bugün

Mısır Ekmeğimi yedim bekliyorum.
sini bir dihi rihitsiz itmiyiciğim.

kimse beni zaten rahatsız etmiyor ki.
ziraat bankasından gelmiş reklam.
Bol love lı Günaydın mesajımı içmeden uyanamayangillerdenim.
görsel
Good game well played idi sanırım..

Edit: (bkz: lichess)
Muhasebeciden.
görsel
görsel
Merhaba yazmış arkadaşlar ne cevap veriyim??

görsel
Natasha yat aşaaaaaa yaz amk. Evet.
Birden çok dilde 20’den fazla geçmiş olsun mesajı, bir sürü havaya açılan el, kalp, birleşip dua eden el emojisi, bir fingirdeyerek gülen surat emojisi, bir allah razı olsun caps, bir allah şifa versin caps, bir de hilal’in önünde uluyan kurt biçiminde geçmiş olsun caps..

Ayrıca iki kişi de, geçmiş olsun ayağına yarım yol yürüyor.
çıkarmadan 3 atacam hazır mısın de. yavaş hayvan derse erkektir o.
görsel
belediye başkanlığı adaylarından birinden gelen mesajdır. sağolsun seçimlere doğru hatırlıyorlar beni hep.
Karabaglari'mizda degisim ve hizmet icin ciktigimiz bu yolda desteginizi bekler iyi gunler dilerim.

Mumin Basturk
Saadet Karabaglar B.B. Adayı
görsel
Böyle arkadaşlarım var ahshdhhs.

görsel
görsel

Hhahahshdhdshshdhdhdhhd instagramdan şöyle bir mesaj aldım arkadaşlar ve tabi ki sizinle paylaşacaktım. *
a-ha ifşam çıktı.. dasfasf
Seni mahkemeye veririm çabuk yazdığını sil. Yazanın baş harfi elis..
Adam yurumemis sanat yapmış amk ahahahahahaha.
Nermincim klişedir aldırış etme. Maliyeyi görse yolunu değiştirecek tipler sanal platformda iltifat ettiğini sanıyor. Daha iyilerine layıksın çıtayı ve gardını sakın düşürme.
Gardımı düşürmeyeyim mi…
Böyle mesajların kadınları etkilediğini mi sanıyorsunuzsjdjd. Dalga geçmek için size atıyoruz işte. *
Ergenlerle mi takılıyorsun napıyorsun. Mesaja bakshdhjj.
Biz de bir uçuşlu böcüşlü şeyler isterdik ama...
görsel
bir sözlük yazarından gelen mesajlardır. Rtük izin verseydi buradan paylaşırdım. Köpek dilinde yazmış, ödüllü hasta kardeşimiz. Gereksizliğinin şiirini yazmış resmen.