bugün

üçüncü nesil hoş gelmiş yazardır.
yazacağı güzel entryleri merakla beklediğimiz hoş gelmiş kardeş yazar.*
allahın belası kankası.sairane romantık yazar. * *
djlik konusunda teknik sebepleri aşamayan yazar.
konturlerımı haberım olmadan bıttı dıyerek benı soke eden ısteklerımı calmıs,suanda cook supeer bır radyo programının altına ımza atan sozluk insanıdır. **
(bkz: süper dj)
profesyonel djleri aratmayan kaliteli şarkılar çalan sözlüğümüzün gurur duyması gereken dji.
(bkz: superkurbi diye bir yazar vardı noooldu ona) *
meğersem bu sözlükte ne kadar kurabiye canavarı seven varmış dedirten 3.nesil yazar.*
benim içinde (bkz: pervane)yi çalan süper dj.**
esprileriyle insanlarda kalıcı hasarlar meydana getirebilecek yegane tanımlanamayan cisimler toplulugu ,
süper dicey , diablo 2 yoldaşı , hadi yiyin gali.

edit : artık esprilerine son vermis olup, kendisini insanlıga adamıştır. Sevimli zombi seni, seni seni seni...
çok iyi bir dost,arkadaş,kanka,ahbap o özel insan o benim kardeşim (bkz: superkurbi) bu dünyadaki tek dostum ..
radyo uludağ sayesinde tanıştığım muhteşem bir karakteri olan, yüksek düzeyde djlik yeteneği olan, melankolik duyguların santraforu dostum insanı.**
anlatım bozukluğundan kesinlikle haberi olmayan birisi(!).
yüzüncü kattan atılası samantha fox tarafından tutulası kimse.
sabah sabah asabımı bozmuş, ukala, kendini bilmez bir yazar. allah onu bildiği gibi yapsın emi. böyle bir terbiyesizlik görmedim ben...* * *
sözlüğe copy paste de olsa bilgi girişi yapan bir insanın uçurulmadığı için dua etmesi gerektiğini söyleyen kişi.
(bkz: aferin çok iyi düşünmüşsün)
yaklaşık 30 dk boyunca en eski entrylerimi karıştırıp, yaptığım hataları bana güzel bir dille ileten, eylemlerinin süreceğini söyleyerek beni korkutmaya çalışan, buradan kendisine alnımın açık olduğunu söylediğim yazar.
muzik zevki konusunda tartısılmaz bir zevke sahip, düşüncelerinde, konuşmalarında, ifadelerinde iyilik barındıran, kişilik konusunda da gerçekten kişiliği yerinde bir arkadaş.Ha bide sırılsıklam aşıktır kendileri.***
sakarya üniversitesi metalürji ve malzeme mühendisliğini kazanmış yazardır, kardeşimdir. başarılarının devamını bekliyoruz.
metalurjik zombi
bana özel msj attıktan sonra kayıplara karışan alt devrem,meslekdaş...
avatarına kelebek, çicek filan koyan yazardır.
(bkz: kız gibim ne bu böyle)
ayrıca ronaldinhonun nasıl yazıldığını da bilmeyen denyo yazarımsı bünye.
o kelebek resmini görmedim sanma demek istediğim yazar kişisi. ayrıca ronaldinhonun yazılışını hala öğrenememiş insan.
nickine çok güldüğüm *yazar.hoşgelmiştir.
"dünya kavun haklarını koruma konseyi" başkanı, yönetim kurulu üyesi, sekreteri, özel kalem müdürü, şoförü, aşçısı, misyoneri. *