bugün

yarısı bakire, yarısı frijit. nasıl normal olsunlar?
yazdıklarınız ile canlarını sıkarsanız mesaj yolu ile sustalı veya kelebek pıçak görseli atmalarından yola çıkarsak çok da yanlış bir iddia değildir.
Olabilirliği yüksek bir durum. Neden olmasın?
2 kelam etmeye kalktığınızda farkına kolayca varabileceğiniz durumdur. alayı kırık bunların. allah ailelerine sabır versin.
evde koca bekleyen kız kurularıyız napalım felan diyomuşum ama malesef.
(bkz: daha beter len)
Sadece kızların değil erkeklerin de bozuk.akp sayesinde.
şu dönemde herkesim psikolojisi biraz bozuk biraz kırık. mazot olmuş 30 tl. iki gündür bisiklet almaya çalışıyorum 14.5 kg gelen bir şehir bisikleti olmuş 8 bin tl. eee psikolojim nasıl normal kalsın.
Hanginiz normalsiniz ki?
psikolojisi bozuk olmayan insanın ne işi var zaten uludağ sözlük'te...

(bkz: sanki siz çok şeysiniz)
Peki bundan size ne olması. Beğenmeyen oğluna almasın.
Not: apaçi müziği eşliğinde şarap içiyorum. Normal değil ama dediğim gibi size ne!
Şekerim psikolojim bozuk ve ilaç da kullanıyorum ama dışarıdakilerle gayet iletişim kuruyorum. Buna rağmen sıkıntılıyım yani düşün.
--spoiler--
hepsi ya ilaç kullanıyor ya da tedavi görüyor. bir tane psikolojisi sağlam kız yok. zaten normal bir kız olsa buraya takılmaz. dışarıda kimseyle iletişim kuramadıkları ve yalnız oldukları için burada sosyalleşmeye çalışıyorlar. yazık.
--spoiler--

Ben bu kadar cahil cesareti ile yazılmış kırıcı bir entry görmedim.

1) Türkiye'de yılda 59 milyon antidepresan satılıyor. Sen zaten psikolojisi bozuk bir toplumda yaşıyorsun. Bu arada bu 2021 verisi, iktisadi kriz ve hayat pahalılığı sebebiyle bu sayının artacağını düşünüyorum.

2) psikolojisi bozuk insanlara suçlu muamelesi yapmayı bırakn artık! Onlar aNormal insanlar değiller. Kanser hastalarına anormal insan demek ve onları suçlamak gibi bir şey bu.

3) psiyatra veya psikoloğa gitmek ayıp bir şey değildir, bu sizin psikopat ve kriminal biri olduğunuzu Göstermez. Siz de gidebilirsiniz. Bilimle ve tıpla savaşmayın, kaybedersiniz.

4) 2 yıldır bipolar bozukluk hastalığıyla savaşıyorum, bu benim seçimim değildi. Ne yaşadığımı ve psikolojisi bozuk diğer insanların neler yaşadığını bilemezsiniz. Yaşadığımız travmalar da bizim seçiminiz değildir.

5) insanların yaşam tarzını sorgulamayı ve yargılamayı bırakın! Bu sizin haddinize düşmez.
Şu yaşıma geldim antidepresanı görsem tanımam. Kendi kendimin terapistiyim. Okurum. Düşünürüm. Düşündüğüm şey üzerine düşünürüm. Kendimi anlamaya sakinleştirmeye sevmeye çalışırım. Sürekli. Sürekli.
Not: bira eşliğinde apaçi dansı yapıyorum.
PTT ilan vermiş o bile "akıl hastalığı olan" kişiler başvuramaz yazmış kibarca.
Niye hep bizim kalbimizi kırıyorsunuz? Bir bipolar olarak gerçekten düşünüyorum ; hastaneye gitseniz engelli raporu vermezler " çalışabilirsiniz" derler, memur olmak istesen "akıl hastası istemiyoruz" derler.

Üstüne bir de sözlükte dışlayın Alıştım.
Bir günde delirmedik kızlarıdır.
Toplum olarak yüzde kaçımızın psikolojisi iyi ki?
"Dinime küfreden bari müslüman olsa" diye bir söz var ya. Başkalarının psikolojisine laf edenler kendi psikolojilerini düzgün sanıyor ya. Ben ona yanıyorum.
sözlük ümitsizlik kapısı değildir, kapılar herkese ardına kadar açıktır.
Bu arada sütlü çilekli bayanın yazdığına göre ptt psikolojik sıkıntıları olanları almak istemiyormuş. Bizim buradaki ptt'de çalışanlar psikolojik olarak sıkıntısız demek ki. Fakat yine de toplum sağlığına zararlılar. Bilemiyorum işe gelene kadar mağarada zincire vurulup kamçılanıyorlarsa o başka ama aksi taktirde bu memnuniyetsiz ve zorba tavırların açıklaması yok. Sonuç olarak psikolojik sorunluları da alabilirler bence ya. Daha ne kadar kötü olabilirler ki.
(img:#2235352)
El birliğiyle delirttiniz. Swh.
yatağa girdikleri anda yeniden
doğmuş olmaları bozuk psikolojilerinin
geri glecek olması durumudur.
Psikolojisi düzgün insanın burada ne işi olsun..
Hepsi trip atacağına kafa atıyor.
bunların şerrinden sözlük erkeklerine sığınırım.