bugün

entry'ler (32)

araplar bizim kardeşimizdir diyen türk

Tarih de arkamızdan vurdular, ayaklandılar. Hadi bunları geçtim, din işin içine girsin; sen hala "bak bunlarda bir tanrıya inanıyor, biz de gök tanrıya inanıyoz, hadi müslüman olalım" ( ki bir tanrı yoktu bizim inancımızda (bkz: tengri) (bkz: ötüken) birisi gök baba, birisi toprak ana ) mı dediğimizi sanıyorsunuz ? Katledildik canım kardeşim. Müslümansın madem, "neden peygamber arap yarım adasına indirildi ?" dediğimiz de, araplar çok bozuk bir toplum ondan demeyi biliyonuz. Nasıl araplar bizim kardeşimiz arkadaş? Orta asyadan göç eden bir ırkla (bkz: kavimler göçü) çöllerde hala daha elleriyle yemek yiyen, kadınlara hiç gözüyle bakan ( türklerde hatunlar baş tacıdır ) kardeş olabiliyor olum? Ulan ben milliyetçi bir adam değilim ama beni bile çileden çıkartıyorsunuz, az düşünün lan.

mustafa kemal atatürk

Buraya satırlarca övgüler yazabileceğim adına sayamadığım kadar çok kitap, makale vs yazılan büyük komutan. Keşke tekrar gelse diyenleriniz var, diyenlerimiz hatta, bende çok isterim ama bir sorun var; o bizlere hiç mi birşey öğretemedi de, biz tekrar onun gibi birisinin gelmesini bekliyoruz lan!? Ne bilim de ilerideyiz, ne kültür de, ne sanat da...

uludağ sözlük ün kapatılması

Kapatıldık, geldi mi ?. Kapanmaz olm buralar, kime ne zararımız var.

ekşi sözlük

1 senedir çaylak onay listesindeyim. Hep siz yazdınız ben okudum. Şimdi sıra bende..
düğünlerde ki para dağıtma hareketi Okuyun lağn, okuuyuuunnnn.
Şaka bir yana, yakında tekrar açılacak sözlüktür.
Not: olm arada çaylak entryleri de okuyun lan, yazsak kimse okumuyor, yazmasak çaylaklık bitmiyor.

23 aralık 2016 bıçağın kemiğe dayanması

Bu tarz açıklamarı daha önce de devlet büyüklerimizden duymuştum sanki ama bilemedim şimdi. Bıçak götümüze girdi haberim yok.

otobüste kızlara yer vermemek için sebepler

Neden saygısızlık olsun? Yaşlı,hamile,engelli vb bir durum yoksa neden cinsiyetine göre yer vermek saygısızlık? Biz erkekler insan değilmiyiz lan? Biz yorulmuyormuyuz? Ben "daha narin oluyorlar ben dayanırım" diyerek yer veriyorum, yer vermeyenlerin de saygısızlık yaptığını düşünmüyorum. Tamamen vicdansal bir şey.

büyüdükçe kaybedilen şeyler

(bkz: süt dişleri)
Şaka bir yana; hayattan keyif alabilme ve elalem ne der diye umursamadan istediğini yapabilmek. (bkz: ego)

şüphelinin penisini silah zanneden polis

Hey mahşallah. ibretle izledim lan resmen.
(bkz: bu ölüsü mü)

aşkım dün sözlük erkeği beni neyse diyen kız

(bkz: ne anlatıyorsun Diye sorulacak başlıklar)

fenerbahçe taraftarı

(bkz: Başkasının malıyla gerdeğe girmek)
Galatasaray , fenerbahçe maçından sonra yapılan capsler üzmüş olmalı ki şu an çok mutlular

ateistler ölümden korkar mı sorunsalı

Ölüm sonrasından korkmuyorum . Öldükten sonra geride bırakacaklarımdan korkuyorum . Ailem , dünyadaki zevkler , gülmek vs ..

damar izi

Yeni kimlik uygulamasınca parmak izinden ziyade , damar izimiz de alınacaktır . Benim gördüğüm kadarıyla bazı özel hastanelerde de uygulanan uygulama .

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

Come close your eyes , You can see them too .

cesare prandelli

bu adamla olmaz arkadaş . Zaten yönetimde sorumlu . italyan hoca gönderip , bir baska italyan hoca getiriyorsun . Bırak da ligi tanıyan adam kalsın bari .

şuan bütün yazarların seks düşünme ihtimali

(bkz: troll entry) (40 karakter sorunsalı. )

seyircisiz oynanan futbol müsabakaları

iğrenç olandır . Zamanında kalecilik yapmış biri olarak söylüyorum ki seyircinin futbolcular üstünde çok fazla etkisi vardır .

sema

Bu isimle ilgili bilinmesi gerek bir şey vardır . Semaver esprisi artık komik değildir .

suriyelilerin ev basıp tecavüz etmeleri

O. çocukları (bkz: film olan la sakin) *

engin baytar ve yiğit gökoğlan ın para saçması

Bunu fanatik bir Galatasaray taraftarı olarak söylüyorum , terbiyesizliktir .

durumumuz vardı biz itlik yapıp okumadık kardeş

Lise bittikten sonra bir şirketin başına geçecek ve ya şirkette aylık 3000 tl ye çalışacak olan tiplerdir .