1. 1.
    ilkinden kat kat daha iyi olan uzay savaşları,jedi yönetebilme ve daha ayrıntılı özellikleri ile oyun piyasasının en başarılı action oyunlarından biri.Lucasgame in kotor vb.oyunlarla birlikte gözbebeği...
    1 ... probus
  2. 2.
    Biz fakirlerin asla oynayamayacagi oyun.

Birazdan editlerim.

Edit: oyun zaten 300 lira civarinda. Hadi onu anladim. Ama oyunu bitirmek icin 2100 dolar civarinda bi para harcamaniz gerekiyor yani pay to win. Belcika’da oyun incelemeye alinmis kumar gibi diye lootboxlari. O derece artik siz dusunun. Dart vader falan oynamak istiyosaniz net para harcamaniz gerek. Alip oynayanlar yok mu var adamin parasi vardir harciyordur. Ama tam bir sacmalik oyunun komple her seyi.
    2 ... urban prada
  3. 3.
    boş konuşanlara aldırmamak gerek. darth vader oynamak da diğerleri de tamamen ücretsiz. 2 gün 3'er saat oynayarak 3-4 tane hero açtım. darth vader ve han solo dahil...

şimdi fakirler için biraz oyun içi ekran görüntüsü atayım ahahah;

1080p, ultra, 100+fps ahaha.

star wars battlefront 2
    star wars battlefront 2
    star wars battlefront 2
    2 ... comarlarin korkulu ruyasi
  4. 4.
    görsel anlamda büyüleyici bir oyun. müzikler ve ses efektleri de şahane.

star wars battlefront 2
    1 ... comarlarin korkulu ruyasi
  5. 5.
    çöptür, çöp.

mikroödemelerin anasını ağlatan oyun. p2w.
    ... erebyss
  6. 6.
    Sözlükte oynanıyor mu merak ettiğim oyun. Gtx 1050 var, orta ayarlarda oynayabilirim sanırım . Oyun almaya değer mı ? Battlefield 1 ve bunun arasında kaldım .
    ... yalnizim olum
  7. 7.
    2017 versiyonu gereksiz yere pahalıdır. biz bir oyunu oynamak için 2 yıl beklemek zorundamıyız.
    ... mumbarsever01