bugün

Muhtemelen chp den birisi anasini sikmis bunun. Kafayi yemis ergen.
gezi direnişi konusunda bir türlü anlaşamadığım değerli insan, ciğerimin baş köşesi. neden böyle yapıyorsun beybim ?
dikkatimi çeken yazar. ne biliyim bir çekim var bu adamda, hissediyorum çok da yakışıklı. hislerim çok kuvvetlidir benim. sözlüğün en hisli ve de en seksi kızıyım neticede.
Bu aralar regl başlıkları açarak troll olmaya çalışan vasat bir yazarımsı kişiliktir.
severek okuduğum bir yazar. çok gülüyorum yazdıklarına. bilenler bilir buradan kimseye yüz vermiyorum ama bu çocuk asılsa yüz verirdim galiba. acaip seksi bir şey, hissediyorum.

not: yumurtlama dönemimdeyim. çok seksiyim. belirtmeden edemedim.
sebastiyan namus vakfının kurucusu, türkiye'nin en büyük ayaklı insanı, son albümüyle ortalığı kavuran değerli bir yazar. unutursak çükümüz kurusun.
dünya namus sıralamasında türk kızlarının yerini bulmama yardım etmiş değerli araştırma görevlisi arkadaşlarımdan biridir. liste o kadar uzundu ki ve türk kızları sonlardaydı bulamaşıtım. buradan kendisine teşekkür ediyor ve onu tüm kalbi duygularımla sevgi ve saygıyla selamlıyorum kolay gelsin diyorum.
gönlümü çalan yazar. onu düşünmeden edemiyorum. nerelerde şimdi kim bilir. burada olsaydı sımsıkı sarılırdım ona. sakinleşemiyorum onsuz.
penisimi yiyesice yazar. millet aç mı düşünmeden. arka arkaya yemek entrysi giriyor.
Gece gece girdiği yemek konulu entryleriyle çileden çıkarmış yazardır.. yapma kardeşim alan var alamayan var *
yemek yapmasını iyi bilen bir adam bu. üstelik 1.90 boyunda kaslı mı kaslı çok yakışıklı.

asılmayın ama canınızı yakarım. bu çocuk benim olacak. kimselere yar etmem.
Pop kültürünün saçma icadı, saçma sapan hande yener icadı. Ayrıca popülaritesi artmış, bar ismi de olmuştur.
seksi adonislerine çilek banıp yemek istediğim yazar. ımmm. ona kötü ona ayıp ona inanılmaz şeyler yapmak istiyorum.
mutsuzluktan ölecek kadınların eski sevgililerine laf sokmak için çıkardığı uşak.
kendisine çocukluğumdan bir şarkı armağan etmek istediğim yakışıklı. (bkz: ben ben seni seviyorum)

half life oynarken fonda hep bu çalardı dayımın internet cafesinde. tabi internet cafedeki tek kız üstüne half life oynayan bir çıtır olarak ortamın küçük kraliçesiydim de. o yüzden demem o ki dayanamadım, inamadım, kalbimdesin her zaman sen.

hey gidi günler.

https://www.youtube.com/watch?v=mcoRyNeeZOI
yazları k*hpe k*hpe başlıklar açmak yerine gelsin ayaklarımı yalasın. hem para kazansın, hem sevap kazansın.
görsel
sebastiyan lakabını benden daha iyi taşıyacağına inandığım yoldaşımdır.Bundan dolayı nickimi bu akşamdan itibaren değiştireceğim inşallah.
Selo fani ama pkk sempatizani olmadigini iddia ediyor. Aynen kardes aynen. Biz hepimiz 16-17 yasinda ergenleriz, sen en birincisin. Alkis.

Istiklal marsi.

Ve kapanis.
yaşı tahminimce 16-17 olan heyecanlı sempatizan.
Klavyesini sökerek etkisiz hale getirebilirsiniz.
Kronik solculugun basimiza actigi dertlerden biri seni de unutmadik . sozlukta sosyalist gibi durupta pkk sever sebastiyan .
Kronik solculugun basimiza actigi dertlerden biri seni de unutmadik . sozlukta sosyalist gibi durupta pkk sever sebastiyan .
(bkz: milliyetçilerin sivas tan öteye gidememesi)

şu başlık altında dizi dizi ayar yemiş yazar. Gerdanlık oldu boynuna.
(#30194316)

Uludağ sözlük yazarı.
Başka tanım bulamadım, bulduğum hiç bir tanıma oturtamadım.

Herşey mi dramatize edilir yahu? Insaf!

Sen gel kürdistanın yemekleri de, sonra birileri küfür edince yan çiz 'kültüre de saygınız yok' diye.

Yemezler cicim.

Önce açacağın başlığa dikkat edeceksin, ille "kürdistan" yazacaksan; başına hayalim diye ekleyeceksin.

Sonra da yazdığının arkasında durup vay efendim tehlikenin farkında mısınız martavallarına girmeden 'ağzındaki baklayı' direkt ifade edebilme yetisine sahip olacaksın.

Edit: lafı fazla bile uzatmışım, velhasıl sözlük kültürünüze bahmiir, hiçe sayiiir canım(!) benim.
kendisiyle şöyle sımsıkı sarılıp uyumayı çok özlediğim çokomelim;

http://www.resimbul.com/s...di-kopek-resmi-471320.jpg