bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    eski yunanca bir kelimedir. filo'dan ziyade çıkış itibariyle mânâsı; kara ordusu, bölük'tür. üsküdar kelimesinin etimolojik kökeni bu kelimeye dayanır, evrile çevrile üsküdar'a dönüştüğünü anlamak kolaydır; şimdiki üsküdar lçesinin bulunduğu yerler o zamanlar yemyeşil, doğu roma imparatorluğu'nun ordugâhı olan boş bir arazi imiş zirâ...
    3 -1 ... squadron
  2. 2.
    beşinci nesil yazardır. hoşgelmiştir.
    ... suursuz tosbaga
  3. 3.
    yüreği güzel, sohbeti güzel, kendi güzel kadim dostumuz. tarafsızlığı ve demokratlığı ile kendine hayran bıraktırandır...
    1 -3 ... imhotep
  4. 4.
    (#3652389) entry'de atatürk'e alenen hakaret ederek türkiye cumhuriyeti anayasasına göre suç işlemiş olan yazardır.
    5 -6 ... juve
  5. 5.
    --spoiler--
    (#3652389) entry'de atatürk'e hakaret ederek türkiye cumhuriyeti anayasasına göre suç işlemiş olan yazardır.
    --spoiler--

fakat bu sözlük yasadışı örgütlerin, tarikatçıların, pkk sempatizanlarının sözlüğü olduğundan bu artık modların bile umrunda değildir.

memleketinde tek problemi böyle ilgisiz ve başıboş olmasıdır.

(bkz: yalnız ve güzel bir ülke olarak türkiye)

zamanın evvelinden gelen edit: şimdi silin entry başlığı tanımlamıyor diye de kıçımla güleyim size.
    4 -6 ... the godfather
  6. 6.
    atatürk hakkında yorum yapmak yerine sağ lobundan (bölgeyi benden iyi biliyorsunuz) süper sallayan satır vuruşçusu. yazar bile değil. anneciğini alıp tayyip'in yanına gitmesini istiyorum.
    4 -6 ... hoest
  7. 7.
    entrysi silindiğinden nick altına yazdığım sosyal tesbitim de iptal olmuş olan işbu nick sahibi yazar.

edit: hangi ara çaylak oldu. buralara bir şeyler oldu ya hadi bakalım.
    3 ... pirincinicindekibeyaztas
  8. 8.
    taraf gazetisi'nin sözlükteki yılmaz savunucusu. nereden geliyor sanıyorsunuz fikirlerine sinen bu kokuşmuşluk hali . sepetteki çürük domateslerden bir tanesi. dahaları da var. hayır sözlükten silersin bunun gibileri gider, ama dışarda böyleleri ile aynı havayı soluyoruz. asıl midemi bulandıran konu o.
    9 -6 ... dante
  9. 9.
    henüz 30 giriyi bu yazıyla tamamlayan yeni yetme bendenizin naçizane fikrince sözlükte değişik fikirlere sahip ne kadar çok yazar olursa o kadar tartışma olacak, bilgiden bilgi doğacaktır. çoğunluğun fikrine uymadığı için veya radikal-sıradışı fikirlere sahip olduğu için kimseye kapı gösterilmemelidir. herkes hakarete varmadığı ve kurallar dışına çıkmadığı sürece istediğini yazabilmeli, kaldi ki bizler niye burdayız, arkadaşın elinden tutup doğru yolu gösterebilirdik, evet yapabilirdik, şahsen ben ışık görmüştüm **. kendi iyiliği için dört gözle bekliyoruz.
    3 -3 ... pisluk
  10. 10.
    tam olarak araştırmadan eleştirdiğim bir yazar. fikirleri ve dile getiriş biçimiyle sağlam bir kalem olduğu aşikar.
    3 -2 ... onurude