1. .
  zall sagolsun degisime baslayan theme'dir.
  1 ... aftermath
 2. .
  sabah ilk olarak girdiğimde 'acaba yanlışlıkla ekşiye mi girdim lan ben' şeklinde bir tepki vermeme neden olan, gördüğüm an çok şaşırdığım ve bir o kadar da sevindiğim sözlüğün yeni hali.
  ... devedikeni
 3. .
  imajmeykırı zall, kostüm tasarımcısı cell-im, takı tasarımcısı cikarinbeniburdan olan, saç ve makyajda bl ve ayakkabı seçiminde vodafoneun bulunduğu, bugün itibariyle yeni görüntüsü ile podyumlarda boy göstermeye başlayan seksi mankenimiz.
  ... devedikeni
 4. .
  'neden bizim sözlüğün theme i yok' diye serzenişte bulunan yazarların, geldikten sonra 'ee hani bizim eskisi, ben eskiyi kullanamayacak mıyım' şeklinde beyanat vermelerini sağlayan **, zallın 'ben de kimseye yaranamıyorum, lan siz değil miydiniz yap diyen, bkz.sözlükle ilgili istekler' demesine neden olacak olgudur. *
  ... devedikeni
 5. .
  özellikle ofis ortamlarında çalışanların artık daha zor açabilecekleri, açtıklarında ofisin 200 metre uzağından siyah ve yeşil renkleri ile kabak gibi görünebilecek hatta okunabilecek olan, müdürün arabasından inerken hakkında yazdığım entrye göz misafiri olup beni evime seri bir şekilde göndermesini sağlayacak şekildir.
  1 ... devedikeni
 6. .
  siteyi ilk açtığımda rüyada mıyım ben ya neresi burası diye düşünmeye başladım. gri bir renk bekliyordum karşımda.ellerine sağlık zall.
  ... aquantass
 7. .
  8 nisan bursa alkol mode on zirvesi sırasında zallın aklına sokulmaya çalışılmıştır meğer zallın hep aklındaymış dedirten tema.
  ... erdem andac
 8. .
  hakkında o kadar entry girip de aquantassın entrysi ile yazmadığımı farkettiğim, 'eline sağlık zall dediğim yeni gelişim.
  ... devedikeni
 9. .
  "buraya entry gir" yazısının karanlıklar içinde kaybolmasına neden olan themedir. önemli midir? hayır orda olduğunu biliyoruz illa ki görmek istiyorsak faremizin sol tuşuna basılı tutarak sürüklediğimizde yazıyı okuyabilirz.
  ... atipik
 10. .
  sözlüğü çaya benzeten yazar kişisinin açtığı başlık.
  (bkz: sözlüğü theme lemek)
  2 ... salca