bugün

5. nesil, hoşgelmiş, beş gelmiş yazar.*
kendini özleten değerli dost.
kısa bir süre önce gizemli bir şekilde ortalıklardan kaybolmuş, ancak son zamanlarda sözlüğe sessiz sedasız bir geri dönüş yapmış yazar kişisi...

yine de bu kısa süreli yokluğunun nedenlerinin, ben ve sözlüğün criminal olaylardan sorumlu yazarı abberline tarafından masaya* yatırılacağını belirtmek isterim.
sözlüğe yine yeniden diyerekten dönmüs kim oldugunu yeni farkettiğim güzide yazar.
nickini bir türlü değiştiremediğinden kelli 5. nesil görünümlü 4. nesil yazardır. *
dinler arası diyalog kurmak için baskı yaptığımdır. imam efendi olarak adlandırdığımdır.
diller arası diyalog kurmak için baskı yaptığımdır. dilbilimci olarak adlandırdığım yazardır.
minnettar olduğum bir yazar. teşekkürler az gelir.
borcum olan yazar. bayramdan sonra halledelim. *
atletico madrid ve galatasaray sevdalısı, beyefendi kişilik.
Aimpte tamda aynadan doğumgünü parçası başlamışken, başlığına girdiğim ve kendisine yazılmış olan http://www.uludagsozluk.com/e/5171116/ entryi gördüğüm akabinde bu ne rastlantı dediğim kişi.

bir dilek tut hacım.
sesi soluğu çıkmayan yazardır*. arada bir dürtse iyi olacaktır zira bu bünye tarafından bol bol özlenmektedir.
çok güler yüzlü sevecen bir zirve arkadaşı.

daha çok hoş sohbetler edeceğiz zirvelerde.
bölümdaş ve gelecekte meslektaş yazar. bowlingde hakkı yenmiştir ama aga birinci nesil şimdi ses çıkartamıyoruz.*
hasretinden prangalar eskittiğim yazar.
(#9825526) kıskanma arkadaşım, çalış senin de olsun!... hem kız bana aşık ben ne yapayım yani; vahşi cazibe, kahretsin!... *
sanki bir yerden tanıyorum bunu. neyse s.ittir et. si.ktir ettim.

edit : (bkz: stillsoon/#3903508) yaaa gördün nüü ?
öğretmenler gününü kutlayıp yaladığım yuttuğum yazar.
vakit kaybetmeden ilk taşağa başlıyan yazardır akıllı olsundur sımayl was hier.
değerli yazardır.
iyi yazar hoş yazar.
Eğlenceli yazardır.
(bkz: beşinci nesil silik)