bugün

kalp krizi tetikleyicisi. korkuyorum sözlük. ya genç yaşta gidersem.
her hastalığın anasıdır.
insanın hayatında ne kadar yoğun biçimde bulunursa bulunsun, nedenlerini kimseye anlatmaması gereken sinirsel yük. Anlatmayalım arkadaşım; pasif agresifliğin alemi yok durduk yere.

http://pilonidalkist.blog...9/insann-dert-dedigi.html
çok kötü birşey. umarım benim ve ortağımın sınavı güzel geçer.
şu an bile devam eden kronik baş ağrımın sebebi. ölüyorum yardım edin a dostlaar...

şaka bir yana, bir psikolog mesaj atsın önemli bir şey soracağım efem.
içinde bir şeylerin patlamaya hazır olma fakat patlayamama durumu.
yavaş yavaş hissetmeye başladığım zımbırtı. lan ben rahat bir adamdım ne ara stres yapmaya başladım anlamadım. alt tarafı nişan yapacaksın oğlum neden stres yapıyorsun ki? diyenlere tek bir şey söylemek istiyorum: susun. ne olur susun.
uyurken bile iç yakar huzur bozar annaskm yeter artık uyumuyorum diye uyanır kışın ortasında kendinizi denize atarsınız.*
(bkz: hipotermi)
(bkz: kalp krizi)
--spoiler--
aşırı stres sırt ve omuzlarınızın su toplamasına neden olur. bu yüzden stresli zamanlarda sırtınızda yük varmış hissi gelir.
--spoiler--
Başa çıkma yöntemlerinin öğrenilmemesi halinde büyük sağlık sorunlarına sebep olabilecek durum.
bir numaralı düşmanı spor yapmak (özellikle de yüzmek), düzenli uyku ve düzenli beslenme olan canavardır.
sigaradan ,uyuşturucudan ,alkolden daha tehlikelidir.
ölüm sebebim olabilir.
Stres, hayatin olmazsa olmaz yapi tasi. her sey tam yolundayken birden bir bakmissin basin agrimis, alnin gerilmis, dudaklarin kulaklarina yayilmaktansa bukulmeyi secmis.
stressed. read from wrong side. desserts.
anlamı: tatlı ye geçer.
sırt ağrısı yapar.
vücuttaki endorfin hormonunun salgılanmasını artırarak vücut depolarındaki vitamin ve minerallerin %35 oranına azalmasını sağlamakta olan durum.
aids kadar tehlikeli hastalık, en azından aids sadece bağışıklığı çökertiyor. stres ise psikolojik sorunlardan tutunda kardiyolojik cinsel bağışıklık kısacası her türlü sisteme zarar verir. ayrıca stresten ölündüğü de doğrudur.
adami boğar sıkıntıdan.
sevgilinin evinde tuvalete girdikten sonra sifonun çalışmadığını fark etmektir; stres. * *
bu oyun ile bir nebze azaltılabilir.

http://fc01.deviantart.ne..._dusuyor_by_B4Ds3ct0R.swf
ömür törpüsü bir durum. stresli insan olmakta ayrı bi stres.
benim için mide ağrısı demektir.
vertigoyu tetikleyen en önemli sebeplerden biridir.
şehirlerarası otobüs yolculuğunda suyla beraber size takdim edilen kağıt bardağın içindekini midenize döktükten sonra bardağın kenarını tırnaklarınızla ezip dümdüz etmenize, hatta hızınızı alamayıp origami sanatının nimetlerinden faydalanırcasına iç hacmini küçültmek pahasına da olsa bardağın açıklığını katlayarak kapatmanıza, bütün bu bokları yerken salak salak yüz ifadelerinden bir türlü kurtulamayıp üstüne bir de yerli yersiz sırıtmanıza ve en nihayetinde yanınızda oturan emekli matematik öğretmeni tipli beyefendinin "napıyor bu amk liselisi?"dercesine, korkuyla karışık bir kuşku içinde sizi izlemesine neden olan sinirsel bozukluğun adıdır.

gecenin bi yarısı olmaz olasıca bir sineğin doymakbilmezliğinden ötürü sıcak yatağınızı bir hışımla terk ettiğinizde annenizi sahur eyliyor görüp "ayy kıyamam" moduna girdikten sonra gece açlığının da etkisiyle kendisine bir güzel eşlik ettiyseniz, sonrasında da gece sessizliğinden rahatsız olup zaplamak üzere açtığınız televizyonda gördüğünüz salak filmden zihninizi kurtarabildiğinizde henüz uyumadığınız uykudan uyanmanız gereken zamana 3 saat kaldığını fark ettiyseniz ve yatakta dönmeye, debelenmeye harcadığınız zaman sahip olduğunuzdan düşüldüğünde sadece 2 saatcik uyuyabildiyseniz, ondan kaynaklı olabilir.

üzülmeyin, geçer.

(bkz: anne ben manyak oldum)