1. 1.
  şimdilik 12 bölümü yayınlanmış olan bir anime filmdir. anime de sword art online oyununu oynamak için geliştirilen kask şeklinde ki konsolu almak şart. oyun ilk açıldığında oyuna 10.000 kişiye yakın oyuncu bağlanır. fakat farketmedikleri bir şey vardır. oyunda çıkış menüsü bulunmamaktadır. oyunun yaratıcısı oyuna gm olarak girer ve kuralları anlatır. oyunu bitirmeden artık gerçek dünyaya dönmek yoktu ve oyunda ölmek gerçek dünyada da ölmek demekti. böyle fantastik bi anime işte. * *
  2 ... menfa
 2. 2.
  Online oyun oynayanların izlemesi gereken bir anime. Gerçeklikle sanallığın birbirine karıştığı, son zamanların anime filmleri arasında gerçek anlamda büyük çıkış yakalamış bir film. An itibari ile 15 bölümü mevcut. Hikaye, özellikle yerli dizilerinde her konunun sakız gibi uzatılmasına alışmış türk seyircisi için biraz hızlı ilerliyor ama bu yönüyle sıkılmanıza hiç imkan tanımıyor.
  1 ... ne la bu x
 3. 3.
  aa almışlar başlığı tepkisini verdim. Güzeldir güzel candır.
  ... paraguaydamantaryememben
 4. 4.
  death note gibi bir animeyide izlemeyi deneyin .
  -3 ... neetceen
 5. 5.
  birkaç dakika önce bitirdiğim farklı bir konuya sahip güzel anime. spoiler vermeden anlatmak gerekirse bir şirket bir oyun yapıyor adı sword art online kısaca sao. bu oyuna bağlanmak için kafanıza motorcu kasketi gibi birşey takıyorsunuz ve zihninizle oyuna bağlanıyorsunuz ve kendi bedeninizle olağanüstü bir evrende yaşamaya başlıyorsunuz ama bu madalyonun sadece görünen yüzü. sao'ya giren herkesi çok ilginç bir sürpriz ve ardından uzun soluklu hem de çok uzun soluklu bir macera bekliyor.

  25 bölümden oluşan animeyi 2 bölüme ayırmak gerekir diye düşünüyorum 14. bölüme kadar olan ilk bölüm ve 14. bölümden sonraki ikinci bölüm. ilk bölüm türünün sayılı örneklerinden biri olabilicek kadar güzel ve akıcı giderken ikinci bölümün ilk 4-5 bölümü çok sıkıcı geçiyor ( en azından benim için öyleydi ) ama daha sonra kendini yeniden izletmeyi başarıyor. bir çok kişinin 2. sezonunu beklediğini biliyoruz ama bu konuda henüz bir açıklama yapılmış değil sanırım. 10 üzerinden 7.5 iyidir bu anime için.
  -1 ... sharinganstayla
 6. 6.
  Asuna-san, tapıyorum sana o ne şirinliktir birader !
  -1 ... padfoot
 7. 7.
  konuyu bu kadar uzatmaları daha bi bağladı animeye,dün bitirdiğim iyikide bitirmişim dediğim nadide animelerden.
  1 -1 ... bizzy d
 8. 8.
  14 uncu bolumden sonra hakli olarak sikilan kitleye dahilim.
  ve fakat bu animenin cok guzel olmadigi anlamina gelmiyor. daha sonra toparliyor zaten. bir de benim bahsetmek istedigim sey aslinda bu animenin hayatima nerve gear hayalini ve mmorpg oyunlari sokmus olmasi.
  bitirdikten sonra oyle bir hale geldim ki, derhal internetten oynayabilecegim mmorpg oyunlara bakmaya basladim.

  anisekai farki ile izlemenizi tavsiye ediyorum.
  ... simdi niye boyle dedin ki sen
 9. 9.
  konusu sıradan bir genç olan kirito nevergear adlı donanım ile sword art online adlı bir rpg oyuna girer. ama oyunun yapımcısı herkesi nevergear' e kilitler ve oyundan çıkamazlar. oyunda ölen kişi gerçek hayatta da ölür. amaç ise 100. kattaki boss' u öldürerek oyundan çıkmak.
  ... berkozoro
 10. 10.
  Etkisinden kurtulamadığım anime.
  ... mimarishvili