bugün

Çok dar bir müzik arşivi olan türk'tür.
Sod'a kalmadan milyon tane iyi grup var. Sırf ermeni lobisi desteğiyle bir yere gelmiş tipleri dinlemeden de hayat çok güzel.
Gayet güzel dinleniliyor,tavsiye ederim.
ermeni müziği dinleyen bir türk olaraktan system of a down denen zibidileri insanların nasıl dinlediğini merak etmiyor değilim.
Şahsım olan türk'tür.

Nasyonalist birisi olarak soad dinliyorum, evet. Çünkü düşündükleri veya siyasi görüşleri sikimde bile değil. Benim için önemli olan yaptıkları müzik.

Mesela şu an atwa çalıyor. Net.
akp'ye oy veren türk'ten daha iyidir.
Büyük ihtimalle grubu tanımayan bir türktür. Yiğidi öldür hakkını yeme demişler ben de nasıl bir grup olduklarını bilmiyorken ''Lonely Day'' adlı parçasını dinlerdim. Ancak artık dinleyemiyorum. insanın içini sıkıyor.
ismail türüt dinleyebilen türkden farkı olmayan türktür.

system of a down ırkçı bir gruptur. anca ırkçılığa tümden karşı çıkıldığında müzik gerçek yerine oturacaktır.
kaliteli müzik dinleyen türk'tür.
Lise yıllarında sözlerinden birhaber dinlemişliğim olmuştur şimdi yalan yok, melodileri güzel gelirdi.
Lakin şimdilerde nefretle baktığım gruplardandır.
iddia ediyorum kıllıdır. hatta ve hatta götü de vardır bu türkün. nefes bile alır amk. inanmayacaksınız insana benzer böyle. saçlı maçlı olur bu. kulağı duyuyodur olum!!! kulağı da vardır yani. gel sen hesap et ötesini.
meydanlarda nara atan ülkücü stayla tayfasından evla kişidir. mustafa yıldızdoğan dinleyip gaza gelince vatanseverlik nidaları atanlar var. vay neymiş, sistem dinleyince aykırı oluyormuşsun, sonrasında türk kimliği taşımıyormuşsun bla bla, ne kadar samimiyetsiz, özgürlüksüz bir mantıktır bu. o kadar dinliyorum, türk kimliğim kaybolmadı. yıllardır dinliyorum lan, erivan'a da yerleşme geçmiyor hiç içimden. nası' yapsak? ama önümüzdeki 20 yıl daha dinleyip beynim yıkanırsa bilemem, dur bakayım. *

edit: sözlükteki dengeler değişmiş.
müzik kulağı olan türktür...

orjinal cd almadıktan sonra burda bağırsan onların gözünde gene bir köpeğin havlaması gibi bir etki yaratacak...
yok efendim kürttür o.
soad konserine göndermek istediğim kişidir.
geçen sene dağılmış olduklarından hiçbir şekilde konserine gidemeyecek, albümünü alamayacak türktür.
dinlediği şarkılar mp3 formatındaysa zevkine düşkün ve akıllı türktür.
hayatta başına ne geldiyse diğer türklerin sebep olduğu kanısına varan insandır. inadına dinler böyle tipler. en nihayetinde insandır.
(bkz: system of a down dinleyen sözlük yazarları) başlığı altında da incelenmiş türktür. system of a down'ın hangi gişede, hangi bilette "türkler ve köpekler giremez" yazdığını fotoğrafıyla gösteren bir insan evladı da ne yazık ki görülememiştir. system of a down "soykırım yaptınız!" diye höykürüp sıçıyor; siz de onların gazına gelip götünüzden uydurduklarınızla.

galatasaray'ın fenerbahçe maç kaybettiğinde kazanamaması gibi. ermeni sıçınca türk de sıçmak zorunda kalıyor.

ondan sonra sisteme göster ürksün. he, ürker. ondan sonra üç bacaklı zenci muhabbeti yaparsınız okullarda işyerlerinde.

adamları ayrıca tebrik etmek lazım lan, 4 kişi ülkeyi karıştırdı mna koyim.
sonuçda milli değerlere uygunsuz bir hareket yapmış sayılmaz. en nihayetinde düşünülecek olursa, orjinal cd alıp dinleyen bir türk görmüş değilim, buda onlara yaramadığı, hatta onların kötülüğüne olduğu bir gerçektir.
aslında düsünmek gerekir, dinlemenin tehlikeleri nelerdir? diye düsünmus turktur.

tehlikeleri; popülaritesini artırmak; biri sizin bu adamları dinler vaziyette görürse oda merak edip dinleyecektir zevkine uyarsa dinleyecektir ve bu aynı sekilde devam edecektir ki bu önemlidir, ya salaktır etkilenir ve sarkılardan dolayı turklukten sogur ki sanmıyorum turkiyede boyle bir sey olacıgını, veya arastırır biraz daha bilgi edinir ve adamları sadece müzigi icin dinlemeye devam eder. o kadar büyütülecek bir sey degildir acıkcası.
müziklerini melodisi güzel diye dinleyen türktür.
ismail türüt dinleyebilen ermeni olabileceği gibi soad dinleyebilen türk de olabilir.
müzikte ırkçı ve faşist tutum sergileyen herkesi milli kimliklerine bakmaksızın lanetlesek çok güzel olacak benjamin ama siktir et. sadece bize laf edenleri dinlemeyelim ve lanetleyelim yeter. göreceksin o zaman dünya çok güzel olacak.
(bkz: aaa bu ben lan)
gerçi fazla olmasa da bir iki güzel şarkısını dinliyorum ne yalan söyleyeyim.
ersen ve dadaşlar dinleyebilen ermeni'yle çok iyi bi arkadaşlığı vardır.
normal bi insandır. sırf dinliyor diye gruptaki insanların ağızlarını öpecek yada görüşlerini benimseyecek değildir. sadece müzik dinler. iyidir, hoştur.