bugün

Yağ oranı düşük olduğundan tercih edilesidir, severim. Fakat cidden kazıktır. indirim günlerinde tercih edilmeli bence. Her şubede var mı bilmiyorum ama izmir buca şubesinde bazı günler 4,75 e 15 cm sandviç alabiliyorsunuz. Tabiki 1 tane almak şartıyla. Burger king mcdonalds'a göre daha lezzetli ve sağlıklı ürünleri var.
güzel malzemelerin bir araya geldiği sandwichlere bayılırım. hali hazırda bu hizmeti sağlayan tek firma olan subway fiyatlarındaki uçuk miktarlar dışında harika bir fastfoodcu.
bursa' da birkaç yerde şubesi bulunan sandviç mekanı.nilüfer ve izmir yolunda da şubeleri bulunmaktadır.
Subway clup sandviçine ayrı bir aşık olduğum, chocolate chip'iyle gönüllere taht kuran fast food zinciri. Özellikle 15cm'likleri ne aç ne tok durumlarında harika gitmektedir.
bugün ilk defa denemiş olduğum ve bugüne kadar neden yemedim dediğim sandviç ürünleri satan yer.

2li menü yapmışar 15 cm meatball 15 cm tavuk fileto diye doğru soslar ve ürünlerle birlikte ayrıca parmesanlı ekmekle muazzam lezzetli hale gelmiştir ve kesinlikle mcdonalds gibi burger gibi ağızda yapışkan değişik bir tad bırakmamıştır. 2 tanede cookie yollamışlar ki hiç ümidim yoktu ağzım yüzüm yer değişti yedikten sonra beklediğimden lezzetliydi.

böyle öküz gibi açım diyorsanız 30 cm sizi doyurur. fiyatları biraz tuzlu gibi ama burger mcdonalds yiyeceğine bunu ye daha iyi yahu.
türkiye pazarına giriyorsan biraz eğrilip büküleceksin subway gardaş!

15 cm mi 30 cm mi istiyorsun diyorlar. hatta benim türbanlı bacıma 15 mi 30 mu istersin diye soruyorlar! olmaz!

nimetle şaka olmaz ama adamın aklına türlü türlü şey geliyor. bana yarım de, çeyrek de, üç parça de. cm ile inç ile sen neyi kovalıyorsun eyyy sabvey!!!
Bmt si güzel olan mekan.
kurabiyesine acil indirim gelmesi gereken sandwitch'ci hani menüyü seçtik 14.90 olan fiyat kurabiye ve içeceklerle fırladı 22 oldu ve çalışan elemanın zaviyat vermemesi hata yapmaması çok önemli bazen sizin yerinize karar vermeye yeltenebiliyorlar.
alexander subway tarafından kurulmuştur.
haftanın 3 günü yediğim, melt'ine bayıldığım, canımın içi.

izmir buca şubesindeki adam...
adımı soyadımı söyleyip gülüyorsun ya.
oyş yani.

eski bir arkadaşımın, eski bir arkadaşı olduğunu öğrenmek tuhaftı.

yiyin arkadaşlar yiyin!!!!!!!
hollandada mecburiyetten saldırdığım fast-food şeysi. sandwichleri fena değil.
resmetteği ürün ile ortaya çıkardığı ürünün uzaktan yakından alakası bulunmadığı sandviççi. ayrıca 20 tlye o sandviçin kralını kendim de yaparım gülüm.
Fethiye' deki şubesini arkadaşım BUğra açmıştır. Biz gidince kafamızdan menüler, sandviçler uyduruyoruz çok zevkli oluyor. Kurabiyesi fazlaca tatlı, bayar.
en son yediğim sandviçinin midemi bulandırdığı sandviç restoranıdır. ayrıca, o sandviçi yediğim günden beri asla oradan yemiyorum ve herhangi bir subway'in önünden geçerken bile kusuyor gibi oluyorum.
Surimili sandvici yengeçli sandviç diye satan büfe.
kfc ,burger king ve mc donalds dan daha çok kar yaptıgını pek az kişi bilir.

300.000 tl niz ve sağlam çevreniz varsa subway açabilirsiniz.
buradan bir kez olsun 30 cm yememiş varoşlar ciddiye alınmamalıdır.
bir aydır akşam yemeği sponsorum. içim kurudu sözlük, çorba yapmayı bilen 20-30 yaş arası sevgili aranıyor.
subway'den sandviç yeyip içine soğan koyduran varoşlar acil olarak karadeniz'den denize dökülmelidir.
Yurtdışındakiler çok daha lezzetli. Bacon olayı var bir kere oyş.
görsel
Bildiğin tavuk döner yesem daha iyiydi mk.
(bkz: türklerin yapamadığı şeyler)
(bkz: subway surfers)
enfes, harika ve özlenen mekan.

tazecik ekmekleri, kaliteli karışımları ile beni mutlu eden ekmek arası mekanı.
O soğuk sandviçe 15 lira para verip üstüne doymayan kaç tane gerizekalı var merak ediyorum .
Sandviçlerin vermeden önce ısıtıldığı yer.
Ama 30 santim sandviç yiyeceğime, iskender yerim, aynı fiyat.
Surf.

Hehehe.