bugün

sözlük erkeklerinin en iyi anlaşabildikleri hatunlardır.*
(bkz: sylvia plath)

edit: sözlükte sevdiğim kadın yazarı bu başlığa yazanı öldürürüm. şaka yaptım. *
Zeki ve olabildiğince samimi yazarlardır.

Ego tatminine gerek yok sanırım..
Genelde yazarın bay veya bayan olduğuna dikkat etmem, başlığa bakarım entry'leri okurum, gerekir ise bende bir entry girerim ve başka bir başlığa geçerim.
kristewan.

bi tane daha var. ama yazmamam gerekmekte.

ruhu naif abla da silmiş yazdığını nedense. iki geyik yaptırmadı.
Beyaz tenli olanlardır.
nicki ingilizce oldugu icin hatirlayamadigim bayandir, yoksa valla billa var oyle bi' insan.
birbirinizi parmaklayın beyler

şu sıralar en hoşuma giden, hoş sohbet yazardır kendisi.
(bkz: ayşe kulin)

hem hatun, hem yazar. ee daha ne. *
tabi ki tilkidir. tesekkurler.
bence tilki.
selam verenleridir.
binlerce yazardan daha o mertebeye erisememis yazarlardir.
kendiliğinden mesaj atıp uzun uzadıya sohbet edilebilenlerdir. hiç birine asılmadım şimdiye kadar bir şeyler paylaşmak dertleşmek sohbet etmek benim için daha önemlidir.
türkçü olması kafi..
(bkz: beni beni bihterini).
hiç bir hatun yazarı tanımıyorum. çünkü hiç birine mesaj atmadım. ama illa birini söyleyeceksem. (bkz: lumpenbosbogaz)
Yazıştıklarımdan farkbuddy, sen hep mavi kal ve missisipi(bunları yerim, eğleniyorum yazışırken).
onlar kendini bilmiyor.
virginia woolf.
(bkz: kardes bi nik soyle)
Genjler hatun dediği için beni yazmadığınızı biliyorum. Öf bu kadar sevilmek de biraz fazla oluyo.

Bilen bilir hatun kelimesinden nefret ederim ehe.
(bkz: mathilda) çok okkalı ve bilgili bir yazar arkadaşıdır ama küstürdüler ara sıra geliyor yakalayan kendini şanslı saysin.
(bkz: pijamalı) ve (bkz: kosamayanpanda) dır. epeyde oldu konuşmayalı bir mesaj atayım.
Burada herkes hatun ayağına takılıyor. Çok zor seçim.