bugün

eğlenceli film, ama bence kesinlikle komik değil.
başroldeki tombak neyse de diğer eleman çok ezik olmuş yahu. project x'de bir ayarı vardı en azından. bu o kadar ezik ki inandırıcılığı kalmamış olayın. yine de beğendim çerezlik izlenebilir..
edit: sırf gözlüklü ve iki polis kankasının çılgınlıkları için izlenebilir. keşke 3'ü için ayrı bir film çıksa süperler ya. mclovin ve saz arkadaşları...
(bkz: underrated)

onlarca komedi filmi izlemişimdir,onlarca gençlik komedi filmi izlemişimdir fakat superbad aralarında en sevdiğim film ve ne zaman izlesem kahkalarla izliyorum.kesinlikle izlenmesi gereken bir komedi filmi.fakat filmi mutlaka türkçe dublajlı izlemenizi tavsiye ederim,ben normalde dublaj karşıtı bir insanıyım fakat bu filmde dublaj o kadar yakşıyor.yani kesinlikle dublajlı izlemenizi tavsiye ederim.

(bkz: mclovin)
filmi ozetlemek gerekirse

(bkz: am göt meme)
ciddi anlamda abartılan film. komik falanda değil.
bi 10 yıldır falan her sene yazın bir kere izlediğim çerezlik film.

ne hayat değiştirir ne tüyleri diken diken eder. öylece izlerim, güzel bir haziran akşamına 3-5 amerikan gencinin komik maceraları dışında tat katacak çok fazla şeyim kalmadığı için epey keyif de alırım.

bit.
Slater (Bill Hader) & Michaels (Seth Rogen) dünyanın en iyi ikilisi.. Mükemmel yazılmış 2 karakter.