bugün

Herhangi birinin bana dert anlatmaması ve derdim olmaması.
Hayatım o kadar rahat geçiyor ki sıkılıyorum anasını satayım.
Derdii olan, bi şeyler anlatmazsa patlıcak ama dinleyeni olmayan yazsın okuruz...
Okulum.
Bu kalabaliğin içinde yalniz olmak.
Dünya üzerinde olan bütün kötü olaylar.
Evde içecek bişeyin olmaması bu yüzden dışarı çıkmamın gerekmesi.
Karsimdakinden emin olamiyorum . O ne kadar biseyler ima e00meye calissada icimde bir his var .
Boyle olmamasi gerekiyor .
Uzuluyorum .
Vedalar.
terk edilmek , üzdü be sözlük...
(bkz: eksi oy)
Diş fırçamı bulamıyorum. Evet.
Istediğim parfüme param yetmiyor.
Bizim için eğlenme ve kafa dağıtma yeri olan Kuşadası'nın, hayali öldürülme tehlikesinin olmadığı bir yerde yaşamak olan insanların geçiş kapısı ve çoğu kez de mezarı olması.
görsel
kız arkadaşlarımın bin kere anlattığı şeyi tekrar tekrar anlatınca söylemek istediğim.
görsel
öyle bir soğuk aldım ki ciğerlerim dahi yanıyor. bir sürü arkadaşımla planlar yaptım, okulum da var üstelik evde yatmak istemiyorum.
Yaralı yarasından tanır yaralıyı, tüm dünyayı kucaklamak istiyorum sözlük. Üzüntülü olan, acı çeken, hayatla zor şartlarda savaşmak zorunda olan herkesi kucaklayıp ağlamak istiyorum ama yapamıyorum.
çok üzüyorlar beni sözlük, öyle böyle değil.
(bkz: Özlem)
anlaşılamamak.
insanların akıllarını vicdanlarını bastırarak kullanması.
mektup açacaklarıyla işlenen cinayetlerin sayısındaki düşüş.
Sevdiğim her şeyin ellerimden kayıp gitmesi.
Yaşı bir hayli küçük çocuklarımızın metrolarda, sokak başlarında mendil satması.
babası erkeklerinin salyası aktığı bir fabrikada çalışan hanım hanımcık bir kız.

beni reddetti kendileri.

gitti serseri biriyle çıktı.

çokta acımayacaksın aslında.
Cevrimiçi olduğunu görüp yazamamak, mesajın gelmemesi, hiç mesajlaşmamış olmak. Oysaki asfzg yazsa bile yeterli.