bugün

boğa erkeği konusundaki fikirlerine tamamen katıldığım yazar*. bir omur boyu mutluluklar dilerim kendisine.
benim okulumdan mezun olmuş hoş sohbet kişi.
Şu an okuduğum okulun mezunlarından biri olan kişilik.
(bkz: eksi kiraz)
marjinal fayda nickli şahısla hiç bi alakası olmayan komploya kurban giden gariban bi kimse..
begendigim entrylerin buyuk cogunlugunda imzasi bulunan tebrik edilesi yazar
(bkz: basarilarinin devamini diliyoruz efenim)
marjinal fayda'nin kankasi olmasi gerekcesiyle tanimis oldugum, gereksiz insanlara karsi beraber savas actigimiz, entrylerini begendigim ve devamini bekledigim yazar.
sözlük için çok şey ifade eden yazar.****
bana "sahip olduğun güzide organını çalıştır" demiş yazar. * *
doğruları savunduğum için bana inatçılığı uygun görmüş yazar.

bu millete ne yapıcaksın biliyor musun? her dediğine evet evet deyip, geçiceksin. senden akıllısı olmaz o zaman.

( bu arada doğum günümü kutlamıştır. Kibardır, naziktir, teşekkür ederimdir. gün gelirde bende onun doğum gününü öğrenirsem, kesin kutlayacağımdır.)
pier lotide haliçe arkamızı dönüyoruz ağaçların arkasında manzaradan nasiplenemiyoruz zirvesinde masadaki tek sarısın kişi.

ondan sebep bi dakka yalnız bırakmadım kendısıni. aferin bana.
zirvede muhabbeti ve neşesi ile bizi yanlız bırakmayan* tanıştığıma çok çok memnun olduğum insan.
sarışın olduğu için soğuk bulunan ve kimsenin konuşmadığı gariban yazar.

vah fukaram benim.
zirvenin burnu havada olan 4-5 yazarından birisi. ayrıca, arkasından dedikodusu da döndü "ay ne kadar soğuk kişi" diye...
yakin dostumun canciger kontenjanından zirveye tesrif eden güzel insan. zirve yolculugu sırasında turlu eziyetlerime ve igrenc esprilerime itina ile dayanmış tatlı kişilik.

bitter cikolata düşmanı.
çizgi film karakterlerine benzettiğim yazar. sanki televizyonun içinden çıkıp aramıza katılmış*
çok sıcak buldum ve tanıştığımıza çok memnun oldum. tekrar tekrar görüşmek istediğim yazarlardandır kendileri...
eğlenceli, the kills şarkısı.

--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=5h-hvebnsZU
--spoiler--
güncel Önemli Başlıklar