bugün

Bu sezon survivor olacağını düşündüğüm ayrıca çok güzel bulduğum hanım ablamız.
NiHAL YERiNE AYLiN i YOLLAYARAK APTALLIK ETMiŞ LOOSER. TAKIMINI DÜŞÜNSEYDi NiHALi YOLLARDI. SEMiHE EKMEK ÇIKTI YiNE AHAHA.
Samimiyetsiz biridir. Sırf kendisine rakip olmasından korktuğu için Aylin adlı yarışmacıyı elemiştir Aylin de saftirik midir nedir hala bununla vedalaşıyor.
bir tür ilaç ve onun "damla" versiyonu zannedilebilecek başlık. en azından ben öyle sandım. kim la bu? kimler "meşhur", kimler "gündem" şu güzel yurdumda yahu.
O Koşarken gözlerimden damla damla yaşlar akıyor :-)
Güzel bulduğum kizdir. Arkadaş suratını boya Küpüne batirip bunun makyajsiz halinden yüzlerce kat çirkin olan kızlar gördüm. Kızın gözleri filan çok güzelmiş.
(bkz: Damla can)
Adını duyunca gözlerini kısıp dişlerini dışarı fırlatması ile aklıma gelen kişi. O dişler nedir öyle yaa? Doktoruna burdan sesleniyorum 1.50 kıza 1.80 diş yapmaya utanmadın mı?
tez zamanda adadan gönderilmesi lazım. orada durdukça kadında meme kalmayacak. yazık etme o memelere acun ağbi.
üsküdar da bir terzide mezura olarak çalışan mükemmel emekçi kız. boyu tam bir elli evet.
(bkz: julia roberts)
Ara ara survivor'ı izliyorsam tek sebebi bu hatundur.*
Makyajsız ve bakımsız bile güzel olan tek kişi sanırım orada.
gözleri çok hoş, gülüşü çok tatlı; makyajsız bile ilgi uyandırdı bende. göğüsleri de neyse. bu sene ki survivorda hatunların en güzeli. acun da asılıyo sanırım.
Bunun türündeki kızlar söyle olur. Herkese mavi boncuk dağıtır, Ya bana çook sarkiyoooolar yaaaaeeaa, deyip kendini haklı karşındakini sapık gösterir.

Uzak durun bunun gibi tiplerden .içten pazarlıklı kinli ve iki yüzlü olurlar.
çok güzel değil ama çok çekici, hele saçlarını açarkenki haline tutulmamak elde değil. sevgilisi yakışıklı ama kro bir hemcinsim.damlanın karakterine gelirsek, çok sinsi buluyorum.
Kim olduğunu bilmediğimi fark ettim demek ki doğru yoldayım. Yarışmacıdır para kazanmak için koşturur siz de izlersiniz.
Koşarken göğüs şov yapan tip olarqk çirkin yerden bitme ve ağzı leğen gibi olan yarışmacı. Yarışmaya göğüsleri sayesinde girmiştir.
arkadan bakınca sigara içen kızdır.
tövbe yarabbim oğlum hiç güzel kız görmediğiniz mi kız baya net bizim hüseyin abiye benziyor.
acun'un sevdiceği (bkz: şeyma subaşı)'ın pilates hocası, survivor 2016 finalini atakan, nagihan ve yattara gibi über performansa sahip yarışmacılardan önce garantilemiştir.
ne sonrası sigara içtiği merak edilen kişidir...
Bir tek bana mı itici geliyor anlamadigim bir yarışmacı.
emilia clarke'ın başına bir iş gelirse bunu gönderelim .türk malı daenerys targaryen .şaka maka güzel ve karizma kız yalnız azıcık kişisel gelişimine eğilsin.
Panama kanalını bilmeyen cahildir. işte böyle gerizekalılar bu ülkede amı olduğu için prim yapıyo.
survivor'a katılmış en güzel kadın. evet.