bugün

bu şarkı ünlü olacak o vakit herkes burda entry girecek biz ise ilk entry yazarı olarak tanımımızı girelim.

ava max a ait çok güzel şarkı.

klipteki yakışıklı ayrı güzel kız ayrı güzel şarkı ayrı güzel güzel kelimesi gözüme hiç bu kadar güzel görünmemişti.

https://youtu.be/WXBHCQYxwr0

gece gece atmak istemiştim ama neyse saklayıp sabah dinlersiniz. bu saatte dinleyen zorluk çekebilir.
Upper intermediate seviyesinde bulunan ingilizcemle ezgisini sevdiğim ama okunuş tarzını sevmediğim şarkı. Dinlediğim şarkıyı anlamak isterim.

maalesef aksanı mı böyle yoksa şarkının söyleme şekli mi böyle olmak zorunda bilmiyorum ama anlayamıyorum hızlı ve yutulan ingilizceyi. O yüzden pek fazla sevimli bulamadım şarkıyı.

Evanescence, avril lavigne, adele, sam smith, james arthur gibi olun. Tane tane anlayacağımız şekilde okuyun amk şu şarkıları lütfen rica ediyorum.
hepbirsonbahar hanımın yeni nick'i. çok beğendim, açmış sizi.
(bkz: harun abi)
çok tatlı bir dişi yazar. entryleri ile hem güldürüyor hemde düşündürmüyor, en sevdiğim. iyi yazmalar.
hacı diye hitap eden dişi mi olur amk.
mal mısınız lan siz?

t: bir yazar.
kendisiyle yan yana olduktan sonra zehir olsa bile içeceğim yazar.
Geçmiş olsun reyiz. Havalar ters Aman dikkat ..

Edit : olm bitki çayına bal koyun yine öyle bir renk oluyor.
görsel
Arkadaşın parça parça fotoğraflarını gördüm kendimi kasap reyonunda gibi hissettim.
sevgilimin tanımı.
Yazarın kendisinin megolaman olduğunu düşünüyorum. Sweet but psyhco çok masum kalıyor.
Bu tanımda ki kızlar tam salaktır.
Aynı çirkin erkeğe sempatik demek gibi.
Anladınız değil mi?
Sevdiğimiz bir abimiz harun abimize yamuk yapmayın*
http://www.youtube.com/watch?v=2JRq60R6kXU
çok tatlısın.❤
hep bir çok sonbaharsın *
Nesildaş yazar.
Arkadas hep yatiyor tekerlekli sandalye yardim kampanyasi mi baslatsak ne yapsak.
rüyamda gördüğüm dişi yazar. her şey çok güzeldi, o kadar ki biraz daha görmek için öğlen 1de uyandım.
beyler niye böyle yalakasınız? yalakalık yapma motivasyonunuzu çok merak ediyorum. hani bunu özel mesaj kutularında kimseciklerin görmediği yerlerde yapsanız sizin için daha iyi olmaz mı?

yazık lan *
regilisi bitmiş yazar. umarım kızdır (bkz: regili oldum ben alooooo)
Ne var ki bunda gayet sağlıklı olduğunu gösteriyor kızın işte.
seni alacak adama acırım ben acır.
sözlükte yemediği adam kalmadı bunun. elinden bir uçan bir de kaçan adam kurtuluyor. bunlar işte hep, diğer kızlar yemesin hepsini ben yiyip bitireyim çılgınlığından ileri geliyor. feci hırslı bir kız bu. sözlükteki diğer hatunları hiç düşünmüyor. onların da yemek istediği adamlar vardır ben ilişmeyeyim demiyor. sözlük erkeklerinin hepiciği benim olsun istiyor. yavaş kuzum kıtlıktan mı çıktın. hepinize yetecek kadar pipidaşım var burda. seçip seçip yiyin birlikte *

ben hacca gidip geldiğim için bu işleri bıraktım. yoksa beni de havada karada yerdi.

tövbemi bozar sahalara dönersem belki bir şeyler olabilir. kısmet bu işler. bakalım hayırlısı. alnımızda ne yazıyorsa o olur *