bugün

5. takımın kaptanıdır(eski), 3. takımın kaptanı gin ichimaru(eski)ve 9. takımın kaptanı kaname tosen(eski) ile beraber, soul society'nin kralını devirmek için, gotei 13 ve soul society'e ihanet etmiş, hollowlardan bir ordu kurmuştur. fevkalade güçlüdür, byakuya kadar olmasa da bir karizması vardır.
görsel
sırasıyla gin, aizen, kaname
-spoiler-
mangada halibel ablamızı "artık işime yaramıcak kadar güçsüzsün" modunda kesmiş ve öldürmüştür. bu davranışıyla bunca zamandır içimde beslediğim aizen sevgisi diplere vurmuştur duymayan kalmasın..

gerçi aizen hala taş maşallah ama ama ama...ama işte..

-spoiler-
Sousuke Aizen eski 5. takım kaptanıdır. Kişisel amaçları yüzünden gotei 13 e ihanet etmiştir. Yanında Gin ve tousen ıda alarak hollow dünyası olarak bilinen hueco mundo'ya gidip kendine hollowlardan oluşan bir ordu yaratmıştır. Zanpakutou' su Kyouka Suigetsu'dur ve insanların akıllarına kendi yarattığı gerçekleri sokabilmek gibi üstün bir yeteneği vardır bu yöntem sayesinde bütün gotei 13 ü kendisine güvendirmiştir.
bleach dünyasının supermanidir.
clark kent modundan çıkıp superman olduğu bölümler tekrar tekrar izlemeye değerdir.
aizen sousuke, o bir efsane. bleach'i izlenir yapan yegane karakter. bir başka kahraman olan kurosaki ichigo'yla ilk karşılaşması hafızalara şimşek gibi kazınmıştır. zanpaktou-sunun gücü hipnozdur. kendini aizen ile saki içerken zannedip kazığa oturma ihtimalin yüksektir. zekasını ve bilgeliğini muzırlığa kullanmaktadır. ichigo ve soul society'nin baş düşmanıdır. hueco mundo'da ikamet etmektedir. yetiştirdiği espadalar çerez niyetine tüketilmiştir hatta; canı sıkılınca kendisi bile son hatun espadayı çıtlamıştır. alemde "aizen sama" olarak nam salmıştır. düşmanları "aaaizennnn! long time no see" diye seslenir. yanındaki çırakları ise hala "aizen taicho" demektedir, ağız alışkanlığı. bütün hikaye sanıldığının aksine baş karakter ichigo değilde, aizen üzerine kurulmuştur.

aizensiz bleach, yolunmuş piliç gibidir.
--spoiler--
artık aizen yok. o şimdi çok uzaklarda.
--spoiler--
Bleach dünyasının yenilmez shinigamisidir. doğru duydunuz yenilmezdir , öyle teke tekte yenmek imkansızdır. zanpaktousu kyoka suigetsu' dur buda onu yenilmez kılar. kyoka suigetsu' nun gücü mutlak hipnozdur. 5 duyuyu kontrol etme yeteneği vardır ve aizen kidouda'da ustadır ayrıca shunpo değil sonido kullanır.
bleach dünyasının darth vader'ı, sasuke'si.
evrimlerinin sayısı çiftli rakamlara ulaşmış, karizmatik ve imba karakterdir. kendisinden bir (bkz: prison break) bekliyoruz efendim. ayrıca sadece adıyla hitap etmek kendisine hakarettir, aizen-sama dır o.
Son bölümde iyice dellenmiş, coşmuş, gözlüğü çıkarınca karizma yapmakla kalmamış bir de houkyoku'yu içine alarak * iyice karizma yapmış anime karakteridir. Aizen-sama Banzai!!!
kisuke urahara tarafından öldürülmüş en karizmatik kötü adam. urahara kisuke de en karizmatik iyi adam bence.
ichigo ya " kendini bir bokma sanma insan " diyerek ayarın kralını vermiş. ayrıca final getsuga tenshou yu yedikten sonra bile hayatta kalmış , tanrısal bleach karekteri.

ha bu arada ölmemiştir mühürlenmiştir.
--spoiler--
taşları kendi katanasının kestiğini sanan ve bir mugetsu ile işi biten muhteşem karizma kişidir.*
--spoiler--
çok konuşan, eli bir türlü kılıcına gitmeyen kıl karakter.
bleach in en zeki adamlarından birisi, bir durumu yapmadan önce onu yüz adım önceden planlamış olması en büyük özelliği. gin i öldürürken de "beni öldürmek istediğini biliyordum, sadece nasıl öldürmek istediğini öğrenmek" istedim diyerek bir kez daha dumur etmiştir.
ilk öldüğünde yani sözde öldüğünde karalar bağlayıp 3 gün 3 gece yas tutup bide yetmezmiş gibi zavallı ichimaru gin i okadar severken birden sadece onun yüzünden düşman ilan ettiğim canavar .sonra zaten olan zavallı gine oluyor .batsın bu dünyaaaaaa
Bir byakuya değildir.
Fetö imamıdır.
büyük bir darbe girişiminde bulunmuş. Ağır bir tahribata yol açmıştır.
güncel Önemli Başlıklar