bugün

entry'ler (411)

ben bu yazıyı ona yazdım

Kendi yazdığımı kendim okuyum en azından okuyunca kendime trip atmam belki. ^^ ben ne boş bir insan oldum^^

okuduğunuz bölümü kendinizmi seçtiğiniz

Okuduğu bölümü kendi seçip bir de üstüne mutlu mutlu okuyup bitirdiyse bir de üstüne işini de daha okulunu bitirmeden bulduysa gelir buraya ben gibi aptal aptal gülümseyerek yazar efenim.

1000 lira asgari ücretin aslında çok olması

Tek yaşasa, ev kirası vermese, fatura ödemese ve her gün Bim den aldığı bir adet eti puf çakması atıştırmalıkla beslense yerden göğe kadar haklı olacak olan söylemdir ancak bu adamın piyasadan haberi yok ellllaaaam, aynı atmosferi paylaştığımızı düşünmüyorum.

üniversitede eve çıkmak

Aklı başında ve parasız bir öğrenciyseniz çok sey yapmayın bu meseleyi tevsiyemdir. Kalın paşa paşa yurdunuzda oh mis es kaza gavator arkadaşlara denk gelirseniz üniversite hayatınızın içine bir güzel limonlar sıkılır.

aşk

Bendeki " Allah çirkin şansı versin" lafının saçma karşılığı budur, aşk. Çirkinsen aşk denen seyi iliklerine kadar yaşamaya sansın vardır her zanan. Yaşadıklarımı bilen bana hak verirdi muhtemelen. Hayır insan bu kadar mı bahtsız olur bu kadar mı işleri yolunda gitmez. Arkadaş çirkinsen % 90 gibi bir ihtimalle aşk hayatın mükemmel derecededir ancak biraz tipin düzgünse ve iyi niyetliysen mümkünatı yok aşk hayatın da sosyal hayatın da yolunda gitmez. ister doğa kanunu deyin ister başka bir sey tamamen buna bağlı olduğunu düşünüyorum ya da bu bir şizotipal kişilik bozukluğu başlangıcı.... Öyle ya da böyle bunlar tecrübeyle sabit. O laf boşuna söylenmiş olamaz, yok.

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

" inşallah yarına bol bol kar yağar da yollar kapanır da gidemeyiz bi yere. " Dua manasında bir mesaj da aslında ne hoş, kabul olunursa tabii.

titaniğe türkçe isim önerileri

yavru ceylan.

sözlük yazarlarının itirafları

N' akkadar sorumluluk sahibi biri olduğumu herkese ispat etmek için bence artık renk renk balıklar ve onları içine koyacak akvaryum almanın zamanı geldi. Her şeyim dağınık olsa da ben sorumsuz değilim tamam mı, bakarım onlara bile.

yüksek lisans

Her aşaması insanın ömründen ömür alan gayet gereksiz bir eylemdir. Hayır yani bu ülkeye akademisyen olmak kolay da mı kaşınıyoruz biz anlamadım ki. Aklı başında olan genç yaşta ticarete atılır da öyle uğraşmaz abidik gubidik işlerle. 2 yıl diye başladık bu gidişle 5 yıla anca bitecek. ille de ben yüksek yapacam diye tutturanlardansanız tavsiyem anadoluda bi üniversitede paşalar gibi az stresli bir ortamda az stresli hocalarla bu işi halletmenizdir, istanbul' a pek elleşmeyin. Sütten de yoğurttan da ağzım yandı, gelecek nesil bari akıllı davransın diyorum. Ha diyeceksiniz yl sadece akademisyenlik için mi yapılır, elbette hayır ama macera aramaya gerek yok,burası Türkiye... Gidin ev hanımı olun ne bileyim işte çocuklarınıza analık babalık falan yapın. En azından vaktinizi hayırlı bir iş için harcamış olursunuz, saygılar efenim.

aşk nedir sorusuna verilecek cevaplar

Cevabı " Kürk mantolu Madonna" da var olan. Cidden bak, aşk tam da o... Saflık, azıcık salaklık, bazen çok büyük bilgelik, bazen aldanış.

modern insanın en büyük problemi

Ne hissettiğini ve ne istediğini bilmemesi modern ( ! ) insan evladının en büyük sorunudur.
ideallerim var benim diye de ortalıkta dolanır böyle de maldır.

sözlük yazarlarının en son izlediği filmler

interstellar. Az bişey fizik bilip de izleyen daha çok şey anlayabilir diye düşünüyorum.

sözlük yazarlarının süper yetenekleri

Güzel giden bir şeyi kötü düşüne düşüne bok etmek. Bu bir huy ve neslimin hangi basamağındaki adamdan miras kaldıysa
Allah' da onun cezasını versin, Oh be !

ilk ezberlenen ingilizce şarkı

Britney spears- oops i did it again. Bu kadında ne buluyordum acaba

yazarların bim den aldıkları en son şey

kombo aldım en son bir de favorim narlı frutti yi.

ışık hızından hızlı olan şeyler

Hoşlantı ya da nefret duyguları ışık hızından hızlı şeylerdir, net. Bir de benim okula, hocalarıma ve hayatımdaki diğer insanlara karşı hissettiğim bellibelirsiz mal mal duygular var ki tanımsız kendileri, onlar da ışık hızından hızlı... Herhalde ondan tanımsız yoksa insan bir günde ayı şeyi milyon kez sevip nefret edemez mümkün değil.

günün tek cümlelik özeti

Bu günün özeti aslında "biri beni düne atsın " dır bende.

söylenmiş en yanlış söz

" ....bi daha yaparsam noooolayım. "

hanzo

Güzel memleketimde erkekler hep yatar benim, kadınlar çalışır. Kasaba kahvehanesinde bütün gün çay eşliğinde yoldan geçen kadınları dikizlerler. işte onlara ve onlar gibilere " hanzo" denir.

subay olmak isteyenlere tavsiyeler

Her ne kadar dünyanın en " karizmatik" mesleklerinden biri olarak görünse de ruh sağlığına dikkat edilmesi gereken de bir meslektir. Yani iyi düşünülmelidir zira sonra pek dönüşü mümkün olmayandır.