninle konuşurken evet ama şimdi noluyo? Her hafta sonu neden beni üzmek için elinden geleni yapıyosun?

Tabi yanına gitmem imkansız şu an, rahat rahat yazıyor... Siz siz olun, aşık olmayın.

En çok da bana iyi geceler dedikten sonra çevrimiçi olmaya devam ediyo oluşu koyuyo be.. Neden böyle yapıyosun? Canım acısın mı istiyorsun anlamadım ki..

Bence bi ilişkide olması gereken şey, iki tarafın da birbirinin isteklerini elinden geldiğince gerçekleştirmesi. Bazen bu çok mantıksız istekler de olabilir, tamamen duygularla hareket ederek istenebilir. Ama hangi duyguda mantık var ki? Özlemek mesela. Özlemezdim ben kimseyi, saçma ve yapmacık bi duygu gibi gelirdi hep. Hafta sonu seni görme ihtimalimin olmadığı aklıma geldikçe daha iyi anlıyorum, duygularda mantık aramamak gerektiğini. Bak yine özledim..

25 dakika boyunca hiçbi şey yapmadan ekrana boş boş bakacak kadar aşık olmayın, gerisi kolay.