bugün

darren white baslıgındaki entrysiyle dikkatimi ceken ve daha sonra anathema mevzuundan pek iyi sıyırdıgını anladıgım yazar kisisi.****
(#1363619)

küresel ısınma karşıtlarının, anarşistler olduğunu bize öğreten, bu ulvi bilgi için minnettar olduğunuz yazar.

(bkz: anarşist)
(bkz: solcu ile anarşisti karıştıran insan modeli)

lazım olur diye veriyorum. yanlış anlaşılmasın. biz anarşistler düzensiz dünyayı amaçlayıp, böyle düzenler kurmayı çok severiz keza.

edit: tek entry'den konuşunca gücenmiş. (#1363734) add'yi terör örgütü ilan eden güzel kardeşimiz. fakat; başlıktaki icraatı yapan kişilerle atatürkçü düşünce derneğini bir tutmasının açıklaması için edindiği bilgilerin kaynağının kendi kalın bağırsak ucu olduğunu vermeyi unutmuş. öğrenir zamanla.
"anarşistlerin"(kastım "blok"çulardır) pkklılara karşı tavır almaya göz*lerinin yemeyeceğini söyledi diye 500 metre öteden kendini ele verenlerce saldırıya maruz kalan uuser.
(ya hadi gözüm hadi apolitik gençliğiz biz... yalllaaahh...)

edit: yazarın tek bir entrysini okuyup yazar hakkında yorum yapan zihniyetten iyidir. yazarın anarşizmle "diğer sol"culuğu karıştırmadığı, lakin siteyi düzenleyen bazı isimlerin anarşist söyleme yakın olduğunu bal gibi bildiğini söylemek isterim.

edit: "sitedeki herkese anarşist dedi pis faşist" iftirası da nasıl bir sığlıktır, anlamak mümkün değildir.

büdüt: ayrıca şunu da belirteyim, gerçek hayatta ezik büzük pasif ama sözlükte aslan kesilen dünkü çocuklarla uğraşmak zorunda kalmıştır.
anarşist ile pkk arasındaki bağı anlamamakla zorlanmakla birlikte güleyim mi ağlayayım mı bilemediğim yazar.

(bkz: sus kendine daha güldürmeden) *
(bkz: anlamamakla zorlamamakla güldürümemekte)
(bkz: hedeloy hübeloy hahaha)
(bkz: kardeş ne diyon sen)

öncelikle

anarşistle "terörist" arasındaki farkı (en azından teorik farkı) gayet iyi bilen bir yazardır kendileri. velakin türkiye'deki "anarşist blok"*'un* "sol" adı altındaki terörizmi(kendi insanına silah yöneltmiş, sivilleri gözden çıkarmış oluşumlar) "açıktan" olmasa bile "söylem" olarak desteklediğini görmüş, en azındak buna kanaat getirmiştir. eleştirilecek taraf varsa buyrun buradan başlayın. konu atlaması yapmayın lütfen. (evet ileri derecede paranoyaktır, komplo teorisyenidir, delidir, kuyuya taş atar vs.)

ayrıca.

her zaman dediği gibi, "türkiye'de sağcı - solcu yoktur, sadece öyle olduğunu sanan insanlar vardır hocam" teorisini kanıtlarcasına saldırılmıştır kendisine.

edit: şimdi buradan başka bir okuduğunu anlama özürlünün gelip "sen solculara veya anarşistlere terörist mi dion bakim" demesini dört gözle beklemektedir.
güzel entrylerin adamı. okuduklarımdan anladığım kadarıyla sağlam bir ulusalcı-milliyetçi.*
doğma büyüme beşiktaşlı ayrıca diktatör bir kedisi olan sözlük elemanıdır. kedisiyle birlikte dünyayı ele geçirme planları yaptığı rivayet olunur.
diktatör kedisinin * bebelerinden * banada verecek olan yazardır. *

çok hoş sohbet bir insandır özünde.

(bkz: sözlük yazarlarının itirafları)*
yazdıkları ile kalitesini belli edenlerden. ayrıca novembre kardeşliğinin bir halkası.* * *
$ifresini nick olarak kullandığım doom karde$i yazardır. *
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.