1. 1.
  ingiltere milli takımının yeni hocası 2006 almanya dünya kupasından sonra zaten 5 yıldır yardımcılık görevini middlesbrough teknik direktörlüğüyle beraber yürüttüğü sven goran erikksondan devralacak. milli takım tecrübesi var denebilir.
  3 ... city walk
 2. 2.
  ingiltere milli takımındaki görevine son verildiği açıklanan teknik adamdır.
  1 ... cumingsoon
 3. 3.
  2009-2010 sezonunda, fc twente'yi tarihinde ilk kez hollanda lig şampiyonu yapmış ingiliz teknik adam.
  1 ... mavi balina hem de minik
 4. 4.
  2010/2011 sezonunda vfl wolfsburg'u calistiracak olan ingiliz teknik direktör. kendisi böylece bundesliga tarihinin ilk ingiliz teknik direktörü olmustur.
  1 ... boreas
 5. 5.
  vfl wolfsburg ile yolları ayrılmış olan teknik direktör. yapılan açıklamaya göre takımı, yardımcı antrenör piere littbarski çalıştıracak.
  1 ... tearsofcold
 6. 6.
  fc twente nin teknik direktörü.
  ... forevergreencrocodiles
 7. 7.
  bursaspor fc twente'yi 3-1 yendiğinde hem mutlu olmuş, hem şaşırmıştım. twente'nin başında mclaren vardı çünkü ve bana göre bu durum mclaren ile bağdaşmıyordu. 30 ağustos 2012 fc twente bursaspor maçı'nda cevabını verdi. cesur ve futbol oynatan bir teknik direktördür. bir takıma etkisini bariz belli eden bir adamdır. bunu yapabilen diğer müşahit olduklarım ise mircea lucescu ve fatih terim'dir. ilginç olan ise, bu üç hocanın da ayrı yoğurt yiyişi vardır.
  ... ankakusu
 8. 8.
  Stephen ‘’Steve’’ McClaren, 3 Mayıs 1961 tarihinde, ingiltere’nin York şehrinde dünyaya gelmiştir. Eski bir profesyonel futbolcu olan Steve McClaren, şu an itibariyle teknik direktörlük yapmaktadır.
  1 ... rotaszkaptan
 9. 9.
  middlesbrough gibi takıma UEFA finali oynatan td.
  sevilladan 4 yemişlerdi o ayrı konu.
  1 ... carrusel