bugün

daha önce hakkında ettiğim kelamlara ek olarak yazdiklarimi tekerur etmemek için ekrana naks etmeyeceğim ama ek olarak gönüllerin sampiyonu ibaresini ekleyeceğim sahsiyet.
formatı s.ikeyim, bana bir şey olmasın yazarı.
sözlüğün dokunulmazlarından, çok küfür ediyor bi de, ühüh çok küfür ediyor bir de çok küfür ediyor. bu kadar benim beynim. stiv çok küfür ediyor. a.mcı diyor bir de araya nokta koyuyor. o da küfür ben anlıyorum onun küfür olduğunu. çok küfür ediyor. ühühüh. çok kfr. bir de şirret. küfürlü şirret.
nickaltında geyik çevirerek ''hehe bak, ben stivin kankasıyım naberrrr!'' intibası uyandırmaya çalışanları anlayamadım. anlamama da gerek yok zaten. yazık ediyorsunuz çocuğua, haberiniz olsun.
orta yaş bunalımı yaşayan yazar. kendisine doktor tavsiye edebilirim tabi isterse.
-afrikaya taşınmış !!!
--o da mı.
-kapatma lan konuşalım az daha...
facebook'ta poker arkadaşım.
hakkında bu kadar entry girildiğini görünce celebrity olduğunu sandığım yazar. *
-işte böyle abi, şimdi sen olsan sözlükte yazar mıydın?
-yazardım.
-niye abi?
-yazmazdım.
sünnetimde casio saat hediye etmiş kişi. birkaç aya kalmadan hemen bozuldu gerçi.
(bkz: the devil s advocate)

vatikan, dünyanın dörtbir tarafından kendine yapılan mucize başvurularını, (meryem heykeli ağlıyor, jesus ikonundan kan geliyor, jesus bana göründü vs. vs.) incelemek üzere bir rahip istihdam edermiş kadrosunda. genelde bu mucizeler yoksul yerlerde olurmuş! bu mucizeyle! gelecek turistin, paranın ve kutsal bir yerde yaşamanın hazzını isteyen halkın bir numaralı düşmanı da, bu rahip olurmuş. hatta şeytanın avukatı derlermiş bu rahibe.

sözlükleri mucize sananlara, yazıları ile derde derman olduğunu düşünen yazarlara, ıvır, zıvır, b.k püsürle vakit geçirip saygı bekleyenlere de, bu yazar gerçekleri anlatıyor. böylece, mucizeler yarattığını düşünenlerin doğal düşmanı oluyor.

sevsen de sevmesen de, ''jesus ikonu ağlamıyor, dam akmış, su damlıyor''.
birinci nesil silik

ayrıca; (bkz: #977678) (bkz: #1363229)
silinmesine ve girilerini sildirmesine üzüldüğümüz yazar.
kıvrak bir zall-moderasyon-steve manevrasıymış bu meğer, biz de yuttuk hep birlikte. zaman zaman sildirirdi girilerini hesabını falan steve. alışıktık bu hareketlere.
o'nun olmadığı bir platformda yenge nasıl modluk yapacak merak içindeyiz.
modluğu hayırlı olsun dediğim ex yazar...
aynı zamanda tüm dünyada beklenen gıda savaşlarının da baş sebebi olan yazar...
(bkz: pirinç spekülatörü)
kişilik problemlerine haiz veyahut şu sıralar orta yaş krizleri geçiren bünye.. hayali bir sevgili yaratmak, milleti inandırmaya çalışmak falan..
(bkz: olsa da yesek)
neden benzetildiğimi anlamadığım yazar.aynı kişi değiliz, içiniz rahat olsun.
isminin celal olduğu öğrenilen insan. zenci isimli ekşi sözlük yazarı, guru hakkındaki msn konuşmalarını aynen aktarınca sanırım farkında olmadan ya da kasıtlı ismini deşifre etmiştir. şimdi kaldı soy adını öğrenmek... *

edit: uyarılardan sonra ismi celal soy adı onur'muş. *
eski bir yazar. *
hasretinden klavyeler eskittiğim. gadasını aldığım. nerdesin assldağdlsaşldask.
tamam sakin olun görüşmeler son aşamada yazarı.
msn i aç yazarıdır. *
nerdesin nan yazarıdır.
(bkz: ge bura ba)
bahsedilen yazıda en az 4 defa küfrettim, küfrediyordum gibi ifadeler kullanan stiv.

üstüne üstlük bi de yazarları sığ olarak nitelendirmiş. kelime hazinesi insanların cinsel uzuvlarından ibaret birinin, diğer yazarları sığlıkla itham etmesi, yazıda geçen tüm bencil anlatımlarla birlikte değerlendirildiğinde, itham sahibinin yoğun kişilik problemleri yaşadığını ortaya koymaktadır.

çekip gideli çok zaman olmuş ama biz yine de kendisine içsel problemlerini aşması konusunda başarılar diliyoruz.

edit: yazının linkinin bulunduğu entry silinmiş. buyrun;

http://www.medyaetegi.com/entry.aspx?i=1527