Bir şeye kızmış yazarın isyanı. (bkz: yine noldu kız)
Edit piaf:başlık başa.
hepsi değil de bir çoğu için katılabilecek beddua.

allah belanızı versin, allah sizi kahretsin, bana gelen size gelsin hııaaaaağ.!!
Tüü tövbesi gecer denecek durumdur.
ilgi çekme yöntemi (nidası) şekil 1 a.
Nida sahibi ile Biraz ilgileniverin. artı verin, eksi verin boş geçmeyin. günahtır.
Ahlaksız resim yollamakla sözlükteki erkek fazlalığı arasında nasıl bir bağ kurdun da bize bela okuyorsun diye düşündüren bedduadır.
özelden salça olunan kızın haklı sitemidir. (bkz: bırakın ulan kızı)
Bir adet yakarıştır. Gel bacım biz sana kollarımızı açarız.
femen olduğu umuduyla çıplak halde beddua etmesini beklediğim yazar isyanı.
amın feryadıdır.. çok açık ve bariz..
Allah bizim belamizi, biz de senin belani verelim.
"seni vermiş ya işte daha ne verecek" diye yanıtlanacak sözdür efendim.
çok ağır bir bedduadır ve bunu söylemek hiç yakışık almaz. rabbim bu tip lanetli şeylerden hepimizi korusun. birbirimize kin ve nefretle yaklaşmak yerine neden cancan ve şakacı olmuyoruz. neden insalar böyle. anlaması gerçekten zor.
kimse kusura bakmasın ama bazı piçlerin hakketiği cümledir. önüne gelenin yazar olduğu bu bok çukurunda az bile söylenmiş. yani ben olsam daha feci sokup çıkarcam ama terbiyem müsade etmiyor.
ooo allaha inaniyor gel baboş bi sarilim bu devirde müslüman bulmak zor.
bedduadır.

yuh ama yani öyle bela okunur mu lan?
yazık!..
Feministlik yapılan bir başka başlık ...
Töbe de.
indir elini.
indir lan elini.

Kendi kendime tribe girdim yala.
bir ihtiyar amcanın isyanını aklıma düşürmüştür. mahallede erkekliğe özenen kız vardı, kızlarla sevgili olurdu falan. amca bize suç bulmuştu : "buna kızlığını yaşatmadığınız için o da sapıttı" diye.
evet erkekler suç bizde. abazan gezdiniz ama harama don indirmediniz. ağlayım mı güleyim mi!?
Bide kızlara bok atarsınız amlarınıza koyayım ben sizin teknolojili başlık açtık tenezül edip yazmadınız bile ben sövmeyeyimde kim sövsün?

Güzel Bedduadır.
Bela bumerang gibidir.
bela frizbi gibidir.
(bkz: amin)
Beddua etmeyelim. Dua edelim....
beddua etmek dinimizce haram olduğuna göre sözlük erkeklerine diyeceğim laf.
yettiniz artık be!
kendi aranızda yiyişiyordunuzda şimdi sözlük kızlarına asılıp sözlükten kızmı araklamaya çalışıyorsunuz?
yazıklar olsun sizlere tühh sizin erkekleiğinize.
ben naptım size de bela okuyonuz amk sözlükte çayımı içerek entari okuyorum kimseye zararım yok dedirten başlıktır.